Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40464047404840494050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Beyler..

vay be :/
  • quote:

Beyler..

Adam gibi adamlar gitti belhanda feguli gibi vasıfsızlara kaldık.
  • Ne yapacaklarını şaşırdılar yeni kurallara göre,

"Elle oynamalarda artık "tişört bölgesi"ne dikkat edilecek. Omuz ile dirseğin yarısının üstünden itibaren olan oynamalar "elle oynama" olarak değerlendirilmeyecekken, daha altı ise elle oynama olarak görülecek."

Bunlar elle oynamaya 2 dkda anlamıyorlar artık 5 dkda dirsek üstümü altımı bakarlar. Artık şutları pazuyla çıkarınca penaltı olmayacak boşa yapılmış bişey.

• quote:

Beyler..

Bundan yıllar yıllar sonra gelecekteki torunlarımıza "biz bi ara Sneijderi Drogbayı yetersiz diye tartışıyorduk" deyince hiç birşey anlamayacaklar ona yanıyorum
  • Oyuncuların ücretlerinde indirim yapmasını isteyen Galatasaray yönetimi, Radamel Falcao'dan olumsuz cevap aldı.
  • Yalan haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

Yalan haber.
    Win Sports’un genel yayın yönetmeni Jaime Parada, AS’a açıklamalarda bulundu.

Parada, “Anladığım kadarıyla Falcao, Galatasaray’da devam edecek. Falcao devam ediyorsa, biz de maçları yayınlamayı sürdüreceğiz. Ancak yayın bedeli konusunda tekrar pazarlık yapmak durumundayız. Falcao’nun durumu ne zaman netleşirse, biz de o zaman yayın bedeli hakkında tekrar konuşacağız” şeklinde konuştu.

Parada, “Eğer Galatasaray yönetimi, Falcao’nun ücretinde indirim yapmak konusunda ısrarcı olmazsa, kesin olarak Galatasaray’da devam eder. Çünkü Araplar’dan gelen teklifi kabul etmedi. Ama Galatasaray’ın ücrette indirim teklifini de kabul etmiyor” ifadelerini kullandı.

• Resmi sayfa paylaşmış. Şu maçta Drogbanın ofsayttan attığı gol (ki ronaldonun attığından daha az ofsayttı) kabul edilse heralde ŞL tarihinin en büyük dönüşüne imza atmış olacaktık.

Zaten herkesin emin olduğu birşey vardı eğer o 4. golü atsaydık 5.golü zaten atmıştık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Win Sports’un genel yayın yönetmeni Jaime Parada, AS’a açıklamalarda bulundu.

Parada, “Anladığım kadarıyla Falcao, Galatasaray’da devam edecek. Falcao devam ediyorsa, biz de maçları yayınlamayı sürdüreceğiz. Ancak yayın bedeli konusunda tekrar pazarlık yapmak durumundayız. Falcao’nun durumu ne zaman netleşirse, biz de o zaman yayın bedeli hakkında tekrar konuşacağız” şeklinde konuştu.

Parada, “Eğer Galatasaray yönetimi, Falcao’nun ücretinde indirim yapmak konusunda ısrarcı olmazsa, kesin olarak Galatasaray’da devam eder. Çünkü Araplar’dan gelen teklifi kabul etmedi. Ama Galatasaray’ın ücrette indirim teklifini de kabul etmiyor” ifadelerini kullandı.

Alıntıları Göster
    Açıklamayı yapan adamın kaynağını bul bak muhtemelen Türk gazetesini kaynak göstermiştir.
    Öyle bir durum olsa Galatasaraylı Mustafa Cengiz'e muhalif kaynaklar söyler önce.
    Yani yalan haber.

• Bu verilen arayla birlikte futboldan soğuyan tek ben miyim? Sanki 1 sene futbol oynanmasa aramam gibi duruyor şu an

• Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    Ben baya özledim futbolu takımın maçları şl maçlarını vesayre

• Futbola uzun bir ara verildi, atıyorum ligler aysonu başlayacak deseler nasıl olacak? Hepsi evinde bireysel çalışıyor ama saha içi antrenman ve maç eksikleri hepsinde olacak bu da sahaya olumsuz yansır diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    Futbolun f'si aklıma gelmiyor. Memnunum bu durumdan da

• 
Sayfa: önceki 40464047404840494050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.