Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (4363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43614362436343644365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Wesleyi babasi salladi o hagiyi sallamaya uğraşsin zor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben senelerdir Galatasaray bölümüne yazıyorum genelde yazdığım şeyleri de mantıklı bulurlar.Bu piyasada 16-17 M € yu fazla küçümsüyorsunuz.Baktım şimdi sezon başı Bournemouth Liverpool’dan Solankeyi 21 M € ya almış.Abrahamla aynı yaştalar ve ikisi de İngiliz.Kendini doğru düzgün kanıtlamamış adama 30-40 M € mu verirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylardır açmıyorum bilgisayarı, geçen açtım tüm kariyerler silinmiş.

• Yeni kariyer açarsan bi oyuncu önereyim, fasliydi da adi gelmedi aklıma amc/mc oynuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Ben senelerdir Galatasaray bölümüne yazıyorum genelde yazdığım şeyleri de mantıklı bulurlar.Bu piyasada 16-17 M € yu fazla küçümsüyorsunuz.Baktım şimdi sezon başı Bournemouth Liverpool’dan Solankeyi 21 M € ya almış.Abrahamla aynı yaştalar ve ikisi de İngiliz.Kendini doğru düzgün kanıtlamamış adama 30-40 M € mu verirler.
    Çok ciddi söylüyorum, bu forumda mantıklı bulunmak, görüşlerinin çok beğenilmesi sevinilecek bir şey değil. Birine küfür et anında 10-20 beğeni alırsın, seviyenin olmadığı bir yer burası.

• Atalanta Sassuolo'yu yenip Serie A'yı ilk dörtte bitirdi. Şampiyonlar Ligi gruplarına kaldı. Milan'ın önünü kesti ve katsayı sıralamasından Galatasaray'a 1.1 milyon Euro kazandırdı. Çünkü 10 yıllık sıralamada Galatasaray'ın gerisinde.

:) oturduğumuz yerden para akıyor :)

• Bursa da düşmüş çok keyiflendim
  • Sinan fenere gidiyor haberlerini görünce foruma bir bakayim dedim. Belhandacilar cirit atıyor bu nedir arkadaş. Fizik kalitesi yüksek olduğu icin mecburduk oynattik baska da hicbir artisi yok. 2 sezonda hicbir büyük macta varlik gosteremedi derbi maclarda kirmizi kart gormekten baska hicbir halta yaramadı hayır herifte gol, asist, oyunu acacak pas atma becerisi, uzun top, tek top, diagonal pas, orta zaten yok savunma özelliği de yok. Sadece fizik biraz da dribling neyine aşık oldu bu herifin bu millet anlamıyorum. Beşiktaş macina bakiyorsun hicbir golde yok, fener macina bakiyorsun sahada bile yok, benfica maclarina bakiyorsun forvetine cezahasindaki ilk pasi nagatomo 82. Dakikada atiyor ama belhanda süper

• quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Sinan fenere gidiyor haberlerini görünce foruma bir bakayim dedim. Belhandacilar cirit atıyor bu nedir arkadaş. Fizik kalitesi yüksek olduğu icin mecburduk oynattik baska da hicbir artisi yok. 2 sezonda hicbir büyük macta varlik gosteremedi derbi maclarda kirmizi kart gormekten baska hicbir halta yaramadı hayır herifte gol, asist, oyunu acacak pas atma becerisi, uzun top, tek top, diagonal pas, orta zaten yok savunma özelliği de yok. Sadece fizik biraz da dribling neyine aşık oldu bu herifin bu millet anlamıyorum. Beşiktaş macina bakiyorsun hicbir golde yok, fener macina bakiyorsun sahada bile yok, benfica maclarina bakiyorsun forvetine cezahasindaki ilk pasi nagatomo 82. Dakikada atiyor ama belhanda süper
    Diagne’yi beğenen adam Belhanda’yı beğense zaten, biz bir yerde yanlış yapıyoruz diyip direk 180 derece dönerdik, rahat ol.

