Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya görende Premier Lig'in büyük takımlarından birisiyiz sanacak arkadaş herkes tutturmuş ne gerek var Avrupa kupasına diye
  • Fatih terim ocakta gider büyük ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Kardeşim sen bilmiyon GS her sezon başında şampiyon ilan edilir sonra küfür ede ede üçüncü beşinci biter.
    Doğru birde öyle basın gazıyla coşan var .
    Dedik o zamanda bu terimperestlere "yaşayarak öğreneceksiniz" diye .

Şimdi bu kerestelerin hiçbirinin sesi çıkmıyor .
    Hepsini de biliyorum
    Ama degmez ,şimdi takımımızı düştüğü çukurdan kurtarma zamanı

• Galatasaray sözlükten biri Emin Bayram başlığına yazmış:

quote:

fm oynayıp gaza gelen arkadaşların yaptığı yorumları bir kenara bırakırsak, şu ortamda sahaya sürülmesi durumunda kariyeri bitme noktasına gelecek olan yeteneğimizdir.

arkadaşlar, genç futbolcu çıkarmak iyidir, hoştur da bugün düşündüğünüzle yarın söylediğinizin birbirini tutmayacağını bilin. sonra dedi dersiniz.

bakın, semih kaya mesela. ilk çıktığı sene 2011-2012. deli gibi hata yapıyordu o sene. gözümün önünde beşiktaş maçında yedirdiği gol falan var mesela. ama herkes destekliyordu, 10 sene stoper ihtiyacımız olmayacak diyorduk. neden? çünkü takım hayvan gibi top oynuyordu, yanında hatasını kapatacak ujfalusi vardı, semih beşiktaş maçında o hatayı yapıyor, golü yediriyor, hemen ardından takım gidip beşiktaş kalesine topu sokuveriyordu. hal böyle olunca sen de genç abisi hata yapacak diyordun.

sonra noldu? takım boka sarınca semih'le de alenen taşak geçilmeye başlandı.

sinan gümüş. girin burada sinan gümüş başlığına, bakın ilk entrylere. bi de son entrylere bakın.

bakın, öyle genç oyuncu yetiştirme işi, bizim gibi şampiyonluk kovalayan takımlarda takım kötüyken olmaz. takımın iyi olacak. emre b.'ye bakın mesela. uefa kupası yarı final maçında kırmızı yedi lan. orda turu kaybetseydik, yahut finalde kaybetseydik emre'ye neler söylenirdi, kariyeri nasıl bir noktaya giderdi farkında mısınız?

bugün ankaragücü maçı'nda emin oynayıp hata yapsa bi şey demezsin, ama haftaya bir daha yaparsa adamı topçu değil ilan edersin. sen de biliyorsun kendini, birbirimizi kandırmayalım.

bi de bi şeye dikkat çekmek istiyorum. takım iyi oynarken taraftar hiçbir zaman gelip de abi ama alt yapıdan topçu oynatmıyoruz demez. bunu ancak takım kötüyken dersiniz. bu ne demek biliyor musun? o oyuncuya gel takımı kurtar demek bi nevi. nasıl bir baskı yüklediğinizin farkında mısınız o çocuklara?

takım kötüyken alt yapıdan çıkmış ve çok başarılı olmuş bir topçu örneğiniz varsa buyrun. ama türkiye'de 20 yaş altı bir oyuncu 3 büyüklerde 11 oynayıp başarılı olabiliyorsa, bunun sebebi takımın iyi olmasıdır.

lütfen artık fm'yi kapatın, gerçek hayata dönün. fatih hoca o psikolojiyi hepinizden iyi bilir.

• Yerimizi alalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykurtulus

Caner'i yedeğe Arda'yı 11'e alıyor bunları anlıyorum.

Hadi Emre Çolak'ı da yedeğe alıyor top çalması falan fena değil onu da kabul ettim.

Semih Kaya dünyanın en kötü stoperi olabilir hiç kendini geliştirmemiş bir adam. 2013'te de aynıydı hala aynı.
    Aynı Emre Çolak'tan bahsettiğimize emin misin? Emre Çolak ve top çalmak aynı cümle içinde bugüne kadar kullanılmamıştır.

