Şimdi Ara

Galatasaray'ın UEFA kupasında imzaladığı forma yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu forma elimde var tüm takım ve terimin imzalı haliyle bulunmakta. Fiyat merak ediyorum bu forma ne kadar eder ?

• üstüne para verirsen alabilirim
  • Meraklısına 1000 TL'ye bile satabilirsin.Hele ki tüm takımın imzası varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Escobar

Meraklısına 1000 TL'ye bile satabilirsin.Hele ki tüm takımın imzası varsa.

Evet var gerçekten şuan bu formayı 500 liraya dahi satabilirim ama satacak birini bulamıyorum. Nerede satabilirim bunu peki ?
  • Güzel saklanıldıysa en az bin tl eder
  • Forma ilk alındığı gibi çizik dahi yok ama nerede satabileceğimi bilmiyorum lütfen bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var.
  • helalinden 100 lira vereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysa1992

helalinden 100 lira vereyim

Çok ucuza gider hocam ya en azından 500 e satmam gerek. Paraya ciddi anlamda ihtiyacım olmasa satmayacaktım.
  • ne 1000'i baskı değil gerçek imzaysa 10000 liraya bile satarsın
  • Gerçek el imzası tabiiki dayım imzalattı ama nasıl satacağımı bilmiyorum lütfen bana yardımcı olun biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: asedme

Gerçek el imzası tabiiki dayım imzalattı ama nasıl satacağımı bilmiyorum lütfen bana yardımcı olun biraz

Elinde resmen bir hazine var farkında değilsin. Kesinlikle satma. O forma şarap gibi yılllandıkça değerlenir. İyi muhafaza et. İnan bir kaç yıl sonra o forma ile kendine bir araba bile alırsın.
  • quote:

Gerçek el imzası tabiiki dayım imzalattı ama nasıl satacağımı bilmiyorum lütfen bana yardımcı olun biraz

alışveriş sitelerine ilan vererek başlaya bilirisin
    Ankara da Formayı Görme Şansım Varsa Özelden Pm at anlaşırız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiğido__58

quote:

Elinde resmen bir hazine var farkında değilsin. Kesinlikle satma. O forma şarap gibi yılllandıkça değerlenir. İyi muhafaza et. İnan bir kaç yıl sonra o forma ile kendine bir araba bile alırsın.

+1
  • sahibinden.coma koy
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysa1992

quote:

alışveriş sitelerine ilan vererek başlaya bilirisin
    Ankara da Formayı Görme Şansım Varsa Özelden Pm at anlaşırız...

Ben de Ankaradayım formaya bakabilirsiniz tabiiki forma da orjinaldir Adidas.
  • Galatasaraylı olmam bir yana, başka bir takımlı olsam bile satmanı önermezdim. Yani bırak 500'ü, bine satsan bile aptallık olur. O imzalarının olduğu forma ikinci lig takımının simgesi değil, Türkiye'nin lider takımlarından birisinin. Fena kıskandım ama satmanı istemem. Para ihtiyacını başka yerden gider derim.

Bir de Fatih Terim'li Galatasarayın hepsi... Bak sinirlendim şimdi.
  • Evet anlıyorum fanatizminizi ama benim için bu tarz şeylerin inanın hiç bir önemi yok. Ama ucuza da satmak istemiyorum açıkcası çünkü forma orjinal ve imzalarda herkesin kendi kaleminden atılmış. Eğer çok zorda kalsanız kaç liraya satardınız diye sormak istiyorum sizlere
  • Bu tür degerli eşyalar herzaman açık artırmayala satılır yani bu tür sitelere koy
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.