Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11771178117911801181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huso

Marcao sizin macta da Sarı ile gecistirilirse mutlu mu olacaksınız?

Alıntıları Göster

Uzun vadede herkese yakın sayıda leh ve aleyhe hakem hataları oluyor. O yüzden belli bir durum üzerinden genel değerlendirme yapmak yanlış. Kumaşı iyi bunu belli ediyor. He kırmızı yese aynı şeyleri der miydim? Evet derim, tıpkı şu an puan kaybetmesine rağmen GSnin iyi oynadıgını söylemem gibi. Sonuç odaklı değil gidişata bakarak yorum yapmak lazım.

Uzun vadede herkes puan kaybeder, herkesin lehine aleyhine hatalar olur, bunları konuşmaktan bir fayda gelmiyor. Şimdi fener de formsuz mesela, ama sene başında feneri de övdüm, GS, Marcao formdan düşerse eleştiririm önceden yaptığım gibi. Ama öyle bir iki hakem hatası üzerinden maç ya da oyuncu değerlendirmeyi anlamsız buluyorum hocam. iyi forumlar. 

• Sizce Falcao'dan devre arasi veya sene sonu kurtulabilir miyiz? Yoksa sözleşmesinin sonuna kadar yatar mı bizde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Radamel Falcao ile karşılıklı olarak sözleşme fesh edildi satışı için şu takım için görüşmelere başlandı gibi haberler görmek istiyorum. salıdan itibaren sonrasında ise bir forvet alındığını çok şey istemiyorum şunlar olsun yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 2 Ocak 2021; 23:47:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Uzun vadede herkese yakın sayıda leh ve aleyhe hakem hataları oluyor. O yüzden belli bir durum üzerinden genel değerlendirme yapmak yanlış. Kumaşı iyi bunu belli ediyor. He kırmızı yese aynı şeyleri der miydim? Evet derim, tıpkı şu an puan kaybetmesine rağmen GSnin iyi oynadıgını söylemem gibi. Sonuç odaklı değil gidişata bakarak yorum yapmak lazım.

Uzun vadede herkes puan kaybeder, herkesin lehine aleyhine hatalar olur, bunları konuşmaktan bir fayda gelmiyor. Şimdi fener de formsuz mesela, ama sene başında feneri de övdüm, GS, Marcao formdan düşerse eleştiririm önceden yaptığım gibi. Ama öyle bir iki hakem hatası üzerinden maç ya da oyuncu değerlendirmeyi anlamsız buluyorum hocam. iyi forumlar. 

Alıntıları Göster

Bir iki pozisyon hatası dedigin 50 kusur de atılması gereken mac icinde 3 tane KK lık hareketi olan ve kart gordugunde rakip 9 kisi kalacak bir mucadele...

Bunu bir iki pozisyon hatası diyorsanız birsey demiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: huso

Bir iki pozisyon hatası dedigin 50 kusur de atılması gereken mac icinde 3 tane KK lık hareketi olan ve kart gordugunde rakip 9 kisi kalacak bir mucadele...

Bunu bir iki pozisyon hatası diyorsanız birsey demiyorum.

Alıntıları Göster

Yazdığım gibi, sadece ikinci yarıyı izledim, ikinci yarıda 1 tane kırmızılık hareketi es geçildiğini gördüm, başka olduysa bilmiyorum. Diyelim atıldı Marcao, 2-3 maç sonra yine formunu bulmayacak mı? Birden kariyeri bu kırmızıyla düşüşe mi geçecek? Yani çok önemsiz detaylar bunlar. Adamın kumaşı belli, yediği kırmızılar, yaptırdığı penaltılarla oyuncu değerlendirirsek ne stoperlerin kariyeri çöp olur. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Yazdığım gibi, sadece ikinci yarıyı izledim, ikinci yarıda 1 tane kırmızılık hareketi es geçildiğini gördüm, başka olduysa bilmiyorum. Diyelim atıldı Marcao, 2-3 maç sonra yine formunu bulmayacak mı? Birden kariyeri bu kırmızıyla düşüşe mi geçecek? Yani çok önemsiz detaylar bunlar. Adamın kumaşı belli, yediği kırmızılar, yaptırdığı penaltılarla oyuncu değerlendirirsek ne stoperlerin kariyeri çöp olur. :)

Alıntıları Göster

Ben mactan bahsediyorum hocam peridyoddan bahsetmiyorum.DK 54 marcao atıldı GS 9 kisi kaldı.Mac sizce 0 0 biter miydi?Soru bu cok acık...

