Şimdi Ara

GALATASARAY Alex'i Alıyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: CatSK

quote:

Orjinalden alıntı: MaGNuM1

quote:

Kusura bakma da bu Lincoln varken..

Aynısını yazmak için girmiştim
    Walla Sabri kadar koştu bugun

ayrıca Işıl Alben & Esra Şencebe

Esra'yı beğenmiyorum hacı yaÇoğunluk da onu beğeniyor.Işıl'ı beğenen çok az kişi var çevremde.

ışıl ı botaşa geldiği zamandan beri takip ediyordum. koyu gsli olduğunu biliyordum. botaşta çok iyi işler yaptı nitekim mvp seçildi. gsye transferi kendi kariyeri için çok iyi oldu. ayrca saçları çok şekil bi de köpeği vardı getiriyordu maçlara
  • quote:

Orjinalden alıntı: head

Babayı da verelim.

7 haftadır alıyosunuz zaten kaçtane var elinizde
  • Kramponunu alırlar canım ona lafımız yok ama Alexi almak güven, özveri ve tecrübe ister öyle kolay alınmaz. Biz bile zamanında aldığımızda Fatih Altaylı neler yazmıştı ama hepsinin kapağı itina ile sıkıldı. Alex değilde Maldonado + Selçuk + Deniz üçlüsünü verebiliriz
  • elimizde bi brezilya var onunla baş edemiyoruz alex malex istemiyoruz.
    oyunları göz boyamaktan ileri gitmiyor.siz turşusunu kurun...
  • Alex bizim tempomuza ayak uyduramaz. O ancak fener gibi takımlarda oynayabilir. Başka kimsede almaz bu saatten sonra.

Asist gol kralıymış.. İstikrarlı bir Zafer Biryol diyelim biz ona.
  • alex gsnin sistemine ayak uyduramaz gs koşan pres yapan bir takım.alex i suan takımda istermisin deseler ben istemem daha dogrusu suanki fb kadrosundaki hicbir futbolcuyu gsde istemem ruhsuz mucadelesiz adamlar islerine geldimi oynuyorlar.ayrıca bu sezonki lincoln alexten cok daha iyidir.ama alex kotu futbolcu demiyorum yanlis anlamayın aksine cok iyi futbolcudur ama bu sene lincoln ondan daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: zyxelcenk

alex gsnin sistemine ayak uyduramaz gs koşan pres yapan bir takım.alex i suan takımda istermisin deseler ben istemem daha dogrusu suanki fb kadrosundaki hicbir futbolcuyu gsde istemem ruhsuz mucadelesiz adamlar islerine geldimi oynuyorlar.ayrıca bu sezonki lincoln alexten cok daha iyidir.ama alex kotu futbolcu demiyorum yanlis anlamayın aksine cok iyi futbolcudur ama bu sene lincoln ondan daha iyi

Geçen sene sakattı... İstatistikten bahsedersek:

Humberto Suazo derim. Gelmiş geçmiş en iyi striker.

Barcelonalar Realler Chelsealer alamıyor.

İstatistik herşey değildir. Alın işte Alexli fenerin toplasan nesi var?
  • Yahu sanki sene bitmişti lincoln bu sene alexten daha iyiymiş

Ayıp vallaha yaa cidden ayıp
  • quote:

Orjinalden alıntı: To die

Yahu sanki sene bitmişti lincoln bu sene alexten daha iyiymiş

Ayıp vallaha yaa cidden ayıp

Lincoln sezonun bu haftasina kadar Alex'den daha iyi bir oyun sergiliyor, katki yapiyor. Ama bunda Alex'in degil onun etrafinda ki ise yaramaz kadronun sucu var.

Ama genel anlamda hala Lincoln'u Alex ile kiyaslamak futbol cahilligidir. Insan hic birsey bilmiyorsa hic birseyden anlamiyorsa rakamlara bakar...
  • Alex iyi futbolcu tabi ama fenerde (veya brezilya yedeklerinde)..
    Galatasaray'a veya başka durarak top oynamayan takımda alex hiç.
  • Geçen sene sakattı... İstatistikten bahsedersek:

Humberto Suazo derim. Gelmiş geçmiş en iyi striker.

