Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2982. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
442.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29802981298229832984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gopgop

Nzonziyi burada yere göge sığdıramıyorlar fakat onunda bir faydası yok koy selcugu o da yana ve geriye oynar adı nzonzi diye mi seviyorsunuz acaba fernandonun çeyreği etmez
    Adamın buraya gelmesi mucizeydi çok rahat büyük liglerde takim bulurdu gsnin kara kaşına kara gözüne gelmedi cl sayesinde geldi.Dusunun futbolcusun takim kötü gidiyor teknik direktörün taktigimde sıkıntı yok oyuncularda hata diyor ,cl yüzünden gelmişsin takımın clnin en kötüsü lig zaten berbat adam niye taksın takımı.
    Muhtemelen romaya gidince röportaj verir antremanlar kötüydü vs.tarzi eleştirir bizim ergenler kudurur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuzladan iki yeyip gelmişsin,Deli gibi oynayıp kendi sahanda taraftarinla barışacagina yine doğru düzgün atağın yok,
    İkinci yarı god mode açan bir kalecin var ,Alanya gibi bir takım içinden yürüyerek gecmis defansının

Veeeeee hocaya göre iyi maç olmuş !?

Muslera birini yese fark 5 olacaktı hoca yine hayallarde.Her hafta kurtaramaz seni daha PSG maçın var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 8 Aralık 2019; 11:16:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Fatih Terim, Galatasaray kariyeri boyunca en çok eleştirildiği sezonu geçiriyor olabilir. Ufak tefek tepkiler oluyordu ama hiç bu denli olduğunu hatırlamıyorum. Bu maç yatsın kalksın Musleraya dua etsin inanılmaz bi performansla oynadı. Olası bi puan kaybında başı çok ağrırdı.

Bana kalsa ben Terime hak veriyorum açıkçası. Belhanda satıyor, mariano futbola hakaret, adem Gs de çaycılık yapacak adam değil yüreğiyle oynuyor muhabbetlerini hiç sevmem, feghuli bu seneye rezalet başladı, falcao ne büyük umutlarla alındı ama faydalanamıyor, nagatomo bal yapmayan arı, nzonzi fernandonun tırnağı olamaz, seri ne oynuyor hala anlayabilmiş değilim, marcao canlı bomba, luyindama sezonu kapadı. Şuraya bak say say bitmiyor.

Bu sene en büyük transfer ömer bayram. Çalışmaya devam ederse güzel bi kariyer bekliyor onu. Lemina da müthiş topçu ama hala form tutup %100 ünü yakalayamadı. Terime kızılacak tek nokta takımın ne oynadığının belli olmaması. Elde imkan olmasa dahi az çok bişey oynatmaya çalışırsın takıma ama sahada kimse ne yapacağını bilmiyor.
    Takımın hali ve yaptığı açıklamalar düşünüldüğünde ben de bu sezonu FT ‘ nin en az eleştrildiği dönem olarak görüyorum. Futbolcuların suçu yok değil ancak onları hizaya getirmek de td nin görevi. Taraftarın sabrı, eski tutkulu coşkulu olan Fatih Terim ‘e. Ancak şuan gördüğümüz FT malesef ego lu olan. En son takımdan ayrılmasının sebeplerinden biri de egosu idi. Şimdi yine geldi yine aynı şeyleri yaşıyoruz. Eski başarılarını vs bir kenara koyup bugünkü şartları düşünerek hareket etmesi gerekiyor artık. Aksi halde kendi hedefindeki başarılara odaklanması da zor, bu sezonun akıbeti de.

• Galatasaray Anadolu takımına iç sahada ezim ezim eziliyor takımın hocası futbolu beğeniyor. 2-3 sene şampiyon olmamaya razıyım keşke gitse. Oynattığı futbola da hal ve hareketlerine de tahammülüm kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intercityfirm1895 -- 8 Aralık 2019; 16:4:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Bu mesaj silindi.
    Ya siz galatasaraylı falan olamazsınız türk gazeteleri gibisiniz işine gelen kısmı kopyalamış yapıştırmışsın ama devamını yazmamışsın elinize ne geçiyor bu şekilde davranarak çok merak ediyorum.

Fenerbahçelisi beşiktaşlısı kendi içimizde ki su kurnazlarını yenerek şampiyon olacağız. lig hala çok açık sezon arasına en minimum kayıpla girersek eminim bir şeyler değişecek ha şampiyon olamasakta problem değil baki olan galatasaray kişiler gider kişiler gelir ama yalan yanlış bilgilere insanları kandırmayın

Açıklamalardan bir haber 6 kişide senin yazdıgına inanip sana + vermiş

Merak edenler icin üşenmedim elimle yazdım FTnin dün için muslera sözleri;

Muslera sadece bu maç değil son maçlarda çokta iyi gidiyor maşallah. Bugün ama tavan yaptı bence tam bir takım kaptanı gibi takımınında kurtaran kaptan diyebiliriz. 94 dk. Full konsantre oyunu kazanmak için bütün arkadaşlarını da devamlı idare eden geriden ikaz eden tam bir kaptan gibi + çok önemli kurtarışlar yaparak evet bende sizin gibi maçın adamı seçerim.

