Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.414
Cevap
158
Favori
237.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • guney ust 1 adet 60 tl den devir edilecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gişe altından bilet devredecek olan var mıdır? Yanyana yada aynı blok

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Arkadaşlar maca arac ile gidip vadi istanbul a aracı bıraksak srun okur mu avm ler genelde 22 de kapanıyor ancak sinema seanslari gece 1 e kadar sürüyor genelde.
    Otopark açık avm de maç sonu. Sıkıntı olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maça gidemeyecek varsa benimle iletişime geçebilir.
  • Komple kombinesini devreden var mi?

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hoca m

• Şu topiği erken keşfetsem kombine mi alırdım ben :(
    Neredeyse kombine fiyatına biletler
  • Volkykls V kullanıcısına yanıt
    Evet kombineye %100 zam geldi, biletlere ise %50. En azından görüntü şimdilik öyle. Belki bayramın etkisi vardır. Alanya maçından sonra belli olur. Ama benim için çok fark etmiyor Çünkü lig maçlarına %90 a yakın gidiyorum. Yerimden de memnunum ne uğraşıcam bilet bulacam diye. 😉

• Alanyaspor maçı biletleri ne zaman satışa çıkıyor?

• Arkadaşlar merhaba,

Öğrenciyim. Kombinesi olup da maça gidemeyecek varsa ücretsiz veya makul bir fiyata talibim. Konya'dan geleceğim eğer devredebilecek varsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer_balkan -- 23 Ağustos 2018; 0:34:16 >
  • Sezon başı demediler leşçilik yapmaya başladılar.

Ulan öğrencisin bayram işte bayram hiç mi indirmedin bi üç beş kuruş harçlık

Öğrenciyiz ayağına yemediğiniz nane Yok

İş bilet almaya gelince heteröflük yapıyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ağlama duvarı mı burası :))

• Alanya maçına vardiya sebebiyle gidemeyeceğim. 8. kategori 402.bölümden bilet satılıktır.

Fiyat 130TL, gişe fiyatı 150.
  • Kuzey üst 2 tane tam orta( cidden tam orta) 4.sıradan devredilecektir. Fiyat 85tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreammar

Sezon başı demediler leşçilik yapmaya başladılar.

Ulan öğrencisin bayram işte bayram hiç mi indirmedin bi üç beş kuruş harçlık

Öğrenciyiz ayağına yemediğiniz nane Yok

İş bilet almaya gelince heteröflük yapıyorsunuz.
    sanane birader sen burada karaborsacılık yapıyorsan, o çocuk da bedava bilet isteminde bulunabilir.

bundan 3-4 sene önce sizin gibi karaborsacılar buraya dadanmamıştı. hakikaen maça gidemeyip öğrenciye bedava devredelerdi. aklıma gelen Barbar adlı üye mesela.
  • felsefesever kullanıcısına yanıt
    Bu jenerasyon sadece burda değil heryerde var. Tıpkı bizim evimizin içinde çevresinde ve etrafında olduğu gibi. Bizlerinde içinden geçtiği ve yaşadığı bir süreç ama hiç bir zaman böyle davranışlarda bulunmamıştır. Şimdi sallamadan önce daha farklı pencerelerden bakmaya davet ediyorum seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreammar

Bu jenerasyon sadece burda değil heryerde var. Tıpkı bizim evimizin içinde çevresinde ve etrafında olduğu gibi. Bizlerinde içinden geçtiği ve yaşadığı bir süreç ama hiç bir zaman böyle davranışlarda bulunmamıştır. Şimdi sallamadan önce daha farklı pencerelerden bakmaya davet ediyorum seni.
    jenerasyonla ne alakası var arkadaşım? burada 4-5 sene önce gerçekten taraftar olup kombine alan ve maçlara gitmeyince de kar amacı gütmeden öğrenciye kombinesini kiralayanlar vardı. sizin gibi 3-4 maçta kombine parasını çıkarmaya çalışmıyorlardı.

çalışabilirsin buna lafım yok, istediğini yap. ama arkadaşa laf etmeye hakkın yok. var olduğunu düşünüyorsan da, o da sana KARABORSACI der.
  • Yav kardeşim ben kombinemi aldım diye bir ay evden çıkamadım parasızlıktan. 275 tl bilete 200 istyorum adam aynı yere 100e buluyor başka yerden bana laf çakıyor sanki dolandırmaya çalışıyorum diye. Böyle ölücüleri geçtim bir de etraf beleşçi kaynıyor. Ben öğrenciyim ayağına herkes bedava bilet istiyor. Ben üniversite öğrencisi iken TV’den bile her maçı izleyemzdim, paşalar bedava bilet derdinde. Bari gidin 80-120 liralık biletleri bedava isteyin arkadaş.

• Alanya maçına 2 kişilik bilet alınır

• Dreammar kullanıcısına yanıt
    İnsanlar şehirdışından takımlarını desteklemeye çalışıyor.

Tanımadığın birine ulan deme hakkını kimse sana vermedi.

İnan çok para kazandırmışımdır kulübe gerek bilet olarak gerek lisanslı ürün olarak. Dolap GSStore ürünleriyle dolu.

İlla ki bedava aramıyorum zaten hiç bir zaman bedavacı olmadım.

Ayrıca konunun bir amacı da bu zaten.

Gerek twitter'da oluşturulan devir kampanyası gerek de benim amacım stadın olabildiğince dolması, bunu idrak edebilirsin umarım

Kimseyi yargılamak haddine değil. kulübe ne kadar katkı yapıp yapmadığını bilmediğin biri hakkında yorum yapmak sana hiç düşmedi yok de geç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer_balkan -- 24 Ağustos 2018; 0:22:50 >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.