Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2980. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29782979298029812982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Demekki neymiş gözümüzle gördüğümüze degil terimin bizim görmemizi istediği şeye inanacaz bundan sonra, ne diyelim kayıtsız şartsız sana biat edenleri Allah kurtarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 7 Aralık 2019; 22:51:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    14 Mayıs da var. "Kalk Appiah kalk Allah'ın dediği olur" dediler ve oldu. İlahi adalet tecelli etti, şampiyonluk son anda el değiştirdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Masallar devam ediyor. Bu takımı tam kadro da gördük, ne bir organizasyon, ne bir taktik, ne bir yaratıcılık, ne eli ayagi düzgün iki varyasyon.
    Ezile büzüle ha yedik ha yicez diyerek geçirdiğimiz kaçıncı mac ve mac sonu hep aynı bos laflar. 2-3 sene sampiyon olmasak da terimle devam etmeliyiz diyen insan var burada, daha da diyecek birsey yok artık evet haklısınız tüm suç yönetimin, taraftarın baska da suclu yok.

Alıntıları Göster
    Tam kadro, herkes formda kaç maç oynadık. Biri varken diğeri yoktu.

Kaç haftadır adem le oynuyoruz. Falcao andone ikilisini yan yana izleyemedik.

Lemina bi sağlam bi sakat.

Seri desen evlere şenlik.

Luyindama yok. Olsa da marcao ile birlikte dipteydi.

Emre mor yok, jimmy yok, sofiane yok, belhanda yok.

Nzonzi nin hava topu harici oyun içinde varlığı yok.

Tamam dediğin gibi Terim le devam etmeyelim. Peki kim gelsin yerine? Bu kadro ile kim daha iyisini oynatır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• XeNoPHoBiaTiC kullanıcısına yanıt
    2 nize de katılıyorum değil Kloop'u Kel hocamı Poşet hocamı Sir Alex Ferguson'u getir gene bir şey olmaz abi herifler koşmuyor başı kesilmiş tavuk gibi ne yapacaklarınıda bilmiyorlar.

Sayfa sayfa yazmaya gerek yok 2 kanat 2 bek alacaksın Melo gibi bir DOS alcaksın gerçi Melo gibi topçu piyasada yok Fernandoya yakın birini bulcan toplu hücum toplu savunma yaptırcaksın bu 3 lüye(Dos-Göbek-Lemina) sonra bu GS ne top oynuyor be diyecekler ve Şokpres olayını takıma kazandıracaksın Arsenak maçında ki konuşmayı hatırlayın bizim bölgede boş alan ve boş adam bırakmayacaksınız maçın başlamasına bakın Kaleci hariç herkes deli gibi pres yapıyordu demem o ki teknoloji futbol beslenme teknik taktik her şey gelişti değişti ayak uydurmamız lazım bugün Brugge ler Salzburglar Praglar Ajaxlar kafa tutuyorsa GS de CL kafa tutabilir.

• Yok artık Muslera bunu da mı kurtarmış

• Nzonzo, Seri ve Lemina üçlüsü Ndiaye, Fernando ikilisinden seviye olarak aşağıdalar bence. Özellikle Fernando'nun yokluğu baya belli oluyor.
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Mali Fair Play varken o kadar transfer yapabilicegimizde pek sanmıyorum.Hatta Ocakta Nasıl transfer yapicaz Hatta yapabilicez mi Merak ediyorum.Muhtemelen Diagne Dönücek Belhanda + Diagne Satılırsa Belki bir şeyler yapabiliriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Tam kadro, herkes formda kaç maç oynadık. Biri varken diğeri yoktu.

Kaç haftadır adem le oynuyoruz. Falcao andone ikilisini yan yana izleyemedik.

Lemina bi sağlam bi sakat.

Seri desen evlere şenlik.

Luyindama yok. Olsa da marcao ile birlikte dipteydi.

Emre mor yok, jimmy yok, sofiane yok, belhanda yok.

Nzonzi nin hava topu harici oyun içinde varlığı yok.