Barcelonalar Realler Chelsealer alamıyor.

İstatistik herşey değildir. Alın işte Alexli fenerin toplasan nesi var?

@[KEO]

işte cevap
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

quote:

quote:

şu mesajlara dışardan biri baksa derki bu adamlar olsa olsa en fazla 11-12 yaşındadır ancak bu sene birkaç maç izlemiştir o kadar, sonra da sorar senelerdir ligin bariz en iyi futbolcusu olan takımı tek başına sırtlayan geçen senenin şampiyonlar liginde performansı belli olan bazılarının yanından bile geçemediği ülke milli takımının formasını bilmem kaç kez giyen neredeyse hiç sakatlık sorunu yaşamayıp her maç oynayan alex i, geldiğinde 2 maç oynayıp yatan sürekli istenmeyen futbolcu ilan edilen canı sıkılınca sakatım oynamıyorum diyen hiçbir sürekliliği olmayan lincoln mü yedek bırakıcak?

ha cevap olarak bu lincoln öyle değil iyi oynuyor diyeceksiniz o dışardan bakan vatandaş da bu lincoln geldiğinde iyi maç oynadığında da 1 sene sonra bir maçta iyi oynadığında da aynı lincoln değil miydi diye soracak

ayrıca şu gün adnan polat alex i getirebilse hemen lincoln ün sözleşmesini fesheder veya anında biryerlere satar, bunu herkes çok iyi biliyor boşuna bizim lincoln ümüz var kewell ımız var omuz var bumuz var hikayeleri yazmayın

Buyur burdan yak Alex i öyle bir anlatmışsın ki adam sanki her maç milli takım oynuyor fb de bundan başka oyuncu yok her maç takımı kurtarıyor bu duran adam....Alex yerlerde sürünürken ilerde geride hiç durmayan Tuncayın emekleri ne olacak peki...
    Fenerbahçe çağdışı futbol oynuyor böyle durark futbol oynayan başka bir takım yok zamane futbolu çok hızlı oynanıyor yani oyuncular çok çabuk karar verip harekete geçmek zorundalar günümüz futbolunda..Merak etme alex gbi durağan ve 2. sınıf bir oyuncu fb den başka hiçbir takımda oynayamaz oynasa bile bu performansı veremez.

ayrıca şu gün adnan polat alex i getirebilse hemen lincoln ün sözleşmesini fesheder veya anında biryerlere satar, bunu herkes çok iyi biliyor boşuna bizim lincoln ümüz var kewell ımız var omuz var bumuz var hikayeleri yazmayınbunada diyorum ve gerçekten gülüyorum ...ne yani yok mu bu oyuncular saydığı oyunculara bak bir de konuyla alakasına bak ne yani bu oyuncular yok mu veya kötü oyuncu mu ?
    Tamamen toplama 2. sınıf oyunculardan kurulu takımına bakmıyor her biri kendi milli takımında kaptan olan bizim oyuncularımıza laf ediyor zuhahaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: BéTo_GS

Alex iyi futbolcu tabi ama fenerde (veya brezilya yedeklerinde)..

çekememezlik göryorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

quote:

şu mesajlara dışardan biri baksa derki bu adamlar olsa olsa en fazla 11-12 yaşındadır ancak bu sene birkaç maç izlemiştir o kadar, sonra da sorar senelerdir ligin bariz en iyi futbolcusu olan takımı tek başına sırtlayan geçen senenin şampiyonlar liginde performansı belli olan bazılarının yanından bile geçemediği ülke milli takımının formasını bilmem kaç kez giyen neredeyse hiç sakatlık sorunu yaşamayıp her maç oynayan alex i, geldiğinde 2 maç oynayıp yatan sürekli istenmeyen futbolcu ilan edilen canı sıkılınca sakatım oynamıyorum diyen hiçbir sürekliliği olmayan lincoln mü yedek bırakıcak?

