Şimdi Ara

Galatasaray'da çalışmanın yolu önce küfür etmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GS Tv'de çalışan hanımkızımız Galatasaraylı futbolculara demediğini bırakmamış.Ben de az önce twitterda gördüm.Tabi çalışmaya başlamadan önce yazmış bunları.
    Gs Tv'de çalışmaya başlayınca da silmeyi akıl edememiş.
    Attığı tweetler burda.http://r1308.hizliresim.com/1d/r/rtm5b.jpg

He bi de Sabri'ye küfür etmeyeni Galatasaray'a almıyorlar heralde.Bu değışmez gerçek.Önce antrenör Duygu şimdi de bu kız.Deli oluyorum ya.
  • Yanliz herkesin deyindigi noktalara parmak basmis resmen seneler önce ayhan ve baris a demedigimizi birakmadik sabri zaten herkesin dilinde NASA bile adami takipe aldi satelitlerini düsürdükden sonra
    Yani bence her gs li gibi bu bayan da sövmüs bunlara ayrica gs li oldugu belli oluyor hic olmazsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kız da erik gibiymiş heaa kütür kütür.Ayrıca küfür eden kızı severim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskobi06

kız da erik gibiymiş heaa kütür kütür.Ayrıca küfür eden kızı severim.

• http://r1308.hizliresim.com/1d/r/rtmfx.png Sabriye dedikleri yenilir yutulur cinsten degil.Ben boyle laflari sindiremiyorum.Ama GS icinde pek onemsenmiyor bunlar.Bu kacinci zaten.
  • Barışa söyledikleri yüzünden kovulmuyor heralde
  • sabri buna bişeyler yapmış diyicem sonra ayıp olacak. ben sabrinin yerinde olsam tecavüz ederim buna tv binasında
  • bu kızın terbiyesi amma bozukmuş ha. bunu bi şey
  • Oha ben bu kadar sövmüyorum la
  • yazık olmuş sevdiğim bir spikerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kiz Arda Turan in eski sevgilisiymis beyler:/

• Ozur diledi twitterdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

Ozur diledi twitterdan.

kaç yazar? Ulan yüzü olan istifa eder adı çıkacağına gebersin

• Şimdi kanal bunu sabriyle röportaja yollasa ah canim sabri vah cicim sabri gecen ne guzel şut çektin be sabri karaktersiz yapmacik iki yüzlü insanlardan nefret ederim kendisini geliştirmiş spiker falan olmuş ona gôre profosyonelce davranmalı böyle insanlar

• geçmişini hasır altı edemeyip bunları unutuyorlar ya vur kafasını duvara bunların birde işe girmiş kim bilir kimin torpiliyle, hakeden cin gibi olacak arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Şimdi kanal bunu sabriyle röportaja yollasa ah canim sabri vah cicim sabri gecen ne guzel şut çektin be sabri karaktersiz yapmacik iki yüzlü insanlardan nefret ederim kendisini geliştirmiş spiker falan olmuş ona gôre profosyonelce davranmalı böyle insanlar

Ne geliştirmesinden bahsediyorsun sen hocam sırf yüzü güzel diye ekrana çıkarılan kadınlar bunlar nefret ediyorum bu ve bunun gibi insanlardan.Ki bu insan müsveddesi sırf arda turanla öpüştüğü için bir gecede ünlü olan bir tiptir yani.Twitterda takip ettiğimden az çok biliyorum nasıl bir kişilik olduğunu.Diksiyonmuş,aksanmış değil olay aile terbiyesi denilen birşey yok

• google dan azcık bakındım bu kız hakknda da, önce arda ile sevişme görüntüleri yayınlanmış, sonra gstv de işe başlamış gibi görünüyo kronolojik sıralamaya bakılırsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsT

quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Şimdi kanal bunu sabriyle röportaja yollasa ah canim sabri vah cicim sabri gecen ne guzel şut çektin be sabri karaktersiz yapmacik iki yüzlü insanlardan nefret ederim kendisini geliştirmiş spiker falan olmuş ona gôre profosyonelce davranmalı böyle insanlar

Ne geliştirmesinden bahsediyorsun sen hocam sırf yüzü güzel diye ekrana çıkarılan kadınlar bunlar nefret ediyorum bu ve bunun gibi insanlardan.Ki bu insan müsveddesi sırf arda turanla öpüştüğü için bir gecede ünlü olan bir tiptir yani.Twitterda takip ettiğimden az çok biliyorum nasıl bir kişilik olduğunu.Diksiyonmuş,aksanmış değil olay aile terbiyesi denilen birşey yok

+1
    Sabri ile kafa bulacaklarına ilk önce eksik kalmış ahlakını tamamlasınlar.
  • Yaptığı kabul edilemez ama benim anlamadığım bir şey var. Neden kulüp içinde görev alacak kişiler geçmişte attıkları tweetleri, Facebook gönderilerini kontrol etmezler? Hayır bir dön geriye bak ilerde sıkıntı olmasın. Bak şimdi mis gibi işini kaybedeceksin.

• Barış'a bir şey demez kimse.Haklı Ayrıca kız Arda Turan'ın eski sevgilisiydi hatırlıyorum.Ve son olarak böyle pis konuşanlar beni tahrik eder.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.