Şimdi Ara

GALATASARAY VOLEYBOL ANA KONUSU (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
12.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selçuk Keskin'den sonra bugün eski oyuncumuz İbrahim Akşeker de kadroya dahil oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasuedxzbl

Selçuk Keskin'den sonra bugün eski oyuncumuz İbrahim Akşeker de kadroya dahil oldu.
    Neriman Özsoy takımdan ayrıldı, yolu açık olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasuedxzbl

Neriman Özsoy takımdan ayrıldı, yolu açık olsun.

Alıntıları Göster

Galatasaray FXTCR Gulinelli ile Anlaştı

Galatasaray FXTCR Erkek Voleybol Takımı 2014 – 2015 sezonu için İtalyan antrenör Flavio Gulinelli ile anlaştı.

Kariyerinde Avrupa kupaları, İtalya şampiyonlukları gibi önemli başarılar bulunduran Baş Antrenör Gulinelli, Türkiye’de daha önce Halkbank Erkek Voleybol Takımı’nın baş antrenörlüğünü üstlenmişti.

Gulinelli’nin imza töreni, Slovakya Milli Takımı’ndaki görevi sebebiyle, ilerleyen günlerde gerçekleştirilecek.

Flavio Gulinelli’ye, Galatasaray FXTCR Erkek Voleybol Takımı Baş Antrenörlüğü görevinde başarılar dileriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk_o

Galatasaray FXTCR Gulinelli ile Anlaştı

Galatasaray FXTCR Erkek Voleybol Takımı 2014 – 2015 sezonu için İtalyan antrenör Flavio Gulinelli ile anlaştı.

Kariyerinde Avrupa kupaları, İtalya şampiyonlukları gibi önemli başarılar bulunduran Baş Antrenör Gulinelli, Türkiye’de daha önce Halkbank Erkek Voleybol Takımı’nın baş antrenörlüğünü üstlenmişti.

Gulinelli’nin imza töreni, Slovakya Milli Takımı’ndaki görevi sebebiyle, ilerleyen günlerde gerçekleştirilecek.

Flavio Gulinelli’ye, Galatasaray FXTCR Erkek Voleybol Takımı Baş Antrenörlüğü görevinde başarılar dileriz.

Alıntıları Göster
    Bayan takımımız; Ayşe Melis Gürkaynak, Floortje Meijners, Caterina Bosetti ve Nadia Centoni ile anlaştı.
    Erkek takımımız; Filip Rejlek, Kamil Baranek ve Samuel Tuia ile anlaştı.

• Voleybolu takip edenler icin sezon ön degerlendirmesi bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Voleybolu takip edenler icin sezon ön degerlendirmesi bekliyoruz.

Kısaca değerlendireyim.

Erkek takımı geçen yıldan daha iyi bir seviyede. Özellikle Tuia ve Rejlek'in iyi transferler olduğunu düşünüyorum. Fakat büyük maçlara gücümüzün yetmemesi çok normal. Bu kadro belki geçen yıldan daha iyi top oynar ama sezonu daha iyi bir yerde bitirmek zor. Bunun için daha fazla yatırım gerekiyor çünkü.

Bayan voleybolu ise Neriman gibi hırslı bir skorerin eksikliğini ne kadar yaşar bilmiyorum. Centoni ve Bosetti'yi Dünya Şampiyonası'nda gördük. Centoni formlu, Bosetti fena değil. Bir de Meijners var tabi. Geçen yıldan Lo Bianco'nun kaliteli paslarını özleyecek olsak da, Gamze uzun boylu ve bloğa katkı yapacak bir pasör. Ayrıca ben Meijners ve Ozgenur'dan da iyi bir oyun bekliyorum. Fakat erkek voleybolda olan durum burada da geçerli. Fazla ileri gidemeyeceğiz gibi çünkü yatırımımız belli, sonuç da ona göre oluyor.