Videoyu aşagı ekliyorum devamını izlersiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=bYAlkXk2CsI&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: tortote

Adamın buraya gelmesi mucizeydi çok rahat büyük liglerde takim bulurdu gsnin kara kaşına kara gözüne gelmedi cl sayesinde geldi.Dusunun futbolcusun takim kötü gidiyor teknik direktörün taktigimde sıkıntı yok oyuncularda hata diyor ,cl yüzünden gelmişsin takımın clnin en kötüsü lig zaten berbat adam niye taksın takımı.
    Muhtemelen romaya gidince röportaj verir antremanlar kötüydü vs.tarzi eleştirir bizim ergenler kudurur.

Alıntıları Göster
    Bu adamı Roma'da izlemeyen herkes böyle düşünüyor.
    https://www.reddit.com/r/soccer/comments/cq7otc/steven_nzonzi_to_galatasaray_here_we_go_total

Roma'da izlemiş herkes ise Roma'ya gelmiş en kötü oyuncuydu diye nitelendiriyor.

"Futbolu unutmuştu"
    "Sahada 2 adım atmıyordu"
    "Onu alarak kazık yedik. Berbat sezonu ve o saçma hareketlerinden sonra hiçbir klüp almak istemedi"
    "Gerçekten çöptü, evet kendi pozisyonunda oynatmadığımız zamanlar oldu ama bu oynamak için hiç çaba göstermemesinin sebebi olamaz"
    "Torreiranın buna 27 vermesine inanamıyorum, Ziyech'i alabilirdik."
    "Evet lütfen f* off Nzonzi"

Özetle, bu kadar para harcanıp da bu şekilde kovulmaya çalışan adam görmemiştim. Yani bu adamın GS'ye gelmesini siz transfer başarısı görüyorsunuz ya, Roma da öyle görüyor.
    Cidden isteyen takım çıkmamış adamı, Roma size önerince siz atladınız muhtemelen. He adamlar için niye başarı? Adam 0 katkı yapmış takıma, taraftar nefret etmiş, şimdi CL'de oynayıp değerini çok kaybemeyeceği bir sezon geçirme şansı verdiniz adama. Bu sırada taraftar da unutacak... Yani formsuz bir adamı formuna döndürmek için sizi kullandılar; bu süreçte adam bocalayıp kötü oynayınca zararı Roma'ya olmayacak. Ama hazır halde gelince Roma faydalanacak. Yani düşündüğünüz gibi hazır ve kaliteli adam almadınız.

Mesela bence Babel yerine Ömer daha çok katkı yapıyor, oyuncuların geçmişine bakıp başka oyuncuları yiyerek potansiyel olarak kendinizi düşürüyorsunuz, Nzonzi yerine daha hırslı oynayacak, kısmen genç ve oynamaya aç, tamamen hazır biri alınsa(Geçen sene Onye gibi adı şanı bilinmeyen ama aç adam alınması) daha katkı yapabilirdi. Tamamen adamın geçmişine bakıp ilk 11 garantisi veriyorsunuz bu da tutmadı mı Alanya bile yol geçen hanı yapıyor.

He son olarak, Roma'ya gidip GS'yi kötülemez, adam orda çok çekmiş. Başka bir yere giderse Roma'yı kötüler mobbing yaptılar diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiuser -- 8 Aralık 2019; 11:45:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalahamari

ademin ceza sahasında yaka paça indirilişini görmedin tabi yada her zaman ki gibi görmezden geldin beinspor maç özeti 1.50 2.00 arasını izle

sanki sanırsın donkun el pozisyonun 0-0 ken olduda adamların buz gibi pozisyonu verilmedi

ayrıca donk topu görmüyor bile hiçbir kasıt yok çarpma

şimdi gelip bana adamınların penaltısıda çarpma dersin ya beşiktaşlısınız bileğe basmayı bile savunursunuz şaşırtmaz

anca algı kasarsınız blok !

