Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (3243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32413242324332443245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10-0 lık galibiyetten sonra benficanın bir yerleri şişmiş ve bu nedenle kalkmak zorunda kalmış önemli bir çok oyuncusunu getirmediğine göre bu yaptığını 3-0 gibi temiz ve güzel bir galibiyetle cezalandırırsak ne güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 12 Şubat 2019; 21:20:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Fener maçını izliyorum spiker İngilizce adamlar Fener maçında bile Galatasaray taraftarını konuşuyor.
    Sesi kapattım hocam tribünlerin gürültüsü ne dedikleri belli değil dkda 5 marş sölüyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende duydum spikeri :)
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    loko maçından sonra yok olduk ki o maç da farka son dakikalar da gidebildik, şöyle rahat güzel gurur verici bir maç gerçekten hem takıma hem taraftara ilaç olur, ben bu adamların oyuncu getirmemesini lige asılacakları anlamına getiriyorum ama bilemedim, aşırı özgüven patlaması da olabilir,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımsal D kullanıcısına yanıt
    BT SPORT ESPN dimi kanal?

juventus efsanesi marchisioyu yedek bırakan takım 10-0 da yenilir, köy takımı gibi oynuyorlarmış, yada bahçe iyi oynuyor adamların tek elinde bu kaldı zaten haliyle

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    forvet eksiklğini fazlasıyla çektik hocam özellikle 2 porto maçında sinan ve erenin kaçığı akıl almaz pozisyonlar vardı unutamadım halen bu maçta o maçlar gibi çıkarsak sahaya güzel bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 12 Şubat 2019; 21:29:13 >
  • Zenit bitmiş.

Fenerbahçe iyi oynuyor. Moses sahadaki en iyi oyuncu fark yaratıyor gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 12 Şubat 2019; 21:29:29 >
  • zenit o eski zenit değil hulk lu witsel li zenit olsa zor bir kura olabilirdi ama bu haliyle orta bir takım olarak değerlendiriyorum ben.
    portodan daha dişli olamazlar herhal, trabzan başlangıcı yaparsak ilk 20 dakikada gol bulabilirsek dediğin gibi güzel bir maç olabilir lakin adamlar anadolu takımı gibi bizi bozmaya oynarlarsa bizim takımın reaksiyonlarına pek güvenmiyorum, belki belhandanın yaptığını bu sefer feg yada diagne yapar, umarım yapar çünkü diagne bir kaç maç daha şöyle güzel bir gol atamazsa iyice ruhsal anlamda da çöküp isteneni veremeyebilir, ilk maçın günahı olmaz ama arenada avrupa maçı artık bir şeyler belli olacaktır

• Zenit rakip sahada kullandığı üç duran topuda aaçma sapan kullandı ne oynadıklarıda belli değil.. Birde bu sadık denen adam saçlarından top görünmüyo eli kolu çok oynuyor gol öncesi ne oldu görünmedi

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    ben diagne den en az 1 gol bekliyorum yine onun dısında belhanda da hala modric gibi oynarsa ts maçındaki gibi yani oda çok etkili bir silahımız olur
    Aynen :D Gurur duydum birkez daha.
  • Zenit çok büyütmüş gözünde adamların 15. Olduğunu bilmiyolar galiba

• fenerde golü atan ismi görünce şok oldum gol nedir biliyormuydu ki slimani ya

Edit: maça nerden bakabiliriz arkadaşlar bilen arkadaşlardan biri pm olarak yollarsa çok iyi olur teşekkür ederim şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 12 Şubat 2019; 21:40:32 >
  • Topal tam kazma gibi penaltı yaptırdı

belhanda 2-3 maç daha böyle oynarsa bu adamı 10 a havada kaparlar en kötü 9

• Normalde penaltıyı tekrar ettirmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Kadrodaki önemli bir çok oyuncusunu getirmedi, Galatasaray gol yemeden şöyle 3-0 yense çok güzel olur.

Alıntıları Göster
    KEN ciğim selamlar kimi getirmemişler önceki mesajında yazdıysan boş gözüküyor bende kusura bakma başka yerde de okumadım şu an için çok merak ediyorum

Tamamdır buldum haberihttps://www.haberturk.com/benfica-nin-galatasaray-maci-kadrosu-galatasaray-a-mujde-2371411-spor
    Özet olarak Grimaldo, Pizzi ve Jonas alınmadı . Grimaldo hayvan gibi bi sol bek bizim sağı iyi zorlardı bikaç seneye PSG ye bekliyorum o adamı
    Pizzi - Jonas da yokmuş ama zaten adamların hücum yönünde Felix, Seferovic, Zivkovic var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyavlayankirpi -- 12 Şubat 2019; 21:52:34 >

• Muslera’ya Harun’dan özel ders aldırmak lazım penaltı konusunda.

• 
Sayfa: önceki 32413242324332443245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.