Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi Trabzonspor ceza alırsa, biz Avrupa'ya gidiyor muyuz? Ya şampiyon oluyorduk ya 10.sırada oluyorduk. Uzun süre sonra başkalarının galibiyetlerine kaldık. Herkes başka bir şey yazıyor, emin olamadım.
  • Haysiyetsizler! Rakibin Alanya sanki UEFA'ya bile kalamadı. Tüh sizin sıfatınıza. Yazıklar olsun.
    Ben iyi gün taraftarıyım cefa falan çekmem. Bırakın o da sacmaliklari. Milyon eurolari cefa çeksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayseri kalecisini almamiz lazim. Cok begendigim bi oyuncu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O kadar eleme oynamaktansa Avrupa’ya gitmemek daha iyi , son sıradan UEFA’ya gitmek zulüm.

Avrupa’da oynamak her zaman daha keyifli fakat sezonu o kadar erken açmamak en iyisi .

Seneye bahane yok , tek kulvar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Alanya yendi :((

Abi nede olsa avrupa ya. O heyecanı yetiyor.

Alıntıları Göster
    Bir ŞL değil maalesef, Türkiye Kupasının Avrupa versiyonu gibi geliyor bana.

Mali durumu ayakta tutmak için seneye tüm kafayı lige verip şampiyon olmamız şart. Gereksiz maç yükünden kurtulmak da avantaj olacak bu durumda.
  • elvinjohnson E kullanıcısına yanıt
    Evet, gerçekten iyi bir kaleci ancak yabancı sınırı geldiği için alırlar mı bilemem o kadar kulüp itiraz etti tahkim itirazları reddetti. Muslera da varken yabancı hakkını kaleciden yana kullanmazlar diye düşünüyorum yoksa gerçekten çok iyi kaleci.

• Abi niye istemiyorsunuz Avrupaya gitmek? sezonu erken açamamak iyi diyorsunuz . Parasını falan geçtim prestiji yetmez mi? bi çeyrek final- yarı final oynasak düşünmesi bile heyecan vermiyor mu?

O değilde Bjk ile dalga geçiyorduk adamalar cl elemelerine gidebilirler ...
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    hocam malum takım, seri başı olacakmış, kaza bela bir şeyler yapabilirler ufak ihtimal, oyuncu kalırsa takımda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet ne meraklıymış ya Uefa'ya gitmeye. Yahu bu takımın önümüzdeki sezon TR kupasından bile elenip sadece lige odaklanması lazım.

• yeni sezon hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: RedPyro

O kadar eleme oynamaktansa Avrupa’ya gitmemek daha iyi , son sıradan UEFA’ya gitmek zulüm.

Avrupa’da oynamak her zaman daha keyifli fakat sezonu o kadar erken açmamak en iyisi .

Seneye bahane yok , tek kulvar.
    Şimdi böyle diyoruz ama sene başlarken "bu sene UEFA bizim" diye başlar bizim taraftar yine...
  • Biz ne ara 6. olduk yahu?

• Hadi bakalım hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: İnançD

Hocam forum sitesinde konu sahibi olmak sizin için bu kadar mı önemli ? Hevesli insanlara acilen hayatta bir uğraş bulmalarını tavsiye ediyorum.
    Ben zaten mesajımda not olarak konuya hevesli veya talip olmadığımı belirttim. Bu arkadaş nasıl hevesliyse aynı şekilde hevesli insanlar var, sevdiği takımın yıllık konusunu açmak, düzenlemeler yapmak, bunlar birisi için güzel şeyler olabilir. Ben de düşüncemi, fikirlerimi dile getirdim, konuya talip olan biri varsa devredilecek inşallah, yoksa da arkadaş devam ettirebilir.

• 6.lık degil de Rize'nin düşmemesi fena koydu . Artık umudum önümüzdeki sezon umarım düşerler.

• Jeasme kullanıcısına yanıt
    UEFA’ya katılmak kötü değil, hatta bizim iyi olduğumuz senelerde şampiyonlar ligi yerine UEFA’da devam etmiş olsak farklı şeyler olabilirdi .

Ama 3 tane eleme oynamak bizi çok yıpratır. Madem katılamıyor o zaman tek kulvarda artık net bir oyun oturtup ilerlemeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: boss06

Konuyu açan arkadaş işini iyi yapıyor saldıracak başka birsey bulun.
    Desteğe talep açıldı, isteyen olursa konu devredilir, işini iyi yapacak başka insanlar da var, bu kişi o diğer insanların hakkını gasp ediyor. Mesela Ali Lukunku nickli bir arkadaş vardı, o da işini iyi yapıyordu, bu eleman benden önceki kimse işini iyi yapmıyordu diyor, baya hevesli ve hırslı bir arkadaş.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.