Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
72.449
Cevap
82
Favori
2.256.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-DA7034F2D

Hocam bizim gibi arada kalanlarin durumu daha kötü sanırım forumda , yeri gelir fatih terim'i eleştirim arda yi , 3 li defans oynatmasini.. yeri gelir seidika'yi sağ bek hamlesini ve bu maça genç dinamik bir kadro çıkarmasını beğenirim, yeri gelir Burak elmas'in arda ile sözleşmesi uzatmasini eleştiririz , yeri gelir 20 yaşında sağ bek almasını beğenirim. Bizim için tek önemli olan Galatasaray , ne Fatih Terim ciyiz ne anti fatih terim ciyiz. Doğruya doğru yanlışa yanlış deriz.

Ama arada kalınca sanırım iki tarafa hedef olmak kötü.

Bende sizin gibi düşünüyorum sezon sonuna kadar artık destek , sezon sonunda bakalım ne olacak.

Alıntıları Göster

Hocam bak aşağıya link bırakıyorum 8 sene önce neden Terim gitmeli diye konu açmışım. Benim derdim Terim, Burak Elmas bilmem kim değil, banane babamın oğlu mu bu adamlar. Ben Galatasarayımız başarılı olsun, güzel bir futbol izleyelim, genç oyuncular yetiştirelim istiyorum. Başkanla Terimin şu an böyle bir projesi var, bu projeye en azından biraz süre verelim istiyorum.

• Bu kiralık futbolcuları transferden saymayan zihniyet neyin kafasını yaşıyor. Geçen sene ligi domine eden, kiralık olan Ghezzal sayesinde şampiyon oldular. Biz şampiyon olsaydık son 10 maç zirvede oynayan Gedson sayesinde şampiyon olmayacak mıydık?

Kiralık oyuncu eski kulübünü pişman etmek için yada dönmek için yada oynayıp eski formunu yakalamak için çalışır çabalar. Kiralık adam düzgün oynamazsa biter. Son şansıdır kiralık adamın geldiği yer. Tersine uzun kontrat yapan adamı oynatmak zordur. milyon tane örneği var.

• Marcaonun 12m piyasa degeri var transfermarkette cok rahat 20m civarina birine satmamiz lazim aslinda. Taktik teknigi olan orta sahasi sağlam bir takimda mukemmel bir sol ayak aslinda ama satmayi beceremiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    Burada anlatılmak istenen kiralık oyuncu transferi değil. Kadronu tamamlamak için oyuncu kiralarsın.

Geçen sezon halil ve gedson u kiraladık maksimumda verim aldık. Sıkıntı aynı oyuncuların bu sene olmaması. Oyuncu geliyor takıma, sahaya, ortama alışıyor hop bir sonra ki sezon yok. Sorun burada başlıyor. Kiralık oyuncudan etebo gibi verim alamazsan önemli değil ama gedson gibi verim alırsan devamını getiremezsen problem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyza Uludağ

Bu mesaj silindi.

Ghezzal ile Morutanın maliyetleri birbirine yakın olacaksa, Morutana bassınlar bonservisi alsınlar. Kötü çıkarsa 10 a aldıysak 4-5e satarız ama Ghezzal oynamazsa 4 sene elimizde kalır Feghouli gibi.

• Eski başkanımız Mustafa Cengiz hastaneye kaldırılmış ve durumu iyi değilmiş gelen bilgilere göre.. Allah acil şifalar versin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Burada anlatılmak istenen kiralık oyuncu transferi değil. Kadronu tamamlamak için oyuncu kiralarsın.

Geçen sezon halil ve gedson u kiraladık maksimumda verim aldık. Sıkıntı aynı oyuncuların bu sene olmaması. Oyuncu geliyor takıma, sahaya, ortama alışıyor hop bir sonra ki sezon yok. Sorun burada başlıyor. Kiralık oyuncudan etebo gibi verim alamazsan önemli değil ama gedson gibi verim alırsan devamını getiremezsen problem.

Halil için kulübü zorunlu satın alma 3 m euro kontratı istemişti cengiz yönetimi kabul etmemişti zamanında. Madem oyuncuya inancınız yok hiç kiralamasaydınız...

Ah şu şlye biz gidecektik ki hem mali yönden hemde oyuncu almada büyük fırsat olacaktı. Artık türk takımları şl gruplarına zor kalır..

• Morutan'ın menajeri İstanbula geliyormuş. Oyuncu çok iyi fakat feguli falan gönderilmeden zor. Ayrıca bunu 10 milyon küsüre bize cakacaklar hissi var bende. Evet belki eder ama sonuçta büyük para .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarıSarman

Marcaonun 12m piyasa degeri var transfermarkette cok rahat 20m civarina birine satmamiz lazim aslinda. Taktik teknigi olan orta sahasi sağlam bir takimda mukemmel bir sol ayak aslinda ama satmayi beceremiyoruz

Haklısınız muhtemelen FB en az 15M euro ya falan satardı. Yalnız açıkçası biz 10M ve üstü bir paraya Marcao yu alsak ben kazık yediğimize inanırdım. Kesinlikle çok beğendiğim bir stoper değil. Birebiri felaket, fiziği sadece idare eder, hızı vasat vs.

