Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaşlı değil mi ya bu sosa, genç adam lazım bu takıma, yaş ortalaması zaten yüksek, malum takım 30 üstüleri takıma toplayarak çok iyi bir şey yapmıyor, avrupada olsalardı her türlü gg ama tr de işler belli olmaz, her alanda güçleri var yardımcı olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

yaşlı değil mi ya bu sosa, genç adam lazım bu takıma, yaş ortalaması zaten yüksek, malum takım 30 üstüleri takıma toplayarak çok iyi bir şey yapmıyor, avrupada olsalardı her türlü gg ama tr de işler belli olmaz, her alanda güçleri var yardımcı olacak
    idda şuanlık ben sanmıyorum sosa gelecegini.fener transfer çalımı attı altyapısını yapıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Bunlar yine şampiyon olamazlarsa yazıklar olsun.Sadece eli ayağı düzgün başakşehir ve Trabzon var.Bjk bitik , fener anadolu takımı kadrosu kuruyor paraları da yok , yine ilk 5 dışında olurlar.Meydan hazır bu kadar boşken üst üste şampiyonluk almamız lazım.Şuan güncel kadro bile fenerin yeni transfeleri de dahil çok daha iyi.
    FB den iyi olan kadronda kimler var?
    Defansta Sakar Marcao ile sakat Lyundama var.
    Orta Sahan komple kiralık Lemina,Seri,Onyekuru zaten Feghuli,Belhanda gidiyor.
    35 lik Donk mu muhtesem oyuncu?
    Forvetin muzmin sakat Falcao asil tendonundan macların yarısını tribunden seyrediyor.
    Sag kanadın Brezilyalı gitmis.

Anadolu Takımı Kadrosu dedigin takımın su anki kadrosu

Kalede Altay
    Defansta S Aziz,Sadık
    Sag Bek GG Sag kanat Deniz
    Sol bek Novak Yedegi Caner Sol Kanat Ferdi
    Orta Saha Gustavo,Omer Faruk,Ozan,Mert Hakan Yandas
    Forvet Vedat Muric

Bu Anadolu Kadrosu senin kadron ise Fersah Fersah onde oyle mi?Yaz kadronu bakalım fersah fersah onde olan kadronu...

• Bekir Temel "Malum Takımlar,FeBe,BeJeKe,FeBeJeKe" yazınca eline ne geciyor?
    Yazamıyor musun GS,FB,BJK,TS?
  • sosa mı bilmem ama kesinlikle şuan vızır vızır orta saha aradıklarına eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: huso

FB den iyi olan kadronda kimler var?
    Defansta Sakar Marcao ile sakat Lyundama var.
    Orta Sahan komple kiralık Lemina,Seri,Onyekuru zaten Feghuli,Belhanda gidiyor.
    35 lik Donk mu muhtesem oyuncu?
    Forvetin muzmin sakat Falcao asil tendonundan macların yarısını tribunden seyrediyor.
    Sag kanadın Brezilyalı gitmis.

Anadolu Takımı Kadrosu dedigin takımın su anki kadrosu

Kalede Altay
    Defansta S Aziz,Sadık
    Sag Bek GG Sag kanat Deniz
    Sol bek Novak Yedegi Caner Sol Kanat Ferdi
    Orta Saha Gustavo,Omer Faruk,Ozan,Mert Hakan Yandas
    Forvet Vedat Muric

Bu Anadolu Kadrosu senin kadron ise Fersah Fersah onde oyle mi?Yaz kadronu bakalım fersah fersah onde olan kadronu...

Alıntıları Göster
    Öyle yazdıktan sonra buyur..
    Kalede her ilk sutu gol olan Altay..
    Defansta sakat puyol sadık..
    Sol bek 50 orta yapıp saç baş yolduran Caner..
    Denize edilen küfürleri söylemiyorum bile..
    Ömer Faruk demişsin bu çocuk daha bir maç bile oynamadı nasıl bir mantık ile kıyaslama yapabilirsin..
    İleride çiğ et yiyen ama son 10 maç Köfteci mülayim abime dönen vedat Vs.vs.vs
    Bir insan birini kötülemek istese bin tane bahane bulur.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Tartışmanız sizi ilgilendirir beyler ama eklemeden edemedim. Kim iyi kim kötü muhabbetiyle alakasız yazıyorum.

Altay geçen sezon ligde en çok bire bir kurtarış yapan kaleciydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • birileri de yazmış "sosa yaşlı, almayalım" diye

elinde sosa'dan 10 gömlek altı genç belhanda emre akbaba varken "sosa'ya gerek yok" diyorlar.

bu şeye benziyor "Tl varken dolara gerek yok."
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso

Bekir Temel "Malum Takımlar,FeBe,BeJeKe,FeBeJeKe" yazınca eline ne geciyor?
    Yazamıyor musun GS,FB,BJK,TS?
    üyenin her 10 lafından 9'u "malum takım". Ayni abisi rai-gy gibi... ya da ikisi de aynı hesaptır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 8 Ağustos 2020; 17:3:16 >
  • Arda'nın para mevzusu bitti mi beyler ona göre yorum okumaya başlayacağım Fatih Terim kendi cebinden vermiş gibi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanryco

Tartışmanız sizi ilgilendirir beyler ama eklemeden edemedim. Kim iyi kim kötü muhabbetiyle alakasız yazıyorum.