Tamam dediğin gibi Terim le devam etmeyelim. Peki kim gelsin yerine? Bu kadro ile kim daha iyisini oynatır?

Alıntıları Göster
    "Bu kadro ile kim daha iyisini oynatır?"

Kadronun kötü olduğunu düşünmüyorum. Geçen sene farklı bir kadromuz vardi, cok da farklı bir futbol oynamiyorduk geçen sene de. Onyekuru olmasaydı geçen sene halimiz vahimdi. Teknik ekip bunu görememiş ki adamın yerine birini almayı düşünmemişler. Ayrıca tum oyuncuların formda dönemi yoktu diyorsunuz da oyuncularin form tutmamasi, tutamamasi, devamli sakatlanmalari teknik ekibe yazar.

Sivassporun oynadığı istekli azimli ruh dolu futbolu 45 dk oynayabilsek, içimizde ışık olacak ama yok işte olmuyor, aynı adamlarla farkli sonuçlar bekleyen bir teknik ekibimiz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 7 Aralık 2019; 23:23:28 >

• Seri 1 tane pas atıcak diye 10 tane saçma pas hatası yapıyor bizim ligde yılın bidonu gibi bir şey olsa kesinlikle kazanırdı..
  • Seri çok boş bir oyuncu.Bunun 30 ettiği yerde Ndiaye 50 eder.Iyiki bonservisini almamışız.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

"Bu kadro ile kim daha iyisini oynatır?"

Kadronun kötü olduğunu düşünmüyorum. Geçen sene farklı bir kadromuz vardi, cok da farklı bir futbol oynamiyorduk geçen sene de. Onyekuru olmasaydı geçen sene halimiz vahimdi. Teknik ekip bunu görememiş ki adamın yerine birini almayı düşünmemişler. Ayrıca tum oyuncuların formda dönemi yoktu diyorsunuz da oyuncularin form tutmamasi, tutamamasi, devamli sakatlanmalari teknik ekibe yazar.

Sivassporun oynadığı istekli azimli ruh dolu futbolu 45 dk oynayabilsek, içimizde ışık olacak ama yok işte olmuyor, aynı adamlarla farkli sonuçlar bekleyen bir teknik ekibimiz var.

Alıntıları Göster
    [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Ben bu durumu 4 ay önceden söylemişim. Daha nzonzi ve Falcao gelmeden önce.

Onyekuru yu ben ne kadar beğenmesemde bize en üst seviyede skor katkısı sağladı. Şimdi bir teknik direktör takıma uyum sağlamış ve maksimum düzeyde katkı sağlamış biri yerine tamamen maceraya girip emre mor u ister mi?

Aylarca forvetsiz oynayan bir takımın teknik direktörü olsan kapı kapı dolaşıp herkesten red cevabı alırsan diagne yi el mecbur kabul edersin.

Sakatlık dönüşleri her seferinde uzun olan falcao yu el mecbur kabul edersin.

Dibi görmüş seri yi kabul edersin.

Sakatlıklarla boğuşan uzun süre oynamayan lemina yı el mecbur kabul edersin.

Şimdi ben akşam yemeğinde et yemek isterim tatlı olarak baklava isterim. Ama param yoksa çorba makarna ya talim ederim.

Herkes kağıt üzerinde iyi oyuncu ama bir araya geldiklerinde performans olarak hepsi birbirinden kötü.

Sadece kondisyon kısmına katılıyorum. Takım hiç çalışmamış. Bunun haricinde aşçının eline hangi malzemeyi verirseniz size o yemeği yapar. Fazlasını değil.

• Fernando Muslera Süper Lig'de oynamış gelmiş geçmiş en iyi kalecidir net.
    Muslera olmasa son 7 senedeki şampiyonluklardan kaçını alabilirdik bilmiyorum.
  • GS kazanmış ama baya ezilmiş. tabi önemli olan böyle maçları kazanmak

• Eski Açık Sarı Desene kullanıcısına yanıt
    Benim sıralamam Taffarel > Rüştü > Muslera > Cordoba > Mondragon şeklinde olurdu.
  • Ocakta kimi satacağız arkadaşlar hani 2.yari bambaşka bie takim olacak ya
    Muhtemelen transfer yapamayacağız terim bunu bilmiyormu?3 ayda yapamadığı taktik işini 30 gündemi yapacak.Sahada uçan sineğin yanlışı var ama terimin yok öyle degilmi terimsporlular.

