Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (4361. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43594360436143624363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray yönetimi Mbaye Diagne’nin satışına onay verdi. Golcü oyuncu için 16 milyon euro bonservis bedeli belirlendi. (BiP SPOR)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    Ne mitroglousu ya formunu mu beklicez kalirsa bile yedek olacak cagne hic degilse siyahi

• yallah ptt de oynatın leş yerlilerinizi

• Beyler şuanki puan tablosuyla fener avrupa ligine hak kazanamadı.
    Trabzon ceza alacak fener hak kazanacak diyorlardı bu durumun gerçekleşme durumu var mı

Avrupa cezası alınca seneye çekmemeleri lazım. en erken 2 sene sonra avrupaya kupasına katılmaya hak kazanacaklar senaryo bu şekilde değil mi

birde transfer yasagı ve avrupa kupalarına katılmama cezasının ikisini alma durumları olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DA7034F2D

Göztepeyi neden destekleyen mesajlar geliyor merak ediyorum ?
    Göztepeyi ve taraftarını çok sevmesemde sadece izmir takımı olduğu için ligte olmasını istiyorum. Hatta karşıyakada gelsede izmir karışsa güzel olur. lige iyi veya kötü renk katlamaları lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Mitroglou önce sahaya çıkabilsin, form tutacakmış. Mitroglou bizim derdimize derman falan olmaz, Diagne’den bile kötü bir forvet.

Alıntıları Göster
    mitrogluna diagne kadar şans verilse diagneden daha yararlı olurdu bence. mitroglu 10 milyon bonservisin altında ezildi. Ama böylesi daha hayırlı oldu diagne satılacak bu sayede ama şampiyonluk kaçsaydı işte o zaman bitmiştik sırf diagne ısrarı yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

mitrogluna diagne kadar şans verilse diagneden daha yararlı olurdu bence. mitroglu 10 milyon bonservisin altında ezildi. Ama böylesi daha hayırlı oldu diagne satılacak bu sayede ama şampiyonluk kaçsaydı işte o zaman bitmiştik sırf diagne ısrarı yüzünden.

Alıntıları Göster
    Adam çoğu maçta yedek kadroya bile giremedi, adam sakat ve fiziken çok güçsüz. Nasıl Beşiktaş’ta Kagawa sakat ve fizik gücü zayıftı ise Mitroglou da aynı hesap. Normalde Diagne’yi hiç beğenmem, ama şu anki hallerine bakarsak Diagne > Mitroglou.

• Forumdaki Bursaspor alt forumunun kaldırılmasını talep ediyorum.
  • Diagne gidiyor. 16m

• kaynak var mı hocam ?
  • Baba, oğul, torun!
    [Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

• quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Forumdaki Bursaspor alt forumunun kaldırılmasını talep ediyorum.
  • Şu Diagne'yi üçe beşe bakmadan satmak lazım. Gerekirse kâr yapmayalım.
    Onun yerine +20 gol atacağı kesin olan bir forvet almak lazım. Bkz Gomis geldiğinde +20 atacağı çok belliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saurone

kaynak var mı hocam ?
    Bip spor.

• metin oktayın anasına bile küfür etmiş bursalılar. Çıkışınız olmaz inşallah
  • Merhaba dostlar cezam yeni bitti. Adam öldürmüşçesine 2 hafta uzaklaştırma aldım :) Şampiyonluğu burada kutlayamadim. Tüm renktaşlarımı tebrik ediyorum.

• Diagne için 10 milyon üstü her türlü satış benim gözümde başarılı bir iştir.

• Diagne 16 M € ya gitsin gelen tüm parayı Tammy Abrahama yatıralım bu sene Championshipte 25 golü var.Geçen sene kiralayalım demiştim de kısmet olmamıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Diagne 16 M € ya gitsin gelen tüm parayı Tammy Abrahama yatıralım bu sene Championshipte 25 golü var.Geçen sene kiralayalım demiştim de kısmet olmamıştı.
    16 milyon Euro’ya alırız kesin. İngiltere Premier Lig takımlarının gözü önündeki adamları alabileceğimiz sanmanız ayrı bir komik durum, transfermarkt değerini karşıladığınız zaman da alabileceğimizi düşünmen çok daha komik bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeorgeTheBest

Merhaba dostlar cezam yeni bitti. Adam öldürmüşçesine 2 hafta uzaklaştırma aldım :) Şampiyonluğu burada kutlayamadim. Tüm renktaşlarımı tebrik ediyorum.
    Belhanda ya sövdüm diye ban yedim şampiyonluk gecesi ben de kutlayamadım

• 
Sayfa: önceki 43594360436143624363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.