• Acil Stop kullanıcısına yanıt

Her şeye iyi kötü cevap vermişsin ama arkadaşın yazdığı Benficayı yenen kadroya cevap verememişsin ona bahanen nedir merak ettim. Bu dediklerin bu arada Fatih Terim'in 3-4 yıldır rezalet bir hocalık sergilediğini değiştirmiyor bu arada.

Morutan, Gedson vs. göreceksiniz kim gelirse gelsin bu takım kafası kesilmiş tavuk gibi oynamaya devam edecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1F3FD31

Bu mesaj silindi.

Fatih efendi bilir işini, basın toplantısında utanmadan sıkılmadan soru soran muhabiri azarlıyor. Neden, çünkü verecek bir tek mantıklı açıklaması yok, ne sistem biliyor ne taktik. Bu yetersizliklerini çenesiyle kapatmaya çalışıyor. İnsan psikolojisi, yetersiz olduğunu belli etmez biliyormuş gibi yapar. Televizyonda adamı mertçe cesurca eleştirebilen birkaç adam var gerisi yalakalık peşinde.

• Bu Morutan denen elemana 9 milyon euro verdiğimiz söyleniyor. Bu kadar iyi mi bu çocuk?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AB9A40D5

Bu Morutan denen elemana 9 milyon euro verdiğimiz söyleniyor. Bu kadar iyi mi bu çocuk?

Az bile 1 2 şene oynar 25 30 a satarız

• Son yaptığımız ters köşe transferlerden sonra duyumlarda birden bire kesildi.

Morutan çok konuşuluyor, menajeri yarın geliyor deniyor ama kimse de detaylı bilgi yok

• Berkan Gedson
    Morutan Cicaldau Kerem
    ####Mohammed ###

Harika olur ya keşke su kadroyu kurabilsek

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AB9A40D5

Bu Morutan denen elemana 9 milyon euro verdiğimiz söyleniyor. Bu kadar iyi mi bu çocuk?

Emre Mor'un oyun zekası yüklenmiş versiyonu. Emrenin dribling ve topla oynama becerisinin üzerine pas ve şut yetenekleri de tercihleri de üst düzey. Potansiyeli çok yüksek bence 9-10a almak büyük başarı olur üstteki arkadaşın dediği gibi ligimizden bile 25-30 bandında rahat satılabilir

• Kutlu Akpinartwitter
    “🟡🔴 ✅ Galatasaray ile Alanyaspor Berkan Kutlu Transferinde büyük oranda anlaşma sağladı. Oyuncunun bu akşam Alanyaspor kampından ayrılması bekleniyor.”
    https://twitter.com/kutlu_Akpinar/status/1420321897665941506

Tff genel kurulunda almış bilgiyi sanırım.Harika transfer Berkan.Yabancı serbest bile olsa alınması gerektiğini düşünüyordum zaten.

• Necdet_Pek kullanıcısına yanıt
    Sattığım kadar al cezasi varken oyuncu satmadan alamiyorsun.dogal olarak adamlar elindeki en iyi oyunculara talip oluyor.

Mesela Benficadan gedsonu almaya kalkıyoruz.adamlarin elinde bir çok orta sahası varken hatta gedsonun kadroya girip giremeyeceği bile belli değilken elden çıkarmak istemiyorlar.

Bizde ise ozan çıkıyor hocaya bile sormadan devre arasında satılıyor ve devre arasinda takımın iki stopere ihtiyacı oluyor.

Adamı iki sene daha elinde tutsan ne değerini kaybeder nede başka bir durum olur.yine aynı fiyata satarsın.bunlar işi bilmektir.gedson örneğinden gideyim.bu sene takımda tutsak da seneye 8 10 bonservisle yine satabilirler.neden aceleyle elinden ccikarmak istesinler.

İşi bilen Benfica yönetimi,işi bilmeyen Galatasaray yönetimi.arada ciddi ciddi dağlar kadar fark var.su Benfica in 120 ye okuttuğu çocuk bizde olsa eminim 10 12 yi gördükleri anda on tepe takla atarak satarlardi.

Daha önce yazdım.sampiyonlar ligi giriş parası 27.5 milyon euro.pandem dönemi bütün kuluplerin gelirlerini azalttı ve bizim ligin İkincisiyle birincisi arasında devasa bir bütçe farkı oluyor.simdi iyi oynamak güzel ama takımın yarışı kiraliksa ve günü kurtarıp şampiyonlar ligi gelirini elde etmeye çalışıyorsan galibiyet daha önemli.

Mecburen şampiyonluk yarısından kopmaman için elinde bonservisi olan oyuncular yada takımların gözden çıkardığı oyunculara gidiyorsun.

Cagne devre arası mecburiyetten yapılmış bir transferdi ve sene sonunda o parayı harcama şansımız yoktu.o kadarda kötü bir oyuncu değil ama kafa yapısı değişik,yetenek olarak değil başka sebeblerden istenmiyor.

Düzgün bir mali yapı olmadan şampiyonluk hedefleyerek hareket edilirse bu saçma sapan işler devam edecektir.

Burak başkan acele etmeyeceğim ve genç takım kuracağım diyor.

Şimdiden olmaz falan demenin bir anlamı yok.transfer için baskı yapmanin anlamı yok.bakalim ortaya ne çıkacak bir görelim.

• 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.