• Şu ffp yıllardır bir bize mi işliyor anlamadım? Kalktığı andan itibaren acilen futbol tarzımızın değişmesi lazim.Yıllardır kanatlar merkeze insin bekler bindirsin taktiği.(Orta açsa kafa vuracak adam yok,ceza sahasına iki dribling ile giren zaten yok)Tutturduk pozisyon oyunu diye pas yapamıyoruz ki pozisyon oyunu çevirelim. 9 numarayı ortaya çekelim kanatlar bindirsin diyoruz yetenekli kanadımız yok ya da adam akıllı sprinterimiz.Stoper geriden uzun pasla oyun kursun diyoruz 5 pasta 1 isabet sağlıyoruz. Hocaya saygı duyuyorum kafasındaki oyunu da anlıyorum.Ama işler yürümüyor ve bizim B ve C planımız yok.Önde agresif baskı desen Allah'a emanet.Ne yaratıcı 10 numaran var ne de dikine yarabilen orta sahan.Evlat anlayışın da vazgecilip yeni şeyler denemenin vakti çoktan geldi geçiyor. Sonra Avrupa da neden başarı yok, bu ağır futbol anlayışınla olmaz tabi.Şu lige Premier Lig son 3 takımını koy açık banko ilk 5 te yer alırlar.Bunu bizim lige özel demiyorum, bugün Antalya'nın niyetini zaten hepimiz biliyoruz.Ama modern futbolda her şeyin artık çözümü var sadece istensin.Bu işin kadro kalitesini de aştığını inanıyorum,artık önemli olan elindekini ne kadar verimli kullanabildigin(günümüz için)

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt

Bu adamı kulübüne alacak başkan veya teknik heyet çıkacağını sanmıyorum. Alması için bir tane sebep bulamıyorum :) sözleşmesi bitene kadar burda kalır bedavadan 5 milyon euro

• mAcArTy41 kullanıcısına yanıt

Beckham ın inter miami alır belki deme öyle hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 3 Ocak 2021; 0:12:52 >
  • Bide adamla 3 sene sözleşme imzalamışlar şaka gibi zaten yaşı 35 :) 40 yaşına merdiven dayamışken avrupaya tekrar satarız mi diye düşündünüz yazık yahu bu ülkenin parası bu gerçi kendi şirketlerindeki çalışanlara 5 liranın hesabını sorarlar ama kulüplerde hesap soran yok harca gitsin

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın almaları için aptal olmaları gerekiyor. Hadi adam sahaya çıksa oynasa biraz ismi var falan diye kakalanir belki ama sahaya çıktığı gibi sakatım diye çıkıyor :) tamamıyla bitmiş.

Niye alsınlar ki sebep yok

• mAcArTy41 kullanıcısına yanıt

Para çok beckhamda hocam   birde amerika temposunda bu kadar sakatlanmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Falcaonun o halini görünce içimden gs ile alay etmek geliyor fakat bi yandanda 2300 lira asgari ücretin olduğu yerde insanlar yaşam mücadelesi verirken bi adamın yattığı yerden bu ülkenin 7 milyon eurosunu aldığını görünce içim sızlıyor.Kruse ve Falcao....Düşünün bu adamlara 14 milyon euro ödenecek 1 milyon euroluk katkı alındımı ?

Kesinlikle hayır. 1 milyon avro bile çok hatta.

• Konuda gene bizim taraftar hariç herkes durum değerlendirmesi yapmış . Tabi bizim taraftarlar neden yazsın ki . Selam desek 1 haftan ban alıyoruz !

• 
Sayfa: önceki 11771178117911801181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.