Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • harbiden gsnin başına gelenler fena bu yıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten ikinci devredeki hiçbir maçı izlememiştim, seneye izlemeye de gerek kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ykurtulus

Kim gelsin yerine?

Alıntıları Göster
    Ama bütün büyüyü bozdun sen bu sorulur mu hiç? Onların tek bildiği Terim gitsin. Sadece bu. Bu kadar? Biri gelmesin ama Terim gitsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Bu mesaj silindi.
    bariz gol derken?

https://twitter.com/efecinho/status/1287110951104372737?s=19

• quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

Ama bütün büyüyü bozdun sen bu sorulur mu hiç? Onların tek bildiği Terim gitsin. Sadece bu. Bu kadar? Biri gelmesin ama Terim gitsin?

Alıntıları Göster
    Kötü mü olur? 25 Milyon + saçma sapan transferlere ve evlatlara gidecek ŞL gelirlerinden fazla paradan tasarruf edilmiş olur.

Takıma çıkın oynayın desen yine ligi en kötü 6. bitirir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SimurgFC

Avrupa işi TS men yerse oluyor sanırım. Evet imparatorumuz artık Bodrum tatilini uzun uzun yapar. Avrupa olmasın kafası bana bir garip geliyor. Burası Galatasaray beyler lig araç Avrupa amaçtır. Ön eleme de olsa gidip yapabildiğimizi yapar döneriz. Her şey para değil.
    Kötü sezon geçiren futbolcu ve teknik heyete resmen ödül oldu bu. Bırak hazırlıklar erken başlasın ne olacak? En azından takımın durumunu erkenden görüyorduk. Şimdi yine ligin ilk haftaları göreceğiz. Sonra sabır diye diye Ocak sonra revizyon falan filan kapanış. Bu hedef küçültmek nedir anlayamıyorum.
    Seneye ilk 11 de oynayacak adam yok hocam. Takım kurulmuyor Ne Avrupası. Burası galatasaray lig araç Avrupa amaç diyorsun,bu takım kendi avrupaya gidemiyor,başka takımının ağzına bakıyor,başka yerlerden umut arıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

Kötü mü olur? 25 Milyon + saçma sapan transferlere ve evlatlara gidecek ŞL gelirlerinden fazla paradan tasarruf edilmiş olur.

Takıma çıkın oynayın desen yine ligi en kötü 6. bitirir ...

Alıntıları Göster
    Yahu kardeşim tamam gitsin. Ama kim gelsin onu merak ediyoruz. Kim gelsin? Tudor mu? Riekerink mi? Reijkaard mı? Hamza mı? Bülent mi? Kim

• Arkadaşlar trabzonspor un cezası kalkmazsa avrupa ligine gidebiliyor muyuz?

Galiba o durumda 2. eleme turundan başlıyoruz. Maçta tek maç üzerinden 17 eylül de.

12 ağustosta sezonu açıyoruz. Süper lig 11 eylül de başlıyor. Eleme maçı için fena bir tarih değil sanki.

• Sörloth 34 lig maçının 34'ünde de forma giymiş devamlılığı bakar mısınız abi?

• ravanel R kullanıcısına yanıt
    İsmin önemi yok. Futbol takımına futbol oynatmayı becerebilecek her TD uyar. Ha bana kalsa futbol oynatmayı becerebildiğini kanıtlayan Okan Buruk yada döve döve oynatacak Yılmaz Vural gelsin isterim.

Terim'in artık kokuşmuş sonuçtan uzak slow motion top çevirme oyunundan ve takım halinde (savunma/hücum) hiç bir şeyi yaptıramamasından gına geldi. Yine bana kalsa sezon başında Babel'i istediği gün kapının önüne koyardım ...
  • antalya ile berabere mi kalmışız yeni gördüm maç öyle kanserdi ki 2-1 den sonra bıraktıydım yazık olmuş
  • Violet Evergarden kullanıcısına yanıt
    Para olsa adım gibi eminim çok iyi topçular alınır, Galatasaray da şampiyon olur.

Aslında olay zaten FM gibi 40m bastırıp istatistiğine göre topçu almak değil, uygun ücrete mevkinin hakkını veren kaliteli oyuncu almak ama o da yok.

İşimiz yıllardır çöpten kirlenmemiş taze yiyecek bulmaya benziyor. Ara, tara ama ya paran yok ya da sana gelmiyorlar.

O 2000 başlarını özledim 8 tane milli oyuncu iki tane romen bir de dünyanın en iyi kalecisi taffarel.
  • miyavlayankirpi kullanıcısına yanıt
    Bize gelseydi eminim istanbulda gecelere akar, malum işlere dalar vücudunu sakatlardı maç saati gelince hoop sakatlık 3 hafta yok.

Benim anlamadığım aile babası falcao ne halt yiyorda sakatlanıyor. Bir diğer aile babası emre akbaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ykurtulus kullanıcısına yanıt
    x y z Ben takım iyice Fatih Terim odaklı olduğu için gitsin diyorum. Her sene federasyonla kapışmalar, yardımcıları ceza yer, son geldiğinden beri ortada oynanılan düzgün bir futbol da yok zaten. Papağan gibi Okan gelsin Bülent gelsin vs demiyorum yönetim otursun adam gibi bir plan program yapsın gelecek hakkında.

Kısaca son 2-3 senedir sahada ne yaptığını bilmeyen bir takım var. Evet Terimden önce de bu böyleydi hatta o Emre Çolak-Engin Baytarlı sezondan beri bu durum böyle sahada ne oynadığını bilmeyen (tabiki arada bu durumun değiştiği maçlar da oldu) bir Galatasaray var ve ben bundan bıktım. Kim gelsin dersen bir fikrim yok çünkü bu benim görevim değil bunu kulüptekiler düşünsün bir zahmet. Bu 1-2 sene gelecek için plan yapılmaz, günü kurtarmaya bakmak lazım dersen o zaman FT kalabilir. Ama ben artık sahada ne oynadığını bilen bir ilk 11 görmek istiyorum ve Ft son 3 senedir bunu başaramıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: constantine05

Seneye ilk 11 de oynayacak adam yok hocam. Takım kurulmuyor Ne Avrupası. Burası galatasaray lig araç Avrupa amaç diyorsun,bu takım kendi avrupaya gidemiyor,başka takımının ağzına bakıyor,başka yerlerden umut arıyor.

Alıntıları Göster
    Belki guruplar ve daha sonrasında iyi takım gelen turnuvadan bahsediyoruz. Kullanmadığın oyuncularla genç takım karması yapılabilir o aşamaya kadar sonrasında ise ekstra bir kaç maç oynamak çok mu zor? Hem bu sayede belki bir kaç genç şans bulur.
    Elin birkaç milyon Euro'luk takımıyla baş edemeyecek oyunculara dev ücretler vermek sorun. Bunu düzelteceğimize ona gitmeyelim buna gitmeyelim diyoruz. Bizden kat kat düşük bütçeli takımlar çatır çatır top oynuyor. Çok mu zor bunu gerçekleştirmek?
    Avrupa ligi bile olsa hiç gitmemekten iyidir. Transfer yaparken bile bu durum etkiler. Ayrıca beğenmediğimiz UEFA gelirleri bile ligimizde yüksek. Avrupa ligini takip eden scoutlar bile ülkemizden kat kat fazladır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SimurgFC -- 26 Temmuz 2020; 3:40:8 >

• Her dönem bakın sene demiyorum bile... Bazı arkadaşlar ile vedalaşacağız gibi söylem duymaktan ve her dönem yine sene demiyorum (!) yeni bir kadro oluşturma hayallerinden ve girişimlerinden bıktım. Umarım bu yaz takımı düzgün bir şekilde kurarlar diyeceğim ama görünüş yine hüsran gibi... Sıkıldım artık bu işten. FT'nin kredisi fazla kabul ama hocam siz yapmayın bari.

Hayalim her daim Avrupa. Lig heyecanlandırmıyor beni, inanmazsınız ama çok uzun zaman oldu Avrupa'da iyi futbol oynadığımız günler geçeli.

• Hala avrupa kaçtı diyenler var

Siz mazoşist misiniz ne avrupası? Bu sene ne güzel avrupadaydık açın tekrar izleyin futbol resitali vardı. Alanya bizi büyük dertten kurtardı.

• yönetim yine gidip ingiltreden kiralık oyuncu toplar gelir
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.