Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.714
Cevap
56
Favori
541.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lampe yıllık 1.8milyon, Jawaii ise yıllık 1milyon istiyormuş. Arroyo da 2.5 istediği sürece gidecektir. O halde elimizde 2 seçenek oluyor.
    Ya Spanoulis-Jawaii
    Ya da Planinic-Lampe ikilisi alınacak. Hatta çoğunluk gibi ben de Spa-Lampe isterim ama konuşulan rakamlarda olsun bizi aşar. Jawaii iyi oynadığı sürece aslında canavar gibi olur ki Baeca-Panathinaikos serisinde Sofoyu paramparça etmişti ama sakatlık durumunu falan iyi irdelemek lazım. İnşallah hayırlısı olur. Bu arada Arroyo bizde kalmaz ve Türkiyede bir takıma giderse 700bin buy-out alacağız. Öyle bir durumda kaynak olacağından Spa-Lampe ikilisine dönülebilir. Arroyoyu da FÜlker dışında alabilecek bir takım yok şu anda. Obradovic ile yapılanmaya gidiyorlar. 35 yaşındaki adamı isterler mi sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabasakal cska ile anlaşmış.3 yıllık 10 milyon euro verceklermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Ülker, Obradovic ile antlaşmış.
    Jawa, filan kesmez bu saatten sonra.

Ülker futbolla ilişiğini kesip sadece basketbol takımına para akıtmaya başlıyor bu sezondan itibaren.Obradovic 2 sezon için 5.5m euro + bonus alacakmış
  • Planinic-Lampe kesinlikle bu ikili alınmalı Spa zaten gittide Jawaii'yi almaktansa Lampe çok daha iyi olur.

Buy-out neden 700 bin yahu? geçen sene aldığı maaşı buy-out olarak isteyebiliyoruz diye hatırlıyorum ben geçen senede 1 milyon'dan fazla aldı 1.1 falan olması lazım.
  • WALLACE ayrılmış Barcelona dan pek kötü tercih olmaz aslında..
  • GSBasket de hep 700 alıyor demişler. Ondan öyle yazdım yoksa bilmiyorum kaç para aldığını Arroyonun. Spanoulis elden kaçtığına göre

Planinic transferi bitirilmesi lazım artık. Ha bence Teodosic e de sulansak olabilir. Ama ne olursa olsun artık şu uzun meselesi çözülmesi lazım. Aslında Guard için 1 tane daha isim var piyasada boşta olan. O da Marcelinho Huertas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatake Kakashi -- 2 Temmuz 2013; 6:33:01 >
  • arroyo buyk oyuncu ama 2.5 m euro çok buyuk rakam o kadar para verilmez.
  • Bence Arroyo ne kadar isterse verelim, tamam 35 yasinda anca gordugumuz gibi gittigi takimi oynatiyor ve sampiyon yapiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arroyo hak etti ama bir de günümüz gerçekleri var. Sanmıyorum o parayı versinler. Alternatifi düşünülür...

• @Amkspor:FLAŞ FLAŞ... Spanoulis'in menajeri Raznatovic sabah G.Saray'ı aradı ve 'CSKA ile anlaşmadık. Sizinle görüşmeden karar vermeyeceğiz' dedi

Beyler bi umut
  • Ergin Ataman radyospora Arroyo konusunda olumlu konuşmuş, orta yolu buluruz demiş.

Asıl bomba Spanoulis in menajeri Misko kulübü aramış ve CSKA ile henüz anlamadık, sizle görüşmeden karar almayacagiz demiş

• 3 senelik 10 milyon € teklifi doğruysa umutlanmayın beyler hayaldende öte
  • Geleceği yok ama insan bekliyor işte.

Bu arada alternatif olarak Planinic zaten duruyor ama bunlara ek olarak Huertas veya Bobby Brown da fena olmaz hani.

• Bobby + Planinic + Lampe tamamdır işte Macvan gitmesede olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AGezginci. -- 2 Temmuz 2013; 13:48:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AGezginci.

Bobby + Planinic + Lampe tamamdır işte Macvan gitmesede olur

klavyenden bal damlıyor..bal
  • Zoran Erceg haberleri var..Ayrıca Milicic falan deniyor ki skandal olur onun transferi ! Mutlu oynasın daha iyi yani o derece.Yönetimin kafası çalışıyor falan diyordum ama bir gariplik var
  • Milicic nasıl skandal oluyor ?

• ergin reis obradoviçe posta koymuş ilk gunden :D

bu sene tbl fena geçecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Zoran Erceg haberleri var..Ayrıca Milicic falan deniyor ki skandal olur onun transferi ! Mutlu oynasın daha iyi yani o derece.Yönetimin kafası çalışıyor falan diyordum ama bir gariplik var

Milicic çok iyi olur bana kalırsa savunmada üst düzey bir isim zaten pota altında çok iyi bir bitirici ve Avrupa'da rahat domine eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AGezginci. -- 2 Temmuz 2013; 23:53:22 >
  • Gün gelmiyorki TBF bir skandala daha imza atmasın. Vidmar Fenere döndükten sonra Emir ve Vidmar olduğundan dolayı TBF Vidmar'ı hem devşirmeye hemde bir takımda 2 tane devşirme hakkına izin verdi. Bunun açıklaması nedir? Takım kayırmaktan başka
  • 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.