Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29572958295929602961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasımpaşa şampiyonluk halinde 3 milyon daha alacak muhabbeti nereden çıktı onu anlamadım.

Temiz 10 milyon çok güzel 13 fazla olabilirdi ama 10 ideal kesinlikle parasını çıkartıcaz hele bu sene şampiyon yaparsa bizi tamam.

Ama bizi asıl şampiyon yapacak olan marcao ve luyindama olacaktır. Bizim gol yollarında problemimiz yok aslında bizim problemimiz çok gol yememiz kaç maç defans yüzünden gitti. Forvet yüzünden giden maçımız çok azdır hatırlamıyorum bile
  • Tolgaya 3.2 vermek cidden enayilik. Rakibinin çöpünü üzerine para verip alıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Tek devrede 91 gol mu atacam demek istiyor acaba?

• Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Yahu sen topçuya bakma,sen onu pazarlayana bakacaksın.Sizde de bir Fikret Orman var ise satarsın 40 :)
  • NEREDESİNİZ EY BEŞIKTAŞLI KARDEŞLERİM, NEREDESİNİZ TİNERİN AMANSIZ ÇEKİCİLERİ, NEREDESİNİZ. BEN SİZİ ÖZLEDİM, ŞU FENERBAHÇE HADSİZLERE BIRAKIP NEREYE GİTTİNİZ...

BU FENERBAHÇELİLERLE TARTIŞILMAZ YA OLMAZ YANİ OLMAZZZZ. BU ADAMLAR ŞİKE YAPTIKLARINDA BİLE, YAUV BİZ GÜÇLÜYÜZ HER YERDE ELIMIZ KOLUMUZ VAR ŞİKEDE YAPARIZ DIYEBILECEK PİŞKİNLİKTELER.

LÜTFEN BİZİ ŞUNLARLA MUHATTAP ETMEYİN BEŞIKTAŞ SEMTİNİN SAKİNLERİ

• quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

Yahu sen topçuya bakma,sen onu pazarlayana bakacaksın.Sizde de bir Fikret Orman var ise satarsın 40 :)
    Orası öyle güzel sarıyor ben hakkını yiyemem ama paraları ne yapıyor anlamadım bjk nin okadar satışa makası açması lazımdı iyice

• Serdar Aziz için teşekkürler beyler.Roman salağının yerine her türlü oynar.
    Para verilmeden gerçekleşen en iyi işlerden biri oldu
  • Bonus monus olmadan gayet güzel sözleşme. Alani alsak diagnenin bonservis + maaşı kadar maas verecektik ekstralar imza parası vs olmadan

3 milyon şampiyonluk bonusu veya ilk soylenen gibi 12.8 veya sonraki satista kardan %10 verseydik maas maksimum 2 milyon vermek gerekirdi ama bu sartlarda bu maas fazla değil

• quote:

Orijinalden alıntı: oikidoki

Tek devrede 91 gol mu atacam demek istiyor acaba?

Alıntıları Göster
    19'da yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Serdar Aziz için teşekkürler beyler.Roman salağının yerine her türlü oynar.
    Daha iyilerini aldık kardeşim
    Kümeye oynayan bir takıma seviye atlatır ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Endyk34

14. dediğin takımla 4. sıradaki arasında 10 puan var. Sadece bu sene ligde puanlar yakın anadolu takımları costu ve fenerbahçe başarısız oldu. Ama sanma ki ilk devredekiyle aynı sonuçları alacağız

Forvet gelse çok iyi olur . Galatasraay şampiyon olurmu bilmem ama fenerin üstünde bitirecek. Ama beşiktaşı geçeceğimize inanıyorum
    Haahahah bu nasıl bi tespit üstad ya GS'nin üstünde bitiremezmiş. E bırak da bitiremesin ya.

Beşiktaş'ın fikstüründe Galatasaray ve Trabzon deplasmanları zorlu gözüküyor onun dışında belki Sivas'ı sayarsın.

Fener'in fikstürüne bakıyorum Beşiktaş var Başakşehir var Kasımpaşa var. Hele bir de Kayseri'ye yenilirseniz bitti zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

19'da yeterli.

Alıntıları Göster
    E hadi senin icin 19 olsun

• An itibariyle 6.5 milyon euro kaldı. Stoperin de kiralık olduğu söyleniyor. Acaba biri daha mı alınacak bonservis ödenerek ? Trezeguet diyeceğim ama yabancı hakkı dolu.
  • Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Borç o kadar fazlaki büyük ihtimal faize gidiyor.Borçların kapanmasıda mümkün gözükmüyor zaten.Kulüp anca kendi çeviriyor zannımca.
  • MDemirbas14 kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçenin ilk devredeki kadrosuyla şimdiki arasında sert fark var. Beşiktaş işe Pepe,quaresma,babel bunları sattı . Bir forvet alırsak 3 maçlık farkı kapatırız beşiktaşla gibime geliyor

Şampiyonda başakşehir olur
  • quote:

• quote:

Mangir elden verilmiş bize. Sizleri FFP adina zora sokmamak için. Ama yinede birkaç yıl ceza yolda UEFA'dan.yeni oyunculariniz hayırlı olsun ama dislanmislari aldığınızı unutmayin.

• 
Sayfa: önceki 29572958295929602961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.