• ntvsporda bjk-gs maçı vardı. setler 2-2 iken gs maçı 2 kere uzattı. hakem aut topu gs lehine sayı verdi. bjk antrenörünü tribüne yolladı itirazdan. tribünler çirkin slogan attı. ortalık biraz karıştı. gs maçı aldı ardından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

ntvsporda bjk-gs maçı vardı. setler 2-2 iken gs maçı 2 kere uzattı. hakem aut topu gs lehine sayı verdi. bjk antrenörünü tribüne yolladı itirazdan. tribünler çirkin slogan attı. ortalık biraz karıştı. gs maçı aldı ardından.
    Chemes Spisska Nova Ves 2 - 3 ‪Galatasaray‬ FXTCR
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wow

Chemes Spisska Nova Ves 2 - 3 ‪Galatasaray‬ FXTCR

Alıntıları Göster
    Genç Bayanlar Ligi | Galatasaray 3 - 0 Fenerbahçe
  • quote:

Genç Bayanlar Ligi | Galatasaray 3 - 0 Fenerbahçe

Alıntıları Göster
    ERKEK VOLEYBOL | Galatasaray FXTCR 3-2 Fenerbahçe
  • quote:

ERKEK VOLEYBOL | Galatasaray FXTCR 3-2 Fenerbahçe

Alıntıları Göster
    PAV KIZ | Maç Sonucu: Fenerbahçe 0 - 3 Galatasaray (17-25/12-25/16-25)
  • quote:

PAV KIZ | Maç Sonucu: Fenerbahçe 0 - 3 Galatasaray (17-25/12-25/16-25)

Alıntıları Göster
    Bayanlar Ligi normal sezon sıralamamız 41 puan ile 4. Fazla ilerisi için umutlu değilim ama bakalım elemeli etaplarda kızlar nasıl performans sergileyecek.
  • Erkek voleybolda Fenerbahçe'yi eleyerek dörtlü finallere kaldık. Tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BojanKrunic

Evet güzel gelişmeler oldu voleybol şubesinde. Gioli ile sözleşme yenilenmiyor. Calderon Krasnador'a Sano ise Zürih'e transfer oldu. Leo takımda kalıyor.

Rabitadan Montano ve Rabadhzhieva ile anlaştık. Vakıfbanktan Saori Kimura ile anlaştık. Genç oyuncu olarak ise Aslı Kalaç geldi. Bunun dışında liberoda ki sıkıntımızı Fenerbahçeden Nihan Güneyligil ile çözeceğiz ki çok çok yerinde bir hamle olacak. Defansımız çok daha iyi olacak. Bu sene en azından Eczacıbaşı ile yarışabilecek düzeyde olacağız ki daha transferler olacak.

Erkek takımımıza ise Halkbanktan Ahmed alındı. O da gayet iyi transfer

Alıntıları Göster
    Bauer Galatasaray' da

• Fenerbahçe erkek voleybolda küçülme kararı almış. Kapmak lazım birkaç oyuncu ama yönetimin bu branşa para harcayacağini zannetmiyorum
  • Sonunda fikstür belli olmuş 👍
  • Bu sezon takip eden yok mu Galatasaray voleybol takımlarımızı
  • MAÇ SONUCU | GALATASARAY 3 - 1 Eczacıbaşı

TEBRİKLER BİZİM TAKIM !
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Bu sezon takip eden yok mu Galatasaray voleybol takımlarımızı

Ben ediyorum ama buraya yazmak zor geliyor.
    Bugün Arkas karşısında 3-1'lik galibiyet aldı erkek takımı. Kötü başlangıcın ardından gelen 3 maçlık galibiyet serisi iyi oldu.
  • pasuedxzbl kullanıcısına yanıt
    Ben skor olarak takipteyim. Arkas güçlü takımdır nasıl yendik acaba . arkas eski arkas mi degil biz eski GS degiliz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.