• Yav bu sezon ki kadrodan gitmiş olan;

Mariano, seri, Lemina, nagatomo, emre mor, nzonzi, Andone var.

Muhtemel gidecek olan;

Babel, falcao, jimmy, sekidika, ahmet, belhanda, sofiane var.

Halen alt yapıda oyuncu yok mu diyen var. Yav alt yapıdan şak diye 15 oyuncu çıkar mı? Ne zaman çıkmış? Arda dan sonra yıllar sonra ozan çıkmış sadece.

Semih gibi, sabri gibi tonla oyuncu var alt yapıda. Ama arda gibi ozan gibi kırk yılda bir çıkıyor.

Yabancı oyuncu+tecrübeli yerli oyuncu+genç yerli oyuncu karması bir takım kurulacak.

Arda ya caner e ne kadar takıldınız. Bunlar gibi transferler mecburen yapılacak. Başka şansın yok. Başka türlü kadro kuramıyorsun zaten.

Çalhanoğlu nu, zeki çelik i, enes ünal ı getiremiyorsak maddi olarak bu gücümüz yoksa gelenleri kötüleme lüksümüz de şu an için yok.

Takımı bi görelim. Olmazsa herkes eleştirir zaten. Destekleyende eleştirir desteklemeyende.

Bu sezon terim yerine kim gelirse gelsin bu ayarda bir kadro kurulacak. Terim in son şansı. Kendi de farkında.

Daha iyi kadro kuracak, daha iyi futbol oynatacak şampiyonluk garantisi olan bir başka teknik adam varsa destekleyelim o gelsin. Yoksa mevcudu desteklemeye devam edelim.

• Fatih Terim bu kulübe hayatını verdi.

ve bu işleri öyle gazla, şansla falan yapmadı, hocalarından öğrendiği taktikleri yorumlayarak bugünlere geldi.

ve eskide kalmadı, kendini güncelledi.

pas futbolunu oynatmaya çalışıyor, şu an Guardiola, Klopp, Conte başta olmak üzere üst düzey antrenörler bu taktikle hücuma çıkıyor.
    ama bu taktiğin de bir maliyeti var.

8 hafta takım iyi giderken sakatlık yokken her şey güzeldi şampiyonluk şarkıları söylüyordunuz.

8 hafta sonra sakatlık, cezalar, takımdan ayrılanlar oldu, bunlar bahane değil.

Ama yanlışları da var mı var örneğin: Babel, yerine daha hızlı bir oyuncu alınsa ilk yarı daha çok puan toplayabilirdik, ya da Nzonzi. ama orada da nasıl bir çıkmaz var bilmiyoruz, belki başka adamı alamadı yönetim yetmedi bütçe, ben bilmediğim şeyler hakkında yorum yapmak istemem.
  • 😂😂😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kadrodan şunlar bunlar gidecek diyenler kusura bakmayın da bu kadroya 1 senelik kiralıkları biz doldurmadık. Hani doğru yanlış her şey tartışılır burada (ben bir daha geri dönüşü olmamak üzere iyi bir şekilde FT ile yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum) ama öyle bir yazıyorsunuz ki görende bu futbolcular uzaydan indi sanacak.
  • Besiktas samp ligine gidicek bide bize bak

• şöyle kabaca bir hesap yaptım,fb maçı sonrası 7-8 galibiyet almış olsaydık şimdi şampiyonduk..çok talihsiz ve kısmetsiz bir sezon oldu.ortada bir başarısızlık var evet ama pandemi sürecine kadarda takım toparlanmışdı aslında.yeni sezona hayırlısı diyeceğiz artık..
  • Gelecek sezon 3 mac sonra organize kotuluk dicek.
    5 mac sonra yonetim niye konusmuyor dicek.
    10 mac sonra ardayi istemedim.
    12 mac sonra ronaldoyu istedim yonetim almadi haberleri servis edilecek.
    14 mac sonra ben vazgecmedim yonetim beni kovdu.
    Istiklal marsi ve kapanis.
    Elinizde 1 kamyon cop oyuncuyla 3 sene toparlamaya calisacaksiniz.
    3 sene basaksehir sampiyonlugunu izleyebilirsiniz
    Sonra keske onceden kovsaydik diceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Besiktas samp ligine gidicek bide bize bak
    Adamlar pandemi öncesi 6 7. Felan olmayı göze almıştı. Öyle bir takımdı. Adamların kadrosu desen heryerde defosu bulunan toplama takım
    Kalecisi genç, defansta bi vida var partneri Allaha emanet çöp topçular. Bi beki 35 lik gökhan diğeri çelimsiz 19 yaşında çocuk. Ortasaha da sezon başı terimin beğenmediği için alınmayan elneny. Hadi Atibayı geçelim ama oda 38 yaşında artık dibinde dibini yaşayan adam.

