Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (3241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32393240324132423243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    okuma yazması yok sanırım fikret orman ve ali koç olarak okudu yada zavallı öyle görmek istedi yani
  • TFF efendi niye ceza vermiyor şu fenere, başakşehire?
  • belki bahçeye perşembe günü yapacakları toplantıyı bekliyorlardır orada bir şeyler derlerse ekstra ceza vermek durumunda kalmamak için, o bize özgü bir ceza türü çünkü, başakşehire yapmaları zor, arkası sağlam ve dolaylı yoldan kendi takımları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 12 Şubat 2019; 18:26:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Mustafa Cengiz: "En çok Serdar Aziz transferinde zorlandık. Bariyer sözcüğü kullandık. Her şeyde hayır var. Yusuf kardeşim çok yoruldu, Yusuf'u hasta etti. Sağolsun değerli rakibimiz 5 milyon 950 bin € bize destek sağladı. Tolga Ciğerci ile birlikte 50 milyon TL'den kurtardılar"

teşekkürler fb. sezon sonu elden çıkarmak istediğimiz isim olursa atalım yine önlerine. :)

• Haydi, vurduğun gol olsun Zenit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matrixx7

Haydi, vurduğun gol olsun Zenit.
    Böyle giderse ŞL ye direk takım gönderemicez derdinize bak.
  • quote:

içeride olan rekabeti dışta bir tutmayın bu yaptığınız yanlış ama onlar öyle düşünüyor demekte yanlış bir kaç kişi hatalı konuşuyor diğerleride arkasından gidiyor fener yada başka bir takımımız ülke puanı için maç oynuyorsa ben o gün o takımı tutarım aksini düşünmek inatlaşarak bindiğimiz dalı kesmekten öteye geçmez
  • quote:

Yapmayın etmeyin kardeşim. Buradaki alınacak mağlubiyet bize de zarar. Fenere çuvaldız girsin diye kendinize niye iğne batırıyorsunuz. Umarım Fener 10 0 yener

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Bu mesaj silindi.
    şimdi gelecek kişiyi çok iyi seçmek lazım, bahçeli yöneticiler kuddusi geliyor demiş, demek ki onlara yakın, cengiz ilk defa sizden duydum dediğine göre, namoğlu gidip başka namoğlu gelecekse ne anladım bu işten

• quote:

Yapmayın etmeyin kardeşim. Buradaki alınacak mağlubiyet bize de zarar. Fenere çuvaldız girsin diye kendinize niye iğne batırıyorsunuz. Umarım Fener 10 0 yener

• Benfica neden en önemli oyuncularını getirmemiş bilen var mı acaba saldılar mı turu bize
  • Bugun bir kere daha Galatasay’lı olduğum için gurur duydum.
    Çok büyük bir kulüp olduğumuzu biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.
    Fatih Terim’ e ayrıca helal olsun diyorum o nasıl bir cevap olmuş öyle ‘’hakemlerde hat yapar’’ diye kapağı yerleştirmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O bildiri hata oldu diye ''hakemlerin cezalandırılmasına'' karşıymış, bak bak.

Şaibeli bir pozisyonda, elinde VAR gibi bir imkan olmasına rağmen, kullanma ihtiyacı hissetmeyip bir takımın 2 puanını göz göre göre çalan hakeme plaket mi verilecekti?

Ya uzaklaştıracaksın ya da hakemlikten men edeceksin. Trabzon maçını konuşuyorsunuz. VAR'a gidip izlediği halde yanlış karar veriyorsa ona da aynı cezalar verilmeli. Bu ülkede herkes hakem olacak diye bir şey yok, bu ülkeye bakkal da kasap da lazım.

O bildirinin anlamı ''biz bu alengirli işlerden memnunuz, Galatasaray'ın doğranmasından memnunuz''dur kısaca. O bildirinin altına imza atıyorsan da ''hakem bizi doğruyor, hakem Galatasaray'ı kolluyor'' diyemezsin, utanması olan demez en azından.

1 haftadır goygoy yapıp tepemize çıktınız, insanları gerizekalı yerine koymayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 12 Şubat 2019; 19:40:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Bu mesaj silindi.
    Bundan sonra kaybettiğiniz maçlardan sonra göreceğim sizi. İnşallah adaletli biri gelirde feda dönemlerine geri dönersiniz Hakemlerle yarışta olan adamlar şov yapıyor burada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be ligin ilk yarısında Beşiktaş’ın yaklaşık 6-7 tane net kırmızı kartını es geçen, VAR’a rağmen bunları verdirmeyen baş tetikçi Namoğlu istifa etmiş demek. Bakalım şimdi kim koruyacak bunları.
    Avrupa’da hakem desteği olmadan neler yaptıklarını gördük. Sarpsborg, Malmö gibi köy takımlarına elendiler. Adil bir yönetimle ligde ilk 3’e girmelerini mümkün görmüyorum.

• Taarin T kullanıcısına yanıt
    göreceğiz bakalım, ama sen yine de namoğlu fotolarını sakla lazım olur, sonuçta biz galip geldikçe siz algıya devam edeceksiniz.

• Namoğlu'nun istifası çok kötü oldu. Artık BJK'yi kimse tutamaz. En az 10 yıl ambargo koyarlar lige.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Vay be ligin ilk yarısında Beşiktaş’ın yaklaşık 6-7 tane net kırmızı kartını es geçen, VAR’a rağmen bunları verdirmeyen baş tetikçi Namoğlu istifa etmiş demek. Bakalım şimdi kim koruyacak bunları.
    Avrupa’da hakem desteği olmadan neler yaptıklarını gördük. Sarpsborg, Malmö gibi köy takımlarına elendiler. Adil bir yönetimle ligde ilk 3’e girmelerini mümkün görmüyorum.
    Bu namoğlu beşiktaş belediye balkanlığı yapannzat değilmi

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    O konuda bir bilgim yok inan ki. Beşiktaş belediye başkanlığı mı yapmış? Enteresan.

• Yusuf Namoglunun istifa etmesi güzel oldu, şampiyon olunca gs'li yusuf namoglu diye ağlamayıp başka bir şeye aglayacaklar. Hiç olmazsa namoglu muhabbetinden kurtulmuş olduk, yeni aglanacak seyi merakla bekliyorum, spoiler vermeyin lütfen

• 
Sayfa: önceki 32393240324132423243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.