Alıntıları Göster
    İkinci yarı olan pozisyondan bahsediyor 75 dakika mı neydi. Ceza sahasında topa vuracakken donkun ayağını uzattığı pozisyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalahamari

ademin ceza sahasında yaka paça indirilişini görmedin tabi yada her zaman ki gibi görmezden geldin beinspor maç özeti 1.50 2.00 arasını izle

sanki sanırsın donkun el pozisyonun 0-0 ken olduda adamların buz gibi pozisyonu verilmedi

ayrıca donk topu görmüyor bile hiçbir kasıt yok çarpma

şimdi gelip bana adamınların penaltısıda çarpma dersin ya beşiktaşlısınız bileğe basmayı bile savunursunuz şaşırtmaz

anca algı kasarsınız blok !

Alıntıları Göster
    İkinci yarı olan pozisyondan bahsediyor 75 dakika mı neydi. Ceza sahasında topa vuracakken donkun ayağını uzattığı pozisyon.

• tortote kullanıcısına yanıt
    Hayata bu kadar dar açıdan bakma sonra çok üzülürsün sana sebeplerle açıklayım

1) bu kiralamanın kazananı Roma. sebep adamı zaten mevcut klübü beğenmiyor adam gibi bir klüpte çıkıp kiralayım demiyor. Roma tarihinin en kötü transferi diye nitelendiriliyor.
    2) Galatasaray takımı garip patlamaları olan bir klüp ve bu sene CL de oynuyor. olurda takım iyi oynar ve nzonzi aralarında kendini gösterir tutarsa piyasasi artar düşüncesi

• quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Galatasaray Anadolu takımına iç sahada ezim ezim eziliyor takımın hocası futbolu beğeniyor. 2-3 sene şampiyon olmamaya razıyım keşke gitse. Oynattığı futbola da hal ve hareketlerine de tahammülüm kalmadı.
    Tudor gidip terim geldiğinden beri oynadığımız futbol bu zaten.

Daha önce tabela vardı dolayısıyla kimse futbolu konuşmuyordu.

Bu ortamda 2 farklı galibiyetler olsa yine kimse oynanan futbolu konuşmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu ne şimdi

Parantez içinde yazan rudy fernandez'in ne anlama geldiğini gayet iyi biliyorsun. Milletin aile değerlerine küfür edip kapatılan hesabın hani.
  • Hoca dün çok net musleranın bu efsane oyununu gölgeye düşürdü açıklamalarıyla .

Fatih hocanın bizle dalga geçtiğini düşünmeye başlıyorum ben artık dün resmen yenilelim diye baktı adam .

Mariano her ne kadar çok çok kötü oynasa da bir gol attırdı bir de gol yememizi önledi .

Muslera ya zaten diyecek kelime yok mükemmel di .

Ama aksayan kısımları hoca resmen göremedi . Nzonzi fernando nun %1 i kadar oynamıyor . Acil ndiaye falan tekrar kiralanmalı . Ndiaye lemina seri ortasahası aşırı hareketli olur .

• xfox kullanıcısına yanıt
    Evet bilerek sordum bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

Alıntıları Göster
    Dk 82 fernandes şutu çekiyor salladığı ayağı marcaoya gelmişti penaltı ile alakası yok. İlk yarı ademin pozisyon net penaltı konuşulacaksa.

• Ademin ofsayt gerekçesi ile iptal edilen golü %1000 gol.
    Ademin iz düşümünü dirsekten aldığı halde zorla ofsayt yaptırmaya çalışmışlar. Arada bir ayak boyundan fazla fark var.Adem geride
    Böyle VAR sisteminin Allah belasını versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

Alıntıları Göster
    Hani şu marcaoya tekme atılan pozisyon.
    He aynen penaltı bak penaltı atıyor penaltıyı alanya ve gol

• Bu takımda çöp olmayan 2 oyuncu var lemina ve Muslera gerisi çöp.
    Yok nzonziymiş , seriymiş, belhandaymış geçin
    2 oyuncu harici hepsi çöp oğlu çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Bu takımda çöp olmayan 2 oyuncu var lemina ve Muslera gerisi çöp.
    Hoca haftaya ikisini de keser

Kabul edelim veya etmeyelim dün Ömer bayram çıktıktan sonra oyun iyice Alanya’ya geçti . Ömer i neden oyundan alıyor anlamıyorum

Jimmy değişikliği tam skandal zaten aldığı her topu kaptırdı . Alanda şuursuzca gelirken tam Emre morluk olun vardı gene almadı çocuğu . Emre moru rakibin açıldığı dakikalarda değil de bizim oyunumuzun doldur boşalt olduğu zamanlarda sürekli oyuna alması benim sinirime gidiyor artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 8 Aralık 2019; 15:19:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Bu takımda çöp olmayan 2 oyuncu var lemina ve Muslera gerisi çöp.
    Marcao'ya haksızlık etmeyelim dün akşam o da iyiydi.

• 
Sayfa: önceki 29802981298229832984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.