• Bursaspor'un düştüğüne üzülen Galatasaraylı varsa o da Timsah Arena'da oynadığı her maçta jeneriklik goller atan Feghoulidir
  • maicole kullanıcısına yanıt

• Michael J.Scofield kullanıcısına yanıt
    Hocam adamların ligi zaten ŞL o ligte kendini gösterse zaten sıçramanın kralıni yapar Championshipi tercih ederler bizim ligi tercih etmezler ki Allene talip olduk adam gitti düsen Stoke city ile uzattı. Pek umudu olmayan gençlerini kiralayabiliriz anca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archdark -- 27 Mayıs 2019; 0:9:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Yusuf Şimşek Bursa'da çok kısa bir süre oynamıştı hatırlarsınız 8/9 sezonu ilk yarısında. O dönem ki Bursa maçında Yusuf bizim taraftarı çok gerdi. Asist yapıp tribüne el hareketi falan yapmıştı şerefsiz. Buna Bursa tribünü de ayak uydurunca iki tribün arasında o gün bugün düşmanlık var.

Rahmetli Alpaslan abinin Bursa'dan deplasmana gelen gençlerin karnını kendi cebinden doyurduğuna çok defa şahitlik ettim ben. Sonra da öyle bir nankörlükle karşılaştık. Bundan sebep yani.

Alıntıları Göster
    Zaten genel olarak çok itici bir taraftarı var Bursa nın. Taraftar vakalarının takıma nefret doğurması kötü tabi

• İngiltere liginden iyi bir teklif alan adam Türkiye ligine gelmez.hele hele adam ingilizse kendi liginin dışında oynama ihtimali çok daha düşüktür.

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Diagne’yi beğenen adam Belhanda’yı beğense zaten, biz bir yerde yanlış yapıyoruz diyip direk 180 derece dönerdik, rahat ol.

Alıntıları Göster
    Begenmedigin diagnenin bir bucuk sezonda 48 macta 43 golü var. Ligdeki her stadda golü var trezeguet, eduok kadar besleyemeyen Galatasaray ortasahasi utansın. Diagne'nin bizde çıktığı ilk maca kadar belhandanin şutu yok. Takimda belhanda harici stoper bile yoktu şut cekmeyen. Sezon boyunca kac duran top kullandi belhanda kac kornerden gol attık, kac yan toptan gol attık fizik olarak bitik kagawalar valbuenalar 20 dakka oynamalarina ragmen duran top firsati buldu mu yapıştırdı asisti.

He ama hakkını yemeyeyim belhandanin kullandigi her duran toptan sonra kontra yediğimiz için, savunmaya cabuk dönmeyi öğrendi takım

Bloğunu acarken biliyordum diagne ile ilgili bir şey söyleyeceğini. Elinde belhanda varken diagneye hicbir sey soyleyemezsin bu kadar basit. Diagne ne belhanda kadar pas aldı, ne belhanda gibi Galatasarayda 4 kamp dönemi gecirdi. Haftalarca burada buraki ovdun ne yapti burak bizim macta ? Diagne iki golde de var. Aylardir belhandayi övüyorsun neredeydi fener maçında belhanda ? Kart görürüm beni cikar demisti degil mi

Diagne seneye kalsin seneye de 25+ gol atar. Adam oynamazken, fizik durumu kotuyken, pas alamazken penalti aliyor vs bir şekilde atıyor. Belhandanin en formda haliyle diagnenin en bitik halini karsilastiriyoruz yine de katki bakimindan diagne daha iyi durumda

Bu arada belhandanin maliyeti diagnenin neredeyse iki katı bunu da ekleyelim.

