Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28282829283028312832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MajestiC

Öyle zaten hocam da yönetimin ligi lider götüren adamı kovmaya paçası yemez. Gönderip alacağın adam liderliği kaptırırsa topa tutarlar. Yönetim bizim gibi düşünmüyor maalesef

Bizim gibi düşünmek zorunda kaldılar ve Tudor gitti.

Tek korkum daha kötüsünü getirmeleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şey geçen Karabük'ün Besiktaşı 2-1 yendiği maçta yan hakemin ofsaytı görememesi ile başladı

• Dursun tekrar seçilecek umarım farkındasınızdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SON DAKİKA: Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor ile yollar ayrıldı

NTVSPOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Öyle zaten hocam da yönetimin ligi lider götüren adamı kovmaya paçası yemez. Gönderip alacağın adam liderliği kaptırırsa topa tutarlar. Yönetim bizim gibi düşünmüyor maalesef

Bizim gibi düşünmek zorunda kaldılar ve Tudor gitti.

Tek korkum daha kötüsünü getirmeleri.

Coming Soon...

• Çok geç kalındı. Başakşehir maçında bitmeliydi bu iş. İçerde taraftarın gazıyla bir yerlere geldi takım. Gerisi boş.

• gel hocam 4-4-2'ni ve kaos futbolunu al da gel.

• Tudor gitti.
    Hayırlı olsun millet.
    NTV son dakika olarak açıkladı
  • Fatih Terim'in bu yönetim varken geleceğini düşünmüyorum. Başkanın hocayı istediğini biliyoruz. Ama yönetimde istemeyenler var. Gelirse floryaya ayak basamaz bu istemeyen yöneticiler.

• En önemli detayı kaçırıyoruz. Bende Terim hamlesinden yanayım. Çünkü Türkiye'de oynanan futbolun dilinden ancak Terim anlıyor.

Ancak bu ülkede siyasetin elinin olmadığı hiçbir kurum kalmadı. Milli takım olsun, lig takımları olsun siyasilerin elleri hepsine ulaştı. Tabi Rıdvan Dilmen gibi maşaları da unutmamak lazım. Veriliyor adamın eline iki üç a4 kağıtta yazılanlar çıkıyor goygoy yapıp gündem oluşturuyor.

Şimdi Terim yaptıkları ile siyasi hedefin malzemesi oldu mu? Oldu tabiki. Terim futbolculuktan günümüze vukuatlık biri oldu her zaman. Evet en başarılı teknik adam ama bu yeterli değil artık.

Dünya kupasına gitme şansı varken, bu oran Terim ile daha yüksekken bir anda Terim kovuldu. Oysa bugün Terim'li milli takım dünya kupasında olabilirdi. Nitekim o şans oldu ama Lucescu ve primci tayfanın milli takıma dönüşü işleri karıştırdı. Oysa Terim, Arda hamlesi ile milli takımı düzlüğe çıkarmıştı. Arda ve üstte bahsettiğim a4 tayfası adamın başını yaktı.

Şimdi ligi ele alırsak Terim'in gelişi dengeleri alt üst edeceği gibi, siyasi yönden yine bazı a4'cüleri rahatsız edecek. Çünkü a4 tayfasının şuan hedefinde federasyon başkanlığı var.

Bakın buraya çok dikkat etmenizi rica ediyorum Galatasaray'da ciddi bir kötü gidişat var. Ama ne ülkede yabancı sınırı algısı yapılıyor, ne de Galatasaray içindeki çatırdamalardan söz ediliyor. Niye? Galatasaray kötü, diğer takımlar ligde iyi konuma yerleşti. Hedeflenen algı başarıya ulaştı. Yarın Terim ile Galatasaray tekrar bir 5 6 puan fark açsa hemen yeni algı operasyonları meydana gelecek. Kişiler birbirleri ile çarpıştırılacak. Gomis veya herhangi bir oyuncu grubu Terime'e karşı gibi masallar anlatılacak. Nitekim yine iyi gidişat mevcutken Aysal - Terim karmaşası yarattılar.

Hayal dünyan çok gelişmiş karşim diyebilirsiniz ama yazdıklarım aynen geçmişte gerçekleşti. Bu yüzden Terim hamlesi çok risk teşkil ediyor. Hemde her konuda.