Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (466. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Terim kısaca şunu demis sizin yapicaginiz transferinde gerisini siz doldurun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • Madem paramız yok bonservissiz oyunculara yönelelim o da yok. Ekim ayına geldik neredeyse hızlı kanat yok orta saha yok. Bu yönetim transferde en kötü yönetim olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Madem paramız yok bonservissiz oyunculara yönelelim o da yok. Ekim ayına geldik neredeyse hızlı kanat yok orta saha yok. Bu yönetim transferde en kötü yönetim olabilir.
    Bonservissiz oyuncular da imza parası, menajer parası istiyor kardeşim. Gören de etraf bedava, kaliteli oyuncu kaynıyor bizimkiler almıyor sanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Hayali güzelmiş, Diagne’yi sattıktan sonra Falcao sakatlanırsa forvette Babel’mi oynayacak?

Alıntıları Göster
    Babelde sakatlansa, belhanda taylanda sakatlansa , u19 dakilermi oynayacak evet kardeşim, biraz daha derine in istersen u15 diyelim hatta ;)
  • Terim daha ne söylesin yönetime mayista gitsinlerde kurtulsak

• Hajduk Split teknik direktörü Hari Vukas: ''Fatih Terim'in kazandığı kupalar kendisi hakkında çok şey söylüyor. Başka bir şey söylemeye gerek yok.''
  • Kur futbolu da vurdu diyor Fatih hoca. Bundan sonra eskisi gibi takım beklemiyorum(2011-2014). Kurdan başka bilet satışı da olmadığı için klüplerin sahaya çıkması bile mucize.
  • 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 23 Eylül 2020; 19:57:2 >
  • Eski fotoğraf değil mi bu hocam nereden aklına geldi şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

ayıptır sorması kim bunlar
  • Oğulcan, İrfan Can, Taylan

Tekerleme gibi oldu :)
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Eski de rönesans tablosu gibi hemde gündeme de uygun :)
  • Aragramir kullanıcısına yanıt
    Sol: Oğulcan Çağlayan - Orta: İrfan can kahveci- Sağ:Taylan antalyalı.
  • Silverlight kullanıcısına yanıt
    Hocam FFP yi anca böyle deleriz. Bu sene zar zor Avrupa Ligine gittik Onyekuru vardı gitti, Seri-Lemina vardı gitti Muslera vardı sakatlandı. Şimdi kalede Fatih var, orta sahada Taylan var iyi hoş ama 50 maçı kaldırmaz tek başına, sprinter adam yok. Seneye CL ye gidelim ki gelirimiz de artsın o yüzden imkanlar sonuna kadar zorlanmalı.

• Hiç olmazsa taylana alternatif birisini alsaydınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Diagne ve Falcao gibi forvet rotasyonunu bozup İrfan'ı almak şuan için mantıksız bence.
    Diagne + babel = Visca ve irfan diyorum

• Her yerde paylaşılıyor ayar böyle olur falan diye. Anlıyorum AL daha önemli görülüyor olabilir Terim tarafından ama bu tarz sözler rakibi ciddiye almama sonucunda hüsrana dönüşebilir aman aman. Oyuncular falan umarım rehavete kapılmazlar
  • 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.