• Kombine fiyatları belli oldumu arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Oo bursali anti belhanda, not aldim baskan
    Hocam bende blokluymuşsun zaten neden blokladım hatırlamıyorum bizim kafalar uyuşmuyor heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Begenmedigin diagnenin bir bucuk sezonda 48 macta 43 golü var. Ligdeki her stadda golü var trezeguet, eduok kadar besleyemeyen Galatasaray ortasahasi utansın. Diagne'nin bizde çıktığı ilk maca kadar belhandanin şutu yok. Takimda belhanda harici stoper bile yoktu şut cekmeyen. Sezon boyunca kac duran top kullandi belhanda kac kornerden gol attık, kac yan toptan gol attık fizik olarak bitik kagawalar valbuenalar 20 dakka oynamalarina ragmen duran top firsati buldu mu yapıştırdı asisti.

He ama hakkını yemeyeyim belhandanin kullandigi her duran toptan sonra kontra yediğimiz için, savunmaya cabuk dönmeyi öğrendi takım

Bloğunu acarken biliyordum diagne ile ilgili bir şey söyleyeceğini. Elinde belhanda varken diagneye hicbir sey soyleyemezsin bu kadar basit. Diagne ne belhanda kadar pas aldı, ne belhanda gibi Galatasarayda 4 kamp dönemi gecirdi. Haftalarca burada buraki ovdun ne yapti burak bizim macta ? Diagne iki golde de var. Aylardir belhandayi övüyorsun neredeydi fener maçında belhanda ? Kart görürüm beni cikar demisti degil mi

Diagne seneye kalsin seneye de 25+ gol atar. Adam oynamazken, fizik durumu kotuyken, pas alamazken penalti aliyor vs bir şekilde atıyor. Belhandanin en formda haliyle diagnenin en bitik halini karsilastiriyoruz yine de katki bakimindan diagne daha iyi durumda

Bu arada belhandanin maliyeti diagnenin neredeyse iki katı bunu da ekleyelim.

Alıntıları Göster
    Sırf istatistike bakarak Diagne’yi övüyorsun ya diyecek bir şey yok, arkadaş GS’nin forvetisin tabi ki gol atacaksın. Golleri Luyindama ve Marcao atacak hali yok. Kasımpaşa macerasını bilmem ama bizdeki Diagne’nin katkısı Eren’den bile azdır. Bu kadar fiziğe rağmen ayakta kalamayan, güçsüz, top geldiğinde hep kendini yere atmaya çalışan, çalım atamayan, bitiriciliği kötü olan, pres yapmayan, arkadaşlarıyla basit al ver bile yapamayan forvet demeye bin şahit bir oyuncu.

Bir de diyorsun ki GS orta sahası bu adama pozisyon hazırlayamıyormuş, yok artık daha neler, paşamız mis gibi pozisyonları kaç kere top süremeyip ya da penaltı alırım diye kendini atarak heba etti, say say bitmez.

Bu adam bu sene ligde 30 gol attı, demek ki en iyi hali bu hali, ki bu hali bile Eren’den iyi değil. Bir de diyorsun Belhanda’dan daha fazla katkı verdi, sizin gibi adamların Belhanda’nın verdiği katkıyı görmesi zaten imkansız. Önceki mesajında yazmışsın diyagonal pas yok, şu yok bu yok diye. Bu odamın şut tehditi yok sadece, onun dışında bir orta sahada olması gereken her şeyi belli seviyede var. Ama siz tabi şu yok, bu yok diye sallayacağınız için gerçekle alakasız destanlar yazmaya devam edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 27 Mayıs 2019; 0:24:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Haketmiyor.

Alıntıları Göster
    Hak ediyor.

[Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

• Sast kullanıcısına yanıt
    Cagne bizim takıma göre degil bizdeyken ceza sahasında iyi olsa geleni atsa yine diger işe yaramaz halleri gözebatmazdi belki. Kac kere kaleciyle karşı karşiya atamadı hala beslemekten bahsediyorsun o da güzelmiş (( :

• 
Sayfa: önceki 43614362436343644365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.