Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
119
Favori
2.166.534
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    910 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

ilk gün dediğimiz gibi aziz in kötü bir kopyası bu ali

Gerekirse parası verip 1.5 sene oturtması lazım böyle bişey olamaz yada 5M verirler onların olsun.

Fikirler Ölmez....
  • Binbaşı
    1258 Mesaj
    Serdar Aziz en az 5 milyon avroya bırakılmalı. Bu parayı veren yoksa sözleşmesi bitene kadar kadro dışı tutulmalı.
    |
    |

• Teğmen
    174 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

Gerekirse parası verip 1.5 sene oturtması lazım böyle bişey olamaz yada 5M verirler onların olsun.

Alıntıları Göster
    aynen öyle buna vereceğimiz 2m ile batmayız zaten sezon sonu kontratı bitecek dünya kadar adam var sürünsün altyapıda.yönetim transfer işini beceremiyor bari şu konuda taraftarın gazını alsın
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volpenotte -- 6 Ocak 2019; 17:57:34 >
    Sol bek yaklaşıyor.

Bursaspor ile yollarını ayıran Emre Taşdemir ile anlaşma yakınmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 6 Ocak 2019; 18:2:20 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

|
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Ford Fiesta Titanium X 2013
  • Yüzbaşı
    600 Mesaj
    [17 Aralık 2019 21:55:21 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Aptal değilsinizdir ama çocuksunuz sanırım. Siz bu medyanın nasıl işlediğini öğrenememişsiniz. Fener'le görüşmüş de falan da filan da. Ne tesadüf tam da bu zamanda ortaya çıkıyor bu. Komple palavra. Adam da açıklama yapmış zaten bir organizasyonda tesadüfen gördüm foto çektirdik diye. Fener'le gizli transfer görüşmesi yapan kameraya bakıp öyle poz verip fotoğraf mı çektirir?

Bir de komple teorisi üretip Konya maçında bilerek kırmızı kart gördüye getirmeyin olayı. Adam yerlerde sürünen Fener'e niye gitmek istesin. Şampiyon takımda oynuyor. En iyi yerli stoperi böyle devre arasında takımdan göndereceğim diyip takımı zarar vermeyeceksin kardeşim. Ha bulunmaz hint kumaşı değil Serdar ama böyle bir karar alacaksan da yazın yapılır bu. Sanki böyle transfer sihirbazı bir yönetim var da biz bilmiyoruz. 31 Ocak'ta Erzurum'dan Egemen Korkmaz'ı takımda görürseniz ağlamayın sonra.
    |
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [17 Aralık 2019 21:55:21 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Gizli transfer görüşmesi yapan adam öyle kameraya poz verip fotoğraf çektirecek sanki. Dünyanın en kolay manipüle edilebilen insanları bu memlekette gerçekten.
    |
    |
    Volpenotte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaki konuşan adam EURO diyor Dolar diyorlardı EURO ise çok iyi.

Fikirler Ölmez....
  • Yarbay
    3111 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

Arkadaki konuşan adam EURO diyor Dolar diyorlardı EURO ise çok iyi.
    Şu satma işi bile uzadı da uzadı, günlerdir satılacak adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

serdar 1 ay önce fbye gitmek istediğini iletip sözleşmesinin feshedilmesini arzuluyor ama geçen hafta fatih terimin ''takımda istemiyorum'' kararından hoşlanmayıp gsden ayrılmamak için özür dileyip takımda kalmak için görüşme talep ediyor?

yazdıklarınla gerçekte yaşananlar birbiriyle örtüşmüyor. serdarın derdi fbde oynamak olsaydı zaten fatih hocanın huyuna gitmeye çalışıp takımda kalmak için konuşmaya gelmezdi. allahtan fbnin serdarla ilgilendiği haberleri var da yeni palavralar türemiyor. eğer geçen hafta fb ''bizim zaten ilgimiz yoktu'' diye açıklama yapsaydı, bu sefer de ''demek ki fb ilgisini kestiği için özür dilemeye gelmiş, suçunu biliyor ya ondan'' diye yeni palavralar türeyecekti
    |
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Not: Galatasaraylıyım

İşlemci: i5 9600Kİşlemci Soğutucu: H115i Pro RGB Ekran Kartı: MSI VENTUS RTX 2080 Ti Anakart: Maximus XI Formula Psu: Corsair HX1200 Kasa: Phanteks P350x Ram: HyperX Predator DDR4 RGB 2x8GB 4000mhz Monitör: Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms 144Hz Mouse: Razer Naga Trinity Klavye: Logitech G15 Kulaklık: Razer Hammerhead V2 Pro
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

serdar 1 ay önce fbye gitmek istediğini iletip sözleşmesinin feshedilmesini arzuluyor ama geçen hafta fatih terimin ''takımda istemiyorum'' kararından hoşlanmayıp gsden ayrılmamak için özür dileyip takımda kalmak için görüşme talep ediyor?

yazdıklarınla gerçekte yaşananlar birbiriyle örtüşmüyor. serdarın derdi fbde oynamak olsaydı zaten fatih hocanın huyuna gitmeye çalışıp takımda kalmak için konuşmaya gelmezdi. allahtan fbnin serdarla ilgilendiği haberleri var da yeni palavralar türemiyor. eğer geçen hafta fb ''bizim zaten ilgimiz yoktu'' diye açıklama yapsaydı, bu sefer de ''demek ki fb ilgisini kestiği için özür dilemeye gelmiş, suçunu biliyor ya ondan'' diye yeni palavralar türeyecekti
    Pompalanıyor haber ama bana da mantıklı gelmedi

|
    |

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1389 Mesaj
    Parası bol Ali Koç gibi başkan istemiyoruz, gelmez zaten de... Yok mu işini düzgün yapacak adam gibi adam bir başkan?
    Kulübe 50m dolar veren ortalama seviyede başkanımız olsa neler olurdu hayal edemiyorum

Orijinalden alıntı: the_japan

Parası bol Ali Koç gibi başkan istemiyoruz, gelmez zaten de... Yok mu işini düzgün yapacak adam gibi adam bir başkan?
    Kulübe 50m dolar veren ortalama seviyede başkanımız olsa neler olurdu hayal edemiyorum
    Adam 50 milyon verdi birde usutune ziraat bankası borçlarını ödeyecek
    |
    |
    Sayın bölüm yöneticisi. Sivas maçı öncesi Robinho gol atar yazmıştım. Ardından golü de atınca Robinho attı 1 oldu yazdım. Bunun neresinde ceza verecek bir eylem buldunuz acaba ? Yazıklar olsun. Bu kadar taraflı yönetim olmaz. Şimdi istersen komple şutlayabilirsin hesabımı. YAZIKLAR OLSUN.

Gökteki yıldızı Allah, yerdekini Benz yarattı. Teşekkürler Benz :)
HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.