• muslera bu ligin çok üstünde

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Ben bu durumu 4 ay önceden söylemişim. Daha nzonzi ve Falcao gelmeden önce.

Onyekuru yu ben ne kadar beğenmesemde bize en üst seviyede skor katkısı sağladı. Şimdi bir teknik direktör takıma uyum sağlamış ve maksimum düzeyde katkı sağlamış biri yerine tamamen maceraya girip emre mor u ister mi?

Aylarca forvetsiz oynayan bir takımın teknik direktörü olsan kapı kapı dolaşıp herkesten red cevabı alırsan diagne yi el mecbur kabul edersin.

Sakatlık dönüşleri her seferinde uzun olan falcao yu el mecbur kabul edersin.

Dibi görmüş seri yi kabul edersin.

Sakatlıklarla boğuşan uzun süre oynamayan lemina yı el mecbur kabul edersin.

Şimdi ben akşam yemeğinde et yemek isterim tatlı olarak baklava isterim. Ama param yoksa çorba makarna ya talim ederim.

Herkes kağıt üzerinde iyi oyuncu ama bir araya geldiklerinde performans olarak hepsi birbirinden kötü.

Sadece kondisyon kısmına katılıyorum. Takım hiç çalışmamış. Bunun haricinde aşçının eline hangi malzemeyi verirseniz size o yemeği yapar. Fazlasını değil.

Alıntıları Göster
    1. Sadece biz degil Türkiyede Onyekuru yu bonservisi ile kimse alamazdi, olmadi da zaten. Giden diğer 2 oyuncu ndiaye, fernando. Geçen seneki futbol aynı duragan, sabit, yaratıcılık yok ve dolayısıyla pozisyon zenginliği çok kısıtlı.

2. Herkes Muriqi diyor, bizim takima gelse, fenerbahcede attığı gollerin yarısını atamazdi benim düşüncem. Futbolu kazandıran da kaybettiren de orta sahadir. Kaybettiğin maçta 3 forvet soksan ne olur oyuna, topu ileriye tasiyamadiktan sonra.

3. Sivasi filan geçtim, şu Alanyanin hangi oyuncusu leminadan, seriden, fransa milli takim oyuncusu nzonziden, falcaodan değerli? Bugünkü oynadiklari futbol ortada, pozisyon zenginliği ortada gözümüzle gördük, görüyoruz.

4. Bence başarılı teknik adam elindeki kadroya futbol oynatabilendir, futbolcuyu motive edip, takıma, ortama, ülkeye adapte edebilen teknik ekip başarılıdır. Hadi Seri motive degil, marcao degil falcao, lemina, nzonzi hepsi mi uyumsuz, hepsi mi başarısız futbolcu?

5. Fatih Terim uefa kupasını aldığında takımın degeri, eldeki imkanlar ortadaydı. O takımı bir amac ugruna bir araya getiren, o ruhu istegi arzuyu motivasyonu ortaya koyan onun önderliğiydi. Evet kupa çok önemliydi ama bizi asıl mest eden ortaya konan ve istikrarlı bir şekilde devam eden kaliteli mücadeleydi. Bir ay önceki Real maçında takımlarin maddi değerlerinden bahseden terim tuzlasporun takim degerinin 1.4 milyon olduğunu da elbet biliyordur.

Uzun oldu ama demem o ki, Terim sonsuza kadar olmayacak ve terimsiz başarılı olan, olması gereken bir Galatasarayin temellerini atmamız lazim artık, kendimizi gündelik masallarla avutacagimiza.

• 
Sayfa: önceki 29782979298029812982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.