Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.536
Cevap
159
Favori
244.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Değil

• merhaba adanademir macına 2 kisilik bilet arıyoruz gişe fiyatından yardımcı olabilecek var mıdır?. Teşekkürler.

• Galatasaray - ManUnited maçına 3 adet satılıktır.

- 5. kategori

- 216 blok

- QR kod ile verilecektir

İlgilenenler iletişime geçebilir.

• MANU maçına 413 blok gişe fiyatına devredilir. Devir kapalıymış ama işsiz olduğum için şu aralar gerçekten paraya ihtiyacım var. Kodla vs maça girmenizi sağlayacağım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Guney ust 422 blok devir edilir. Güvence verilerek rahatça girebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rkadaşlar Galatarasarylıyım Exxen spor Aylık üyelik alacağım toplam 3 ortak arıyorum  260.50 TL ücreti var. Kişi başı 86,83 tutuyor katılmak isteyen kişiler dm atsın referansım var

• manu maçına 2 adet doğu üst 413 blok, 1 adet batı üst bilet mevcuttur. İlgilenenler dm atabilir. Qr kod ile maça girişiniz sağlanacaktır.

• QR Kodla maça girecek arkadaşları uyarıyorum, daha önce de defalarca kez uyardım. Görev aşkıyla yanıp tutuşan bir polise veya güvenliğe denk gelirseniz turnikede patlarsınız. Hem gerçek sahip hem de giriş yapan ceza alıyor. Daha önce lig maçında bile önümde fark edip elemanın tekini spor şube çekti direkt. Devir alıyorsanız da fotoğrafı en azından birazcık size benzeyen birinden alın  Siz turnikeyi çevirdiğinizde iç taraftaki ekranda sistemdeki resminiz görünüyor.

• Merhaba,
    Doğu 414 Manchester maçı için 2 kişilik devredilecektir. Gişe fiyatı altına verebilirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2adet doğu alt 115 blok bilet manchester maçı için devredilecektir bilgi için mesaj atabilirsiniz

• ADS maçına eşimle beraber gitmek istiyorum 2 adet uygun bilet lazım, elinde bulunan iletişime geçebilir mi şimdiden teşekkürler

• Galatasaray Adanademirspor maçına 1 adet devredilecek biletim mevcut. İlgilenen yazabilir. Güney üst, blok: 426 sıra: 16.

• Galatasaray - Adanademirspor maçına 3 adet bilet var.

- 5. kategori

- 216 blok

İlgilenenler iletişime geçebilir.

Edit: Hepsi devredildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erim35 -- 7 Aralık 2023; 19:50:51 >
  • Adana maçına Kuzey Üst biletler mevcuttur. İlgilenenler pm atabilir.

• ADS maçı için Güney alt 120 Blok 1 adet bilet devredeceğim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ADS maçı DOĞU ÜST 413 blok gişe fiyatı altına devredebilirim.

BİLET DEVREDİLMİŞTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burock2010 -- 7 Aralık 2023; 23:37:44 >
  • İlk defa maça gideceğim. Batı trübin 6.kategoriden eşimle kendim için iki bilet aldım fakat iki bilet arası 4 sıra var. Herkes kendi koltuğunamı oturuyor. Uygun bir yere oturursam sıkıntı çeker miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subitak -- 7 Aralık 2023; 23:57:30 >
  • ADS maçında şehir dışında olacağım için 416.blokta bulunan kombinemi gişe fiyatına devredeceğim ilgilenenler mesaj gönderebilir.

• Merhabalar,

benim Kombinem var ama Passolig Kartimi bir türlü alamadim.

Her mac siraya girip, Tek girislik bilet aliyorum.

Passolig ile görüstügümde, Kartini iptal ettir, sonra bir hafta sonra Giseden yeni Kart al diyor.

Kombinende hic bir sikinti olmaz dedi.

Bu sekilde yapan oldumu hic?

Kartimi iptal ettirirsem, Kombineye birsey olmaz degilmi? Kart iptal olunca Giseden sorunsuz bir sekilde Yeni Passolig Karti verirlermi?

• HasanSas11 kullanıcısına yanıt

Kartla hiç uğraşmayın passo uygulamasını açtığınızda maça gir yazan yere tıklayıp telefonu okutup girin

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.