Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23142315231623172318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sözde başkan Cengiz en iyi yaptığı iş olan kameralar karşısına çıkacak ve günde 24 saat çalıyoruz, evimin yolunu unuttum diyecek taraftara yağ çekecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IznickX

Batuhan Karadeniz boşta...
    en son ko da pk atıyordu dönemez o sahalara falan
  • quote:

Şu an evde knight online oynuyordur o

• quote:

Orijinalden alıntı: 5o5

beyler ben gözümü kararttım. bu köylü mustafa cengiz ve ne kadar avaresi varsa paramparça edicem bunları. vallahi bu iş artık futbolu falan aştı, benim bu adamla kişisel bir problemim ve nefretim var artık. ben yakalayacam bu adamı.
    Boş ver hocam alt üstü bir futbol keyif almaya bak , bizim kulüpler hakikaten kanser ediyor adamı . Sana tavsiyem az yabancı liglere yönelmen

• Demirören Galatasaray Konyaspor maçını ima ederek "hiçbir kulüp için hakemlerimizi feda etmeyiz" demiş.

İlk önce hakemlerinize gözlük takın. VAR da gördüğü halde yanlış karar veren hakemler var.

Cüneyt Çakır gibi VAR a gitme ihtiyacı duymayan hakemleriniz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 7 Ocak 2019; 18:40:38 >
  • quote:

Pubg oynuyor kendine ait bir discord kanalı falan var yakın zamanda da baba oldu diye biliyorum.Aslında Mental olarak kendini verebilse çok çok iyi forvet devamlılık yakalaması önemli.
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    milan alcak onu serdar ali soytarının tekidir

• fb bugün serdarı açıklayabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luis Muriel 1M euro ya Fiorentina ya, Martin Braithwaite bedavaya Leganes e kiralaniyor.

Bizim yonetim ise bu arada hala Alan i falan kovaliyor.

Max Kruse yi falan getirecekler bana gore.Kotu degil ancak istedigimiz kadar satafatli bir transfer de olmayacak.

Ha bana kalsa hic uzulmem gelse.

Soyle sozlesmesi bitecek oyunculara bakiyorum Bony, Markovic , Mangala gibi isimler one cikiyor ancak bunlardan hangisi bize dogrudan katki saglar bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Tam tahmin ettiğim gibi. Alan yardımcı forvet olarak düşünülüyor. Bence Alan tek santrafor oynarsa iş yapmaz gibi geliyor.
    keita, kampl, mane, soriano, sabitzer gibi oyuncularla oynamış (( :

Videolardan görünen direk tek forvet degil. Hızlı son vurusları iyi, olması gereken yeri iyi biliyor boş koşuları savunma arkası koşuları iyi gibi. Sorun şu ki bu takım direk tek forvet icin alınmiyorsa Alan, cift forvet oynar mı? Garrynin yerine geliyorsa kanat oynuyorsa olabilir ama 2 forvet çıkıp Onye ve Feghouli kanatlarda filan olacaksa bu takım cift forveti kaldırmaz.

Bizim lige güçlü yırtıcı forvet gerek..

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Luis Muriel 1M euro ya Fiorentina ya, Martin Braithwaite bedavaya Leganes e kiralaniyor.

Bizim yonetim ise bu arada hala Alan i falan kovaliyor.

Max Kruse yi falan getirecekler bana gore.Kotu degil ancak istedigimiz kadar satafatli bir transfer de olmayacak.

Ha bana kalsa hic uzulmem gelse.

Soyle sozlesmesi bitecek oyunculara bakiyorum Bony, Markovic , Mangala gibi isimler one cikiyor ancak bunlardan hangisi bize dogrudan katki saglar bilemiyorum.
    Mangala nın sakatlık listesi kabarık. İşimize yaramaz yatarak para alır.

Ayrıca bizim yönetimde Mangala yı bitirecek güç yok.

Maicon ve Serdar işi çözülmeden stoper almazlar.

Max Kruse sözleşmesi bitiyor ve bedelsiz geliyorsa Demba Ba dan daha iyi olur bizim için.

Demba Ba nın ne çıkacağı belli değil hem de 6 ay sonra yine forvet arayacağız.

Max Kruse bedelsiz olarak alınacaksa çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 7 Ocak 2019; 19:49:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: archdark

keita, kampl, mane, soriano, sabitzer gibi oyuncularla oynamış (( :

Videolardan görünen direk tek forvet degil. Hızlı son vurusları iyi, olması gereken yeri iyi biliyor boş koşuları savunma arkası koşuları iyi gibi. Sorun şu ki bu takım direk tek forvet icin alınmiyorsa Alan, cift forvet oynar mı? Garrynin yerine geliyorsa kanat oynuyorsa olabilir ama 2 forvet çıkıp Onye ve Feghouli kanatlarda filan olacaksa bu takım cift forveti kaldırmaz.

Bizim lige güçlü yırtıcı forvet gerek..

Alıntıları Göster
    4 4 2 olmaz ama sağda feg, solda Alan önlerinde de pivot özellikli bir santrafor ile gayet iş görür.

Ben hala en çok Emre' yi düşünüyorum. Hangi bölgede oynayacak, kim kesilcek...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu albayrak denen adam, bir de Gs başkanı olma hayalim var diyordu...

Allah korusun!

• Emre Akbaba transferinde 1 milyon için bile sponsor arayışı 1 hafta sürmüştü.Gomis'in gidişi ve santrfor bulunamayışı malum.Anlaşılan bu transfer dönemi de yaz transfer dönemi gibi sancılı geceçek.Umarım rezil son dakika transferlerine bizi mahkum etmezler çünkü gidişat hiç 2 santrfor 1 stoper 1 kanat alınabilecekmiş gibi gözükmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 23142315231623172318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.