Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nightwing

Necati ilginç bir oyuncuydu ya tam forvet de değil. 10 numara forvet arası bir oyuncu idi. Belhanda'yı çalıştırıyordur belki

kendisini Kıbrıs şehitlerinde görmüştüm, kral adam

Alıntıları Göster
    Folkart Towers dan çıkmıyordu en son

• İlk yarı erken golü bulup geri çekilmeden 2. golü kovalamalıyız.

Fenerbahçe maç boyunca kapanıp kontra ile gol arayacak.

Erol Bulut diğer takımlarda da bu şekilde oynattı.

Fenerbahçe o kadar çok transfer yaptı ki birçok farklı ülkeden oyuncu var. Bu oyuncular birbirlerini tanımıyor ve birlikte derbi maçı oynamamış oyuncular.

Bu maç yıllar önceki bizim sayısız atak ve şutlarla Fenerbahçe yi boğduğumuz ve Johnson un maçtaki tek golü attığı karşılaşmaya benzer bir maç olmayacak.

Böyle olacağını düşünenler varsa uyandırmak istedim
  • Arkadaşlar yarin toplu alanlarda maci izleyecekseniz sosyal mesafeyi korumayi unutmayin!
    🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre-Falcao-Feghouli
    Belhanda
    Etebo-Taylan
    Linnes-Marcao-Luyindama-Omar
    Fatih

/Arda'yı büyük ihtimal oynatacak, onun için oynatmadı perşembe ama şöyle bir şey denenir mi acaba?Emre solda oynayabilir mi? Hoca sanki son maçlar Belhanda'yı daha hücumcu Emre'yi de 8 gibi oynattı ama, orta saha direnci önemli bu maç
  • Ömer yerine Emre Kılınç. Sol açıkta da Arda ilk 11 başlayabilir.

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Emre-Falcao-Feghouli
    Belhanda
    Etebo-Taylan
    Fatih

/Arda'yı büyük ihtimal oynatacak, onun için oynatmadı perşembe ama şöyle bir şey denenir mi acaba?Emre solda oynayabilir mi? Hoca sanki son maçlar Belhanda'yı daha hücumcu Emre'yi de 8 gibi oynattı ama, orta saha direnci önemli bu maç
    Etobo oynamaz gene solda arda ortada emre ile çıkacaktır kazanan bir takım var şimdilik. Birde arda sahada takımı sahiplenen bir abi kaptan ikon rolünde. Fenerde bu emreydi oluşu bile motive eder bazı oyuncuları fener eksikliğini çekiyor keza bjk de.

• tugaykavuk kullanıcısına yanıt
    Hoca 4-1-4-1 oynuyor.

Galatasaray kendi oyununu oynamaya çıkar bu maç, Fenerbahçe'de durdurmaya. 4-2-3-1'li iki ön libero dizilişini Fener uygular.

Taylan
    Emre Belhanda

böyle başlar hoca. Sonlara doğru dinamizm gerekirse Etebo ya da Ömer girer
  • Ozan napmis öyle. Hic beklemezdim. Pandemi döneminde yaptigi icin normalden bi 10 mac fazla ceza yemeli.

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Tweet atmış kamera o şekilde gösterdi, kötü bir niyetim yoktu diye

https://twitter.com/ozankabak4/status/1309948974728704000?s=20

Göze mi inanalım yoksa adamın açıklamasına mı, talhisiz bir pozisyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VulonViing -- 27 Eylül 2020; 0:42:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Emre-Falcao-Feghouli
    Belhanda
    Etebo-Taylan
    Fatih

Ben maçlarda Emre Kılınç ı hep sağ açık da gördüm. Bir de orta sahada oynattı.

Emre Kılınç asıl mevkisi sol açık sanırım. Daha çok sağ açıkta izledik.

İki kanatta da iyi oynarsa Arda ve Babel den daha çok faydası olacağı kesin.