Altay geçen sezon ligde en çok bire bir kurtarış yapan kaleciydi.
    Ben kötü demiyorum ama arkadaş öyle bir gömmeye çalışmış ki bizim takımı sanki ptt lig takımı. Bu takım formunu bulduğunda pandemi öncesi ortalığı kasıp kavuruyordu son 8-9 maç..
    Sadece nasıl bir bakış açısıyla baktığını göstermek istedim.Muslerayi saymıyorum, Altay benim Uğurcandan sonra en beğendiğim yerli kaleci (birde Rizeli Gökhan var)

• quote:

Orijinalden alıntı: YananGülYoldaşlığı

birileri de yazmış "sosa yaşlı, almayalım" diye

elinde sosa'dan 10 gömlek altı genç belhanda emre akbaba varken "sosa'ya gerek yok" diyorlar.

bu şeye benziyor "Tl varken dolara gerek yok."
    Doğru ama Sosa yaşlı. Oldu olacak Melo'yu alalım. 2 yaş var aralarında. Bu arada Belhanda'yı ben de savundum hala iyi olduğunu düşünüyorum ama kafasında bitirmiş takımı. Emre ise kesinlikle şu haliyle ilk 11 de olamaz. Ha gelirse Sosa Arda'dan daha çok desteklerim ona parantez açayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    zor ama bu ülkeye ronaldo, messi gelse onlara da yaşlı gözüyle mi bakarsınız? üstelik de ronaldo 2 gol attı dün lyon'a

bana kalırsa 25 yaşına kadar daha 1 metre ileriye pas atmasını bilmeyen gençler yerine sadece pas atmakla kalmayıp aynı zamanda maç aldıracak yaşlıları tercih ederdim...

ek olarak juve'nin, barça'nın çoğu şampiyonluğu/avrupa kupası başarısı full yaşlılarla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 8 Ağustos 2020; 17:46:27 >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Ben de kötü bizden kötü olduğunuzu düşünmüyorum. Sakatlıklar ve bence saha içi disiplinsizlik bitirdi sizi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Galatasaray'dan Kayserispor’a Mensah teklifi;
    1 milyon Euro + Emre Taşdemir + Şener Özbayraklı + Ahmet Çalık + Jimmy Durmaz.
    (Sabah)

Bu yıl bi şekilde ligde kaldılar ama kabul ederlerse seneye kesin düşerler
    Şener 7 milyon TL
    Ahmet Çalık 900 bin Euro
    Jimmy 1 m euro alıyor yanlış hatırlamıyorsam. Kayseri bunları nasıl karşılayacak düşünen yok. Kısaca asparagas haber.

• quote:

Orijinalden alıntı: YananGülYoldaşlığı

zor ama bu ülkeye ronaldo, messi gelse onlara da yaşlı gözüyle mi bakarsınız? üstelik de ronaldo 2 gol attı dün lyon'a

bana kalırsa 25 yaşına kadar daha 1 metre ileriye pas atmasını bilmeyen gençler yerine sadece pas atmakla kalmayıp aynı zamanda maç aldıracak yaşlıları tercih ederdim...

ek olarak juve'nin, barça'nın çoğu şampiyonluğu/avrupa kupası başarısı full yaşlılarla...
    Dengeli kurulması lazım kadroların. 35 yaşında orta saha alacaksan 20 yaşında kanatlar alman lazım mesela. Tamam Ronaldo ve Messi gelse elbette yaşlı demeyeceğim ama adamlar çok genç oyuncularla oynuyorlar. Yeni genç oyuncular hep artık kadrolarına yetişemiyorum tabii bu benim eskisi kadar takip etmememden de olabilir. Falcao Sosa Arda derken bilemiyorum. Umarım ben haksız çıkarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

- Terim yıllık ücretinde 1/3 (6 milyon TL) indirim yapmış. Bir nevi Arda'nın parasını cebinden ödemiş. Üste klübe para bile kalmış.

- Arda'da (doğruysa) 6 yıl sonra ilk kez 75 kg. kadar düşmüş. 33 Yaşında bu kadar hırslanmışsa helal olsun.

İkisi de sevmediğim karakterler olsa da takdir ettim ...
    Kaynak neresi hocam? Baktığımda sadece şunu bulabildim.

Maaşı 3 milyon Euro olan Fatih Terim, yaptığı indirim sonrasında 2 milyon Euro'ya görev yapacak. (Lig Radyo)

Maaşı zaten 18 milyon TL'ydi (KAP). İlk imzaladığımizda 3 milyon euroya denk geliyor olabilir, euro kuru arttığı için şu anda 2 milyon euro'nun altında. Eğer bunu indirim diye sunuyorlarsa ayıp.

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt
    Ulusal basında çoğu yerde geçiyor hocam. Bazı haberlerde 18 milyondan 6 milyon, bazılarında ise 3 miyon eurodan 1 milyon euro indirime gittiği yazılmış. Resmi bir bildirim ve açıklama göremedim.

Dediğiniz gibi güncel kurla ilk sözleşme zamanına göre TL bazında aynı rakamlara tekabül ediyor olabilir. Ancak ben TL üzerinden sözleşme yapıldı diye biliyorum.
  • Güzel iddialar bunlar sosa yı isterim ligte iş yapar.
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.