Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
119
Favori
2.166.507
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    846 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Hep aynı argümanlar Hocam (( : Kaç kere canlı izledin.. Bir oyuncu hakkında birsey demek icin canlı izlemek mi lazım. Futboldan anlamak icin Musleranın hatalarını görmemek illa ki begenmek mi lazım (( :

Son senelerde kaç maç aldırmış kaç maç verdirmiş diyorum sen bana onur falan filan diyorsun kalburustu diyorsun. Ligimizin vasat kaleci kaynaması Muslerayı begenmek icin neden degil. Ts maçında topu uzaklaştıramadı ne oldugunu anlamadan golu yedik, akhisar maçındaki hataları, fener maçındaki hatası, schalke maçındaki hatası, basaksehirden yedigimiz gol, porto maçındaki cıkmayıp yedigimiz gol bunlar canlı izleyince hata olmuyor heralde..

Elit kaleci ile kalburustu kaleciler arasında bi evre daha var heralde. Muslera kalburüstü ise Lazionun Betisin Alavesin Sevillanın kalecisi ne oluyor..

Lovrene kötü demek için canlı izlemem gerekiyormuş onu da ögrendim..

Neyse anlaşamayacaz ben futboldan anlamıyorum...

Alıntıları Göster
    Bilginin olduğunu düşünmüyorum. Klop gerizekalı o zaman, Lovren kötü oyuncu demek. Lovren hem dünya kupası kazandı, hemde CL finali oynadı.Hem Deschamps hem Klopp mallar demekki, böyle vasat oyuncuyla oynuyorlar. Halbuki Liverpoolun transfer bütçesi de var ama hala stoper transfer etmiyor. Enteresan, Klopp futboldan anlamıyor sen anlıyorsun süper zeka seni. Daha fazla bana cevap yazmana gerek yok. Okumuyorum.

Orijinalden alıntı: archdark

Vay arkadaş El Haddadiyi 1 milyona bırakmışlar. Yaz döneminde çok istemiştim. 1 milyon nedir çok işimize yarardı. Buralara gelmezdi ama kaçana bak...
    Böyle durumlarda malesef para çok önemli olmuyor. Barselona bilmediği güvenmediği yere daha doğrusu kendini geliştiremeyeceği yere kolay kolay göndermez adamı. Yoksa GS 2 önerse yine de vermezlerdi yani.
    |
    |
    846 Mesaj
    |
    |
    Esteban C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sinan'ı nasıl eren ve çalık ile bir tutuyorsunuz ki...
    |
    |
    vaypcnet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu arkadaşlar Mondragon sonrası dönemi özlemiş olsa gerek, bu kötü stoperler ile az bile yedi Muslera bu yıl. Bir de yaşlandı hemen satalım diye düşünenler var, sanki kanat oyuncusu ya, 36-37 ye kadar çok rahat gideri vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanıncipsi -- 12 Ocak 2019; 9:10:55 >
    |
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: marlonunkedisi

Belhanda gitsin diyen ya faşist bir holigandir ya da futboldan anlamıyordur. İkisinin ortası yok.
    Arkadaş ne kadar bayılıyorsunzu şöyle cümleler kurmaya. Acaba Ajaxlı bir taraftar bu sene " Kluiverti satan ya futboldan anlamıyordur yada holigandır " dedi mi, yada geçen sene Klasseni yada 2016'da 42 maçta 24 gol 12 asist yapan Miliki satarken ?

Benfica Mitroglou'yu satarken de düşünmüştür bunları kesin.

Artık bizim ülke taraftarının birşeyi anlaması gerekiyor, ederini veren herkesi SATACAKSIN. Ülke futbolu olarak battık kimse görmüyor yav.

GS ŞL'de RMA'yı yenerken Burak, Selçuk, Semih Kaya'yı satanlarda sözde takımı satılıyordu. O zamanlar bu üç ismi toplam 20-30m€ arası bi fiyata satabilirdik belki de. Belki teklif geldi ama "takım satılırmı" dediler.

E giderken hepsinin sülalesine sövüyoruz.

Takımda birisi ederini buluyorsa ve anlaşılabiliyorsa anında satılmalı. 10 dk beklenmemeli.
    303 Mesaj

Ancak bu kadar güzel yazılabilir. Ekleyecek kelime bırakmamışsınız.
    |
    |
    J.McNulty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Futbol, çok şeyi anladığını söyleyen insanlarla dolu ama aslında hiçbir şey anladıkları yok.

• Yüzbaşı
    459 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Bilginin olduğunu düşünmüyorum. Klop gerizekalı o zaman, Lovren kötü oyuncu demek. Lovren hem dünya kupası kazandı, hemde CL finali oynadı.Hem Deschamps hem Klopp mallar demekki, böyle vasat oyuncuyla oynuyorlar. Halbuki Liverpoolun transfer bütçesi de var ama hala stoper transfer etmiyor. Enteresan, Klopp futboldan anlamıyor sen anlıyorsun süper zeka seni. Daha fazla bana cevap yazmana gerek yok. Okumuyorum.

Alıntıları Göster
    Lovren'in nereli olduğunu bilmiyorsunuz maalesef:) Bu kadar iddialı konuşup böyle bir yanılgı içinde olmak çok enteresan.

Bu arada bence de lovren iyi bir savunmacı. Burada klavye delikanlılıgı yaparak önüne geleni harcayan bir sürü arkadaş mevcut:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Merak etme klopp lovreni 2. Devre kesmesini bilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hadi canım ?????