Fenerbahçe savunmasını karıştırır Emre Kılınç. İçeriye çabuk giriyor.
  • VulonViing kullanıcısına yanıt
    Izledim bakip tükürüyo resmen tartismasa bile gerek yok. Bilerek yapilmis bisey.

• Derbiye rotasyonla çıkmak lazım. Derbinin telafisi var, Rangers maçının yok. Avrupa Ligi'ne kesin katılmamız gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Ee daha ne konuşuyorsunuz ki? Ben penaltı konusunda demiyorum bunu söyleyen adamın Marcao ile ilgili söylediğini gelmiş buraya yapıştırıyorsun. Maçı izledin mi? Demba Ba'nın çıkmayan kartları?

Geçen sene Serdar Aziz'in her hava topu fauldü adam kart yemiyordu.
    Geçen sene serdar aziz sadece Trabzon'daki ts maçında kafa attı kart yok. Kafaya taban girdi kart yok. Sırta diz çaktı kart yok. Sanki futbol değilde sokak döğüşü izledik o maç. 4 kez kart görmesi gereken maçta adama sarı bile çıkarmadı yetiş ya Ali.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Bu penaltı değilse voleybol oynayalım. İlk ele çarpma olmayabilir ki bence değil ancak ikinci kez eline çarpmada resmen topa yön veriyor. Buna penaltı demeyen adam art niyetlidir.
    Walla hocam bu yanlış düşünce ilki penaltıysa penaltı değilse değil. Niye mi ilk eline çarpıyorsa penaltı değilse el vucut sayılıyor. Vucut tan seken top da penaltı olmuyor. Kurallar böyle.

• ilk 15dk da golu atamazsak kisir ve zorlu mac olur. ilk 15 dk atıp çekilmeli kontradan 2 3 yapip koparmaliyiz. hurra gitmek mantiksiz luyindama tarafi agir valencia thiam ve samatya 3lusu cezayi keser.

• quote:

Orijinalden alıntı: lotus_dh

İstatistikler doğru ise top oynama yüzdesi %59 %41 Fener lehine.

Burada bile çok ciddi sıkıntı var. 9 kişilik takıma, şut atamamış takıma, göre çok daha fazla olmalıydı.
    Hocam bir pozisyon var kimse değinmemiş novak yaptığı ortayla kendi kendini vurdu. Hatta dalga konusu oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bidarxx

Hocam bir pozisyon var kimse değinmemiş novak yaptığı ortayla kendi kendini vurdu. Hatta dalga konusu oldu.

Alıntıları Göster
    Nasıl yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gwrcekten komik ama yeni aldiklaeimadama tek hedeflerinin Gala maci oldugunu anlatmislar..adamlar Gala ya kaeai canla basla o yuzden oynuyorlar au hirs avrupa icin olsa bir kupa alirlarsi belki yazik cok guldum haberi gorunce😂😂
    Macta ne olur bilinmez ama gwrcekten vasat kadrolari var basin gecen senede sisirdi bu senede ust duzey diyebilceginiz hangi oyuncu var fb de?medya bnlara cok buyuk kotuluk yapiyor aslinda

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Polyanna FB taraftarına bunu bir türlü anlatamamıştık ama dün akşam hafiften uyanmaya başladılar

Alıntıları Göster
    Daha maçlar başlamadan bu başlıkta sizin işiniz çok zor diyen fenerliye. Gs takviye yapmasa dahi fenerden daha iddialıdır. Sadece alacağı 1 orta saha ile de kafaya rahat oynar yazmıştım. Adamlara bak 30 topçu al çoğu yaşlı. Bunlar takım olana kadar yıl yarılanır bunu bile anlamamışlar. Adamların mantığı aynen şu sosa 11 gol 11 asist. Novak 10 gol 2 asist. Caner 3 gol 11 asist. Thiam 8 gol 8 asist golcu hariç sadece bunlar 32 gol 33 asist 64 ediyor golcülerde atar Bi 36 tane 100 gol 100 puanla şampiyonuz. Ne mantık ama. Not rakamlar birebir aynı değildir ama çok yakındır.

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.