Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yetiş ya ali yetişmez ise yeneriz feneri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArdaTuranizmo

Haydi okan hocam yap bi güzellik

Düşünsene emre - irfan - taylan üçlüsünü

Fanatik haberi ama hayali bile güzel. İrfan can, avrupaya gitmek istiyor kaç senedir. Ama görünen o ki istediği teklifler gelmemiş takıma. Bize gelse müthiş iş yapar, ofans ve defansif yönü çok iyi.

• bizimkiler sevabına galatasaray x ile ilgileniyor tarzı haber servis etsinler, yoksa bu fener forvet transferi yapamayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasaz -- 23 Eylül 2020; 16:1:19 >
  • Diagne ve Falcao gibi forvet rotasyonunu bozup İrfan'ı almak şuan için mantıksız bence.
  • idemo kullanıcısına yanıt
    Bende fark ettim, defansif ağırlıklı oyunu denedi erol bulut. Bu demektir ki ali sami yene yenmeye değil, beraberliğe gelecekler...

Haa bulurlarsa 1 gol 3 puanı almaları ballı kaymak olur.

Geçen sene fener evinde baskılı oynadı hep açıklar verdi nitekim 20 yıl sonra yenildiler. Erol bulut bunun farkında ayrıca derbi maçlarında deplasmandaysan beraberlik, galibiyetle eş değerdir.

Galatasaray 3 maçta da hep rakipleri açık oyun oynadı, boşlukları iyi değerlendirdik.

Bakalım kapalı oyuna karşı ilk provamız nasıl olacak ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla duran top üzerine bir taktikleri var. Bu da demek oluyor ki golü erken bulup skoru korumaya yönelik bir oyunları olacak.

Keşke açık oynasalar. Ama kapanıp bize de pas yaptırmayacaklar gibi geliyor.

Ama ilk golü biz bulursak mecburen açıklacaklardır. Gerçi skorun artmaması için kapanmaya devamda edebilirler.

Kısacası oyunu erol bulut belirleyecek. Kazanmaya mı çıkacak yoksa kaybetmemeye mi? Umarım kazanmaya çıkarlar yoksa bizimde oyunumuzu bozarlar.

İlk golü biz atarsak bir ihtimal acayip gollü bir maçta olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transfer olmayacak galiba.

Fatih hoca transfer olmayacak gibi görünüyor dedi
  • Diagne ve İrfan haberi kolpa olmasını umuyorum. Ne olursa olsun, elde forvet olmadığı için Diagne takasına mantıklı bakmıyorum. Yapılacak maç sayısı belli, Falcao' nun sakatlanma riski belli, elde sezonu idare edebileceğimiz forvet olmayacak. Elimizde Adem olsa idi, mantıklı olurdu fakat şuan için mantıksız bir hamle.
  • Aldık sattık olayı gerçekse yani yabancı sayısı azalırsa Muslera'yı listeye yazmayı düşünüyorum dedi hoca. Acaba satılacak yabancı alınacak yerli bir oyuncu mu olacak. Eğer olursa tabii.
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey demedi .

• Alınacağı bilmem ama satılacak kesin yabancı zaten .

• quote:

Orijinalden alıntı: RedPyro

Öyle bir şey demedi .
    evet yanlış görmüşüm, çok zor demiş.
  • Bu sene devre arası bile yok doğru düzgün . Nasıl ayarlanır bilmiyorum ama Muslera kadroya yazılırsa çok iyi olacak . 2 aya iyileşir Muslera .

• Fatih Terim'in basın toplantısından en kritik 2 detay!

1) Fatih Terim: "Yönetim Kuruluyla yaptığımız toplantıda listemi tahtaya yazdım, sızdırıldı!"
    2) Fatih Terim: "Abdurrahim Albayrak 'beyaz sayfa açtık' demiş. Ben aynı fikirde değilim, zorunda da değilim."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PayneKillers P kullanıcısına yanıt
    Bir insan , bir yönetici ya da Başkan neden transfer listesine bunak bir gazeteciye sızdırır ? Bana birisi tahmin yürütsün ne olur .

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Fanatik haberi ama hayali bile güzel. İrfan can, avrupaya gitmek istiyor kaç senedir. Ama görünen o ki istediği teklifler gelmemiş takıma. Bize gelse müthiş iş yapar, ofans ve defansif yönü çok iyi.

Alıntıları Göster
    Hayali güzelmiş, Diagne’yi sattıktan sonra Falcao sakatlanırsa forvette Babel’mi oynayacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya değil ali palabıyık , FB Nihat abeyleriyle ve Emre abeyleriyle beraber sahaya 13 kişi çıksın yine sahaya gomecegiz. Kacislari yok.

KONSANTRASYON

• AİGUN kullanıcısına yanıt
    İdeal senaryo değil ama oynar hocam, geçen yıl bu zamanlarda iyi iş yapmıştı bir iki maçı tek başına almıştı. Tekniği ve şutları güzel ligiminizin üstünde hatta. Zaten o yüzden liverpoolda ve milli takımda oynamış adam.

Adem gitmeseydi keşke, diagne arıza yaparsa onun yerine geçerdi. Falcao da bence maçların min %25i sakat olacak. Babel sevilmiyor o kadar belki ama adem gibi idare eder o bölgeyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.