Transfer mi kiralama mı

Deliririm bu kadar ucuza transfer olduysa

|
    |
    Esteban C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

Gerçek olamayacak kadar güzel hatta mükemmel ötesi bir hayal sadece , yanına 3,5m euroya muslerayı bir kaç milyon euroya da Eren,Sinan,Çalık vs. ekleyebilsek var ya off ulan hayali bile müthiş.

Alıntıları Göster
    Keşke olsa çöplerden kurtuluruz Eren ve Sinanda listeye eklense müthiş olur gençler bunlardan daha iyi oynuyor sadece Atalay biraz geriye gitmiş içlerinde

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

operasyon cocukları toplanmıs yine. muslera bu takımın efsanesidir ve kendi gitmek istemediği sürece bu takımda emekli olacaktır. bunu kafanıza vura vura ogretecegiz,merak etmeyin.
    Yerine genç yetenekli kaleci bulunmadan satmak yanlış olur zaten biz ne desek boş karar yönetimin olduğu için bu kadar dert etmeyin burada herkes kendi görüşlerini yazıyor

Orijinalden alıntı: i.y4114

Yerine genç yetenekli kaleci bulunmadan satmak yanlış olur zaten biz ne desek boş karar yönetimin olduğu için bu kadar dert etmeyin burada herkes kendi görüşlerini yazıyor

Alıntıları Göster
    hayır hocam. bu tayfayı biliyorum ben. takıma kimin yararı varsa gitsin istiyorlar. zamanında hamza hamzaoğlu,umut bulut,selçuk inan savunuyordu bu tayfa.
    |
    |

Hocam terimi 4 senelik sürecin ardından bizi terk ettiği zamandan bu yana sevmiyorum yalan değil ama takımı çalıştıran o olduğu için destek vermekten başka bir şey gelmez elimizden aksi durumda daha Galatasaray düşmanlarına fırsat vermiş oluruz yaptığı transfer politikası genelde hatalı oluyor belki hoca eksikleri den ders almıştır bana öyle bir izlenim bıraktı aslında hatalı yaptığı transferlerde onunda suçu yoktu yönetimlerin çoğu ya zamanında takıma transfer yapamadı son güne bırakıp acele ile futbolcu seçmesi istendi yada eline liste verdiler seç denildi bu sene mali olarak kötü durumdayız bana kalırsa sabırlı olmalıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 12 Ocak 2019; 3:51:42 >
    |
    |
    Şagop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hayır hocam. bu tayfayı biliyorum ben. takıma kimin yararı varsa gitsin istiyorlar. zamanında hamza hamzaoğlu,umut bulut,selçuk inan savunuyordu bu tayfa.

Alıntıları Göster
    Farkındayım hocam fakat onlar istedi diye o işin olmayacağını bildiğim için dert etmiyorum her kalecinin inişli çıkışlı dönemleri vardır bunda en büyük pay sahibidir önündeki defanslardir uzun zamandır sağlam bir defans hattımız olmadığı için belirli bir yerden sonra Muslera da eksiklikler oluşması normaldir su ana kadar gördüğüm en iyi defans hattı fenerdeki uche ve högh oldu böyle bir defans kurmuş olsaydı yönetim Muslera'yi çok iyi paralara satabilirdik

Orijinalden alıntı: i.y4114

Farkındayım hocam fakat onlar istedi diye o işin olmayacağını bildiğim için dert etmiyorum her kalecinin inişli çıkışlı dönemleri vardır bunda en büyük pay sahibidir önündeki defanslardir uzun zamandır sağlam bir defans hattımız olmadığı için belirli bir yerden sonra Muslera da eksiklikler oluşması normaldir su ana kadar gördüğüm en iyi defans hattı fenerdeki uche ve högh oldu böyle bir defans kurmuş olsaydı yönetim Muslera'yi çok iyi paralara satabilirdik

Alıntıları Göster
    hocam haklısınız. ben muslera dünyanın en iyi kalecisi olarak görmüyorum. satsak satsak 10 milyon'a ancak satarız. bu fiyata bu derece de takımla uyumlu bir kaleci nereden bulacagız bu yönetimle? o yüzden kalmalı. evet hatalı maçları illa ki oldu. ama tek başına aldığı maç sayısını göz önünde bulundurursak muslera bu takımın bana göre satılmaması gerek oyuncularındandır.

hocam haklısınız. ben muslera dünyanın en iyi kalecisi olarak görmüyorum. satsak satsak 10 milyon'a ancak satarız. bu fiyata bu derece de takımla uyumlu bir kaleci nereden bulacagız bu yönetimle? o yüzden kalmalı. evet hatalı maçları illa ki oldu. ama tek başına aldığı maç sayısını göz önünde bulundurursak muslera bu takımın bana göre satılmaması gerek oyuncularındandır.

Alıntıları Göster
    Sonuç olarak aynı fikirdeyiz iyi bir teklif olmadığı sürece satılacağını sanmıyorum satmış olsalar ne olacak orası ayrı konu daha forvet alamayan yönetim iyi bir kaleci alacağını sanmıyorum Muslera alınmadan neler gördük unutmadık bu yüzden kalmalı yoksa zamanında yaptıkları gibi alt yapı kalecisinin başını yerler

arkasındaki kaleci İsmail çipe'yi tam olarak izleyemedik bu yüzden onun hakkında yorum yapamıyorum bence yönetim onu gelişebileceği bir takıma yollaması lazım en azından elimizde yedek olur bizde kalsa taraftar gelişmesine müsade etmez bu işi en iyi zamanında Fenerbahçe yapıyordu şuan ise Trabzonspor yapıyor o bile hakkıyla yapamıyor bu yüzden kiralanması lazım diye düşünüyorum

|
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.