ha cevap olarak bu lincoln öyle değil iyi oynuyor diyeceksiniz o dışardan bakan vatandaş da bu lincoln geldiğinde iyi maç oynadığında da 1 sene sonra bir maçta iyi oynadığında da aynı lincoln değil miydi diye soracak

ayrıca şu gün adnan polat alex i getirebilse hemen lincoln ün sözleşmesini fesheder veya anında biryerlere satar, bunu herkes çok iyi biliyor boşuna bizim lincoln ümüz var kewell ımız var omuz var bumuz var hikayeleri yazmayın

Buyur burdan yak Alex i öyle bir anlatmışsın ki adam sanki her maç milli takım oynuyor fb de bundan başka oyuncu yok her maç takımı kurtarıyor bu duran adam....Alex yerlerde sürünürken ilerde geride hiç durmayan Tuncayın emekleri ne olacak peki...
    Fenerbahçe çağdışı futbol oynuyor böyle durark futbol oynayan başka bir takım yok zamane futbolu çok hızlı oynanıyor yani oyuncular çok çabuk karar verip harekete geçmek zorundalar günümüz futbolunda..Merak etme alex gbi durağan ve 2. sınıf bir oyuncu fb den başka hiçbir takımda oynayamaz oynasa bile bu performansı veremez.

ayrıca şu gün adnan polat alex i getirebilse hemen lincoln ün sözleşmesini fesheder veya anında biryerlere satar, bunu herkes çok iyi biliyor boşuna bizim lincoln ümüz var kewell ımız var omuz var bumuz var hikayeleri yazmayınbunada diyorum ve gerçekten gülüyorum ...ne yani yok mu bu oyuncular saydığı oyunculara bak bir de konuyla alakasına bak ne yani bu oyuncular yok mu veya kötü oyuncu mu ?
    Tamamen toplama 2. sınıf oyunculardan kurulu takımına bakmıyor her biri kendi milli takımında kaptan olan bizim oyuncularımıza laf ediyor zuhahaaa
  • [sm\=uyucam.gif]
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

quote:

quote:

quote:

alexin sol kolundakide ne öyle?

ayrıca türkiye milli takımının kaptanı kim?

GALATASARAY Alex'i Alıyor
  • quote:

alexin sol kolundakide ne öyle?

ayrıca türkiye milli takımının kaptanı kim?

GALATASARAY Alex'i Alıyor

hangi hazırlık maçı bu
  • Valencialı yetkililer 3 kere Saraçoğlu'na Alex'i izlemeye gelir ve rapoda aynen şu yazar "Alex ispanya liginde oynayamaz"
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fabregas.

quote:

Orjinalden alıntı: The After Toucher

quote:

"Turkcell Süper Lig Asist Krallığı : 2004/05, 2005/06, 2006/07, 2007/08"

alex geldiği sezondan beri hep asist kralı

ayrıca orta saha olmasına rağmen 06-07 sezonunda gol kralı oldu

geçen sene cl asist kralı oldu

brezilya milli takımında 10 numaralı formayla kaptanlık yaptı 68 maçta 21 gol attı

aaaa ama ayıp ediyorum shalkedeki lincoln 2ye katlar alexi

siz birde Cruzeiro'daki alexi izleyin görün biraz futbolcu

Onlara bir şey diyen mi var

Bu sezon Lincoln en iyi oyun kurucu

7 haftadamı?
    geçen sezon 5 maç oynayıp attığı gollerle kral ilan ettiniz sonra gitsin die dua ettiniz tükürdüğünüzü yalamayın bari

7 hafta değil ön eleme maçları + uefa oly maçı + lig maçları ...

Lincoln bu sene yalatıcak size o tükürükleri merak etmeyin . Oly maçını bi izle sen önce... Adam bir ön libero kadar koştu
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: BéTo_GS

Alex iyi futbolcu tabi ama fenerde (veya brezilya yedeklerinde)..

çekememezlik göryorum

ben bilmiyorum o zaman alex ronaldinho,kaka,robinho veya bi başka as oyuncuyla önemli maçlarda görev yaptı ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.