Şimdi Ara

Galatasaray'dan 50 milyon euroluk anlaşma! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
3
Favori
7.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung olsun. Türkiyede reklama önem veriyorlar.Taliplerse alırlar.
  • Thy ve logosu daha hos durur ama onlarda okadar para vermez gider barcaya verirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllık 10 azmış cidden. Fenerbahçe bu hali ile 9.5 alıyorsa GS en az 15 almalı. 10 kelepir olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Sözleşmelerin ayrıntılarını bilmiyorum ama biz 7,5 milyon Euro alırken Fener neden 9,5 milyon Euro alıyormuş da biz şu durumda 10 milyon Euro parayı başarı olarak tanımlayabiliyoruz. Yüksekten uçmak istemem, kimse de kusura bakmasın ama bu piyasada ben yönetimin yerinde olsam kapıyı 15 milyon Euro'dan aşağı açmam.

Aynen katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DeFJaM_

Büyük ihtimalle Gazprom olur çünkü Ünal Aysal'ın Gazprom ile bir bağlantısı var. Onun da desteği ile yüksek bir ücretle anlaşma sağlanır diye düşünüyorum.

Benim isteğim ise Samsung. Formada reklam müthiş duruyor ve tanınırlığı çok yüksek.

Eğer böyle bir şey olursa sponsor şikesi yapmış mı olacağız?
  • Katar airways olsun,en çok para onlardadır.
  • Fenerle bizim ttden aldıgımız para yazılmış neden fenerle aramızda 2,5 milyon euro gibi büyük bir fark var acaba dogruysa
  • Anlamadığım bişey formalardan sorumlu yapı kimse artık neden üstteki gibi formalar yapılmıyor? Bunları sıradan taraftar bile yapabilirken o konumdaki adamlar neden yapamıyor? Müthiş olmuş formalar.
  • Bazı arkadaşlar haberi okumadan yada okuyup anlamadan yorum yazıyorlar peşinden birileride yanlış yönleniyor olaya.Sponsor FORMA SPONSORU GÖĞÜS REKLAMI için STAD İSİM HAKKI için DEĞİL...
  • Emirates olursa çok iyi olur gelsin paralar
  • Apple sponsor olsa, iPhone son yıllardaki en trend ürün.
  • Qatar Airways ile Fly Emirates arasında açık artırma düzenleyelim.
  • En fazla parayı kim verecekse o olsun . 10M € az sanki
  • Herkes bence şu olsun bu olsun demiş ama taraftara bir şey sorulduğu yok.
    Parayı veren düdüğü çalar.
    Çok para versin isterse didi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Fenerle bizim ttden aldıgımız para yazılmış neden fenerle aramızda 2,5 milyon euro gibi büyük bir fark var acaba dogruysa

Fenerbahçe'nin reytingi daha yüksek, ligin en sürükleyici ekibi, taraftarı da daha çok forma alıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii ki Fly Emirates. Adamlarin ismini çuvala yazsan yine karizma duruyor. Eski nickimdir ayrica.

• hepsi birbirinden kaliteli markalar valla hangisi olursa olsun ama Fly Emirates veya Samsung efsane olur valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodyHeel

yalan haber arena açılalı 3 yıl doldu anlaşma 5 yıllıktı bari araştırıp sıksalardı..

Sen bari araştırıp sıksaydın :) Türk Telekom ile forma reklam anlaşması 2009-2010 sezonu öncesinde yapıldı ve süresi 5 yıllıktı. Stad anlaşması bağımsız :)
  • Sarı renk bozuyor ya ben sevmiyorum sarı rengimizi. Şimdi çıkıpta biri ordan ''100 yıllık tarihömöz'' diye lafa girmeye kalkmasın, ben sadece düşüncemi belirttim
  • Bu tip haberlere inanmıyorum. Ne zaman imzalarlar, KAP bildirimi olur; o zaman inanırım. Gerçi rakamlar abartı değil olabilecek rakamlar ama her takım için bu haberler çıkıyor ve çoğu kolpa oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.