Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28552856285728582859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Derbi kazanamıyor,büyük takımlara karşı kötü mücadele ediyor diye Tudor'u kov, yerine derbi karnesi en kötü diğer adamı getirmeye çalış. Sonra açıklama yap taraftar gönlünü ferah tutsun, galatasarayı yönetecek en iyi hocayı getireceğiz diye. Bu yönetimin kafası harbiden iyi sanırım Tudor'u taraftar bu sebeple istemiyordu başkan yerine aynı tip adamı Bilic'i getirmeye çalışmak nedir??? Yönetim değişene kadar başarı beklemek imkansız artık. Yazıklar olsun!!!
  • Keşke stad dolsa bu hafta istifa diye bağırsa herkes. Ua susturmayacak artık nasılsa.
  • Fatih Terim gelmesin de kim gelirse gelsin. Aykut Kocamana bile razıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akla ziyan göztepe maçına Beşiktaş ajanı Emrah bayraktar çıkacak bravo dursun...

• Arkadaşlar tudor derbilerde kötü diyonuz ama fb den 6 gol yiyyen ft yi istiyonuz niye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxmg6363

quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Arkadaşlar tudor derbilerde kötü diyonuz ama fb den 6 gol yiyyen ft yi istiyonuz niye

kadıköyde bir kez daha kupa kaldırmak için

İmkansız hocam aykur hocam varken nasıl alıcanız

• Bilic falan gelirse yaziklar olsun der, bela okurum yani

• Bilic gelirse maç izlemem heralde. Derbilerde berabere bile kalamayız, başakşehir yine beşler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilic hayırlı olsun .

Sanırım aday falan da çıkmayacak . tek aday olarak girer ( diğer ufak adayları saymiyorum zaten )

Tek umudumuz dursun. Eceliyle ölmesini beklemek sanırım.

• Bilic ne abi ya oyle bi salaklik yapmazlar insallah. Al iste fatih hocayi salak sacma islerle ugrasiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak elmas twitterdan aciklama yaptı . anladığım kadariyla seçimlere güçlü birisi hazırlanıyor ve liste çıkartmaya calisiyor

• Hamza gelsin bilic gelmesin ya

• beyler en kötüsü neyse ona hazırlanın, bu son olaylar ile ilgili çok fazla umutlanıp hayal kırıklığı yaşamayın maalesef haberler pek iç açıcı değil.. galatasaray sadece belirli bir kesimin, biz taraftarların bir hükmü yok onların gözünde.
  • eee Beyler, Tudor istifa, yönetim istifa derken ne bekliyordunuz? Tudor u arar duruma geleceğiz. iyice battık. Daha önce yazdım bir daha tekrarlayayım göztepe ve kupa maçlarını kazanırsa bayraktar ile devam edilir. Medyada zaten şöyle iyi böyle iyi yorumları başladı.

Bakalım daha neler göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

eee Beyler, Tudor istifa, yönetim istifa derken ne bekliyordunuz? Tudor u arar duruma geleceğiz. iyice battık. Daha önce yazdım bir daha tekrarlayayım göztepe ve kupa maçlarını kazanırsa bayraktar ile devam edilir. Medyada zaten şöyle iyi böyle iyi yorumları başladı.

Yazık . bu adamında kariyerini yiyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

eee Beyler, Tudor istifa, yönetim istifa derken ne bekliyordunuz? Tudor u arar duruma geleceğiz. iyice battık. Daha önce yazdım bir daha tekrarlayayım göztepe ve kupa maçlarını kazanırsa bayraktar ile devam edilir. Medyada zaten şöyle iyi böyle iyi yorumları başladı.

Yazık . bu adamında kariyerini yiyecekler.

Üst düzey Kariyeri yok ki yensin. Galatasaray alt yapısı, beşiktaş alt yapısı, gerets in yardımcılığı, Gaziantep bb ve orduspor da yardımcı antrenörlük, futbol federasyonu gelişim merkezi, siirtspor teknik direktörlüğü, tff antrenör eğitim direktörlüğü yapmış.

Galatasaray A takım teknik direktörlüğü kariyer zirvesi olacak.

Belki cidden iyi bir teknik adamdır. Bu şans belki onun için kırılma noktası olacak. Ama şu anda bu 2 maç için bile çok riskli bir seçim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Keşke stad dolsa bu hafta istifa diye bağırsa herkes. Ua susturmayacak artık nasılsa.

• Ne Bilic meselesi bu! Bıraksınlar boş adamlarla oyalanmayı. Fatih Terim ile bir an evvel görüşmeye başlanmalı. Çapsız başkanın karşısına ilk çıkan tugay kıran vazgeçti adaylıktan. Dursunun bu ali cengiz oyunu inşallah başına yıkılacak

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Ne Bilic meselesi bu! Bıraksınlar boş adamlarla oyalanmayı. Fatih Terim ile bir an evvel görüşmeye başlanmalı. Çapsız başkanın karşısına ilk çıkan tugay kıran vazgeçti adaylıktan. Dursunun bu ali cengiz oyunu inşallah başına yıkılacak

Bilic sanki iyi hoca imiş gibi ismi geçip duruyor.. Gelse 2 gün sonra gitmesi istenecek çünkü aradığımız hoca değil.. Terim'den başka kısa vadede çözüm yok..
  • 
Sayfa: önceki 28552856285728582859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.