Forvet desen kendi açıkladı, GS nin beğenmediğini Burak. Kanatlar desen lens diaby nkondu üçününde bizim jese den farkı yok.

Boyd var kendi taraftarı boyuna küfür ediyor.

Bu takım geldi 3.oldu şl gidecek, biz şampiyonluk peşinde koşuyorduk 6. Olduk.

Şimdi sergen kötü ft profesör öyle mi. Severler öyle işi.

Edit1. Sergen bi kere çıkıp eldeki oyuncular şöyle, yok bizi yiyorlar, yok istiyoruz olmuyor demedi. Denizliye 5 attı takımını eleştirdi, Kayseriden 3 yedi kimseye suç bulmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.McNulty -- 26 Temmuz 2020; 1:19:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SimurgFC

Aynı Emre Çolak'tan bahsettiğimize emin misin? Emre Çolak ve top çalmak aynı cümle içinde bugüne kadar kullanılmamıştır.

Alıntıları Göster
    İstatistikleri bulamadım ama Emre Çolak özellikle 2011-2012 sezonunda top kazanma istatistiği iyi olması lazım.

tabi şu aynı pres gücü var mı şüpheli.

Emre Çolak az koşuyor pres yapmıyor değildi ki beyni yok sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chalrie Keley

Kadrodan şunlar bunlar gidecek diyenler kusura bakmayın da bu kadroya 1 senelik kiralıkları biz doldurmadık. Hani doğru yanlış her şey tartışılır burada (ben bir daha geri dönüşü olmamak üzere iyi bir şekilde FT ile yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum) ama öyle bir yazıyorsunuz ki görende bu futbolcular uzaydan indi sanacak.
    Kim gelsin yerine?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chalrie Keley

Kadrodan şunlar bunlar gidecek diyenler kusura bakmayın da bu kadroya 1 senelik kiralıkları biz doldurmadık. Hani doğru yanlış her şey tartışılır burada (ben bir daha geri dönüşü olmamak üzere iyi bir şekilde FT ile yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum) ama öyle bir yazıyorsunuz ki görende bu futbolcular uzaydan indi sanacak.
    Kiralıkları kimse keyfine almadı. Bonservisle oyuncu alamadığın için oldu.

Bu sezonda satmadan alamıyorsun. Ne yapalım şimdi kimi suçlayalım?

Terim gitse başkası gelse bu sezon özelinde ne yapabileceksin? Bonservisle oyuncu mu alabileceksin? Alt yapıdan en az 5 ilk 11 oyuncusu mu çıkartacaksın? Ne yapabileceksin?

İmkanın yok arkadaşım. Maddi olarak imkanın yok. Kim gelirse gelsin bu sezon böyle. Ya batacağız ya çıkacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Kiralıkları kimse keyfine almadı. Bonservisle oyuncu alamadığın için oldu.

Bu sezonda satmadan alamıyorsun. Ne yapalım şimdi kimi suçlayalım?

Terim gitse başkası gelse bu sezon özelinde ne yapabileceksin? Bonservisle oyuncu mu alabileceksin? Alt yapıdan en az 5 ilk 11 oyuncusu mu çıkartacaksın? Ne yapabileceksin?

İmkanın yok arkadaşım. Maddi olarak imkanın yok. Kim gelirse gelsin bu sezon böyle. Ya batacağız ya çıkacağız.

Alıntıları Göster
    GS nin maddi durumu bjk den daha mı kötü?
    Bjk oyuncu kalitesi GS den daha mı iyi?

Ne yapalım kimi suçlayalım, nzonzi seri lemina Falcao gibi adamları getiren yönetimi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Bu mesaj silindi.
    Ben ihtimal vermiyorum.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.