Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam listeye bir de caner'i yazmanızı rica edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 25 Temmuz 2020; 18:36:13 >
  • Emre evlatta geliyor tabi Taylanı kesecek evlat lazım. Sonses Mustafa kapı sözleşme imzalamadı dersiniz ve suçlu çocuk çıkar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Arda Turan, Emre Çolak ve Semih Kaya, Galatasaray’da. (TRT Spor)
    Kimse beğenmiyor ama sezon başı kampı göreceklerinide düşünürsek bu mali tabloda daha iyilerini alabilmemiz zor.

Taraftar çalhanoğlu nu, zeki çelik i, kaan ı ister ama gerçekçi olunca maalesef çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Kimse beğenmiyor ama sezon başı kampı göreceklerinide düşünürsek bu mali tabloda daha iyilerini alabilmemiz zor.

Taraftar çalhanoğlu nu, zeki çelik i, kaan ı ister ama gerçekçi olunca maalesef çok zor.

Alıntıları Göster
    Tudor değil tüm sezon önleri yatıran hoca ile girecekler sezona.

• napıyonuz aga siz?

mahşerin 4 atlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 25 Temmuz 2020; 18:44:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Tudor değil tüm sezon önleri yatıran hoca ile girecekler sezona.

Alıntıları Göster
    İş birazda kondisyonerde bitiyor. İyi bir yüklemeyle tudor ya da prandelli dönemi kondisyonu olabilir.

Ama bunun için 12 ağustosa kadar iskeleti tamamlamış olmalıyız.

• Adam Turan gelmiş hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

İş birazda kondisyonerde bitiyor. İyi bir yüklemeyle tudor ya da prandelli dönemi kondisyonu olabilir.

Ama bunun için 12 ağustosa kadar iskeleti tamamlamış olmalıyız.

Alıntıları Göster
    Ne olursa olsun taraftar olarak istemediğim adamlar. Arda gelsin tek tamam. Çıkart Atalayı abdussamedi recepi koy oynasın etrafında. Caner semih emre ne ya? Semih oynayacak diye emin oynamayacak yine. Sonra Fatih Terim ozanı çıkarttı diye gençlere fırsat veren olacak.

Selçuk ne fayda verdiyse semih emre Caner o kadar fayda verir. Ben Ardayı sadece ayırıyorum bi tane böyle adam alabilirsin sorun değil.

Takım yine kağnı oldu. Babel arda emre semih Caner yaş ortalaması 30 kafadan. Terimin 1000 pas 1 şut modelini izlemeye devam.

• Hayırlı olsun 4 transferimiz bitmiş diyorlar bomba gibi başlıyoruz hadi bakalım
  • Belhanda sutlanicak diyorlar. Umarım doğrudur ve yerine yacine adli gibi genç birini aliriz.
    Tabi ft ve son transferleri dusununce 3.5 milyondan 4 yıllık sözleşme bağlamamiz daha olasi prensimize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    arda ya neyse dedik caner iyi olur yerli dedik ama diğer 2 si nedir ya araya karışmış bunlar herhalde başka türlü alınması saçmalıktan ibaret başka bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Ne olursa olsun taraftar olarak istemediğim adamlar. Arda gelsin tek tamam. Çıkart Atalayı abdussamedi recepi koy oynasın etrafında. Caner semih emre ne ya? Semih oynayacak diye emin oynamayacak yine. Sonra Fatih Terim ozanı çıkarttı diye gençlere fırsat veren olacak.

Selçuk ne fayda verdiyse semih emre Caner o kadar fayda verir. Ben Ardayı sadece ayırıyorum bi tane böyle adam alabilirsin sorun değil.

Takım yine kağnı oldu. Babel arda emre semih Caner yaş ortalaması 30 kafadan. Terimin 1000 pas 1 şut modelini izlemeye devam.

Alıntıları Göster
    Şu anda iyi olur demekte kötü olur demekte fal açmak olur.

Önümüzdeki sezon terim in son şansı. Benim tahminim geçen sezon transferde yönetim etkiliydi bu sezon görünen o ki ipler tamamen terim in elinde.

Hiçbirşey yapamasalar bile sahada reaksiyon gösterebilen bir oyuncu topluluğu olacak.

Belki bu dörtlü direkt 11 oyuncusu bile olmayacak. Bi transferlerin devamını görelim. Yeni sezonda teknik direktör kim olursa olsun kayıp sezon olması muhtemel. O yüzden bekleyip görelim diyorum sadece.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Seneye yarış da biz yokuz hocam ts ile size kolay gelsin.

• Caner savunma yapamıyor zaten arkasında oynayacak saracchi de yapamıyor el freni arda, artist çolak, semih iyo çocuk da gs seviyesi değil

• fatih Terimin muhteşem transfer vizyonu caneri almış
    Caner 2 maç kırmızı kart gördüğünde eleştirenlere karşı "ben almadım yönetim sordu bende hiç yoktan iyidir dedim onay verdim" diyecek.

• gs, gs seviyesinde değil.
  • Transferlerimizle düşmana güven dosta korku salıyoruz maşallah.
  • Arda Turan transferi çok önemliydi. Gs sahada kaptansız oynuyordu. Saha içinde takıma liderlik yapacak bir oyuncusu var artık Gs'nin. Fatih Terim'in bu transferi bu yüzden çok istemişti ama yönetim yüzünden geç de olsa oldu
  • Transferler tatmin edici ama bunlarla birlikte geleceğe yatırım yapmazsak vay halimize.Terim yine en kaz bırakıp gider.Sezon öncesi kampı falan yatarak geçiriyor zaten bizim takım.Gördük bu sene nasıl dökülüyorlardı.Gelecek oyunlarıda442 ye uyarlasak ayrı bir olay olur.Yoksa her maç diken üstünde defanstan ıkına ıkına top çıkarışımızı izleyecez.Yok bu sisteme de karşı değilim ama her rakibe de pas oyunu olmuyor malesef.Özellikle kapanan takımlara karşı ters tepiyor.
  • Semih luyindama ve marcao ya ahmet caliktan daha iyi bir yedek olabilir
    Caner iş yapar bence
    Emre çolak gelirse çok üzülürüm yunus ve Atalay çok daha faydalı olurlar Emre'nin tek özelliği 360 derece topaç dönüşü ve rüzgarlı havalarda atakta duramıyor vitaminsiz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.