Şimdi Ara

Galatasaray Türkiye'nin Bayernidir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam naaptın bizim ciddi savunma zaaflarımız var.Bayernin taş gibi defansı var.Başakşehir bizi perişan etti.Bayerni Almanyada perişan edecek takım yok.Bırak Almanyayı Dünyada yok.Orda rekabet yok makas çok açık bizde rekabet var.Biz tamam fener 5iktaşın 1-2 tık üstündeyiz ama Bayern başka birşey.
  • Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz
  • Bayern i Allianz arenade ancak Real yenebiliyor. Barcelone bile 3 tane 4 tane yeyip dönüyor. Galatasaray bırak Bayerni, Dortmunddan bile 4 er 4 er yedi en son. Hele bu sene deplasmandaki berbat halini düşününce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u.r.k. -- 24 Şubat 2018; 15:33:17 >
  • Türkiye'de Bayern olabilecek bir takım yok.
  • İstatistiki olarak doğru kabul edilebilir.

Almanya'nın en çok şampiyon olan en çok kupa kazanan, Avrupa'da rn başarılı takımı Bayern.

Türkiye'nin en çok şampiyon olan en çok kupa kazanan, Avrupa'da rn başarılı takımı Galatasaray.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yılda 1 galibiyet alabilen turkish bayern . Nasıl bir kafa bu ya Beşiktaşın 1 tık üstü yazan var birde . Adamların avrupa puanı 25 seneye 10 kalacak bayern olma iddiasındalar Mantıkları da Bursaya 5 atmak. Bayernden 5 yiyen Beşiktaşdan 3 yedin orta sahayı bile geçemedin. Lige bakarsak daha komik. Bayernin bu yılla birlikte 27 şampiyonluğu var. Almanya futbol tarihinde 1963 den sonra şampiyon olan diğer 11 takımın toplam 28 şampiyonluğu var. Sorarsan istatistiki olarak aynı seviye Bu Gs'liler de olmasa kime gülecez

• Nasıl orta sahayı geçemediysek özete biraz baktım Rodrigues'in kaçırdığı net pızisyonu sadece ben mi gördüm? Şu Osteraund'la dalga geçiyorlar ya Beşiktaş'ın grubundan çıkardı o takım öyle bir gruptu. Ha bu Beşiktaş' ın tarihi boyunca ilk defa yaptığı başarıyı gölgelemez sonuçta bir ilki 2018 yılında başardılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Nasıl orta sahayı geçemediysek özete biraz baktım Rodrigues'in kaçırdığı net pızisyonu sadece ben mi gördüm? Şu Osteraund'la dalga geçiyorlar ya Beşiktaş'ın grubundan çıkardı o takım öyle bir gruptu. Ha bu Beşiktaş' ın tarihi boyunca ilk defa yaptığı başarıyı gölgelemez sonuçta bir ilki 2018 yılında başardılar.

Bjk nin grubundan çıkarmış

Kendini teselli etmek böyle bişeymiş demekki. Galatasarayı 2 maçta da ezip devirip geçti. Gerçek olan bu. Böyle diyerek teselli edin bari kendinizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • balik hafizali misiniz olm siz bizle oynadiginiz ilk mac nerdeyse 6 7 0 bitecekti bi de Trnin bayerni yazmislae Trnin bayerni basakdan 5 yemez

• Allizzwell27 A kullanıcısına yanıt
    Gömemedi. İste bu bir dramdır. Hakemde yetmedi. Çalıştılar sizin için ama olmadı. Hakemle beraber sizi de gömdük.

• Allizzwell27 A kullanıcısına yanıt
    Varlıgını bile sizinle öğrendiğimiz takım taraftarları gelmiş burada ahkam kesiyor. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Çok üzülüyorum sizlere

• Şakayı bir tek 2 top comment anlamış geri kalan herkesde arasında kavga etmiş ne güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asterix -- 1 Mart 2018; 12:42:36 >
  • Jeanne dArc kullanıcısına yanıt
    Ortada bir çalışma varda arkasına tüpcüyle sütcüyu almış haramzadelere vardır

Gececen o hikayeleri sen

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.