Şimdi Ara

Galatasaray'dan 50 milyon euroluk anlaşma! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
3
Favori
7.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haber baştan aşağı kolpa, Fenerbahçe içinde aynı haberler çıkıyordu 1-2 ay önce. Fener 9.5 alıyorsa zaten Gs 10'dan yenilemez, en az 12 ister ve alır zaten.
  • Gazpromun ortaklarından birisi Ünal Aysal çünkü..

Hangisi olursa olsun büyük paralar kazanacak klüp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgue

Gazprom falan bize niye reklam versin anlamış değilim.. Gazprom'dan evine gaz alan var mı Türkiye'de.. Ya THY verir ki ben vermesini istemiyorum ya da Samsung..

şampiyonlar ligi de boşuna oynanıyor zaten.
  • FLY
  • Qatar

• yalan haber arena açılalı 3 yıl doldu anlaşma 5 yıllıktı bari araştırıp sıksalardı..
  • Gelsin paralar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LsR

Ek olarak bu daha güzel

Galatasaray'dan 50 milyon euroluk anlaşma!

• Büyük ihtimalle Gazprom olur çünkü Ünal Aysal'ın Gazprom ile bir bağlantısı var. Onun da desteği ile yüksek bir ücretle anlaşma sağlanır diye düşünüyorum.

Benim isteğim ise Samsung. Formada reklam müthiş duruyor ve tanınırlığı çok yüksek.
  • Fly Emirates'in uluslararası uçuşlarda en büyük rakiplerinden biri THY. İki dev arasındaki rekabette öne geçmek için Fly Emirates alır bence.
    2. tahminim ise Samsung.
  • %70 Emirates %30 Samsung isterim görüntü açısından Fly Emirates çok iyi olur.
  • quote:

Ek olarak bu daha güzel

Abi niye şöyle güzel güzel formalar yapılmaz anlam veremiyorum ... Bir de armamız şeffaf olsa formadaki gibi daha güzel olmaz mı ? Niye illa arkasının beyaz olması mı lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: BloodyHeel

yalan haber arena açılalı 3 yıl doldu anlaşma 5 yıllıktı bari araştırıp sıksalardı..

• quote:

Ek olarak bu daha güzel

harika olmuş bu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Schultz

haber baştan aşağı kolpa, Fenerbahçe içinde aynı haberler çıkıyordu 1-2 ay önce. Fener 9.5 alıyorsa zaten Gs 10'dan yenilemez, en az 12 ister ve alır zaten.

Sizede yıldırım demirören milliyet diye reklam verir yada yakıt firmasının logosu neyse o işte. üzülme bu kadar.
  • quote:

Ek olarak bu daha güzel

Bu nedir ya.. Bu formayı çıksın ya, şunun güzelline bak yareppim.

• Kendileri bizden görüp samsunglu emiratesli forma tasarımları ve haberler yaptıkları yetmezmiş gibi şimdi de -ilk bize vereceklerdi- diyorlar

• fly emirates
  • Sözleşmelerin ayrıntılarını bilmiyorum ama biz 7,5 milyon Euro alırken Fener neden 9,5 milyon Euro alıyormuş da biz şu durumda 10 milyon Euro parayı başarı olarak tanımlayabiliyoruz. Yüksekten uçmak istemem, kimse de kusura bakmasın ama bu piyasada ben yönetimin yerinde olsam kapıyı 15 milyon Euro'dan aşağı açmam.
  • quote:

Ek olarak bu daha güzel

Taraftara bıraksınlar forma işini, mükemmel.

Bu beyaz +  Galatasaray'dan 50 milyon euroluk anlaşma! sağdaki + farklı bir parçalı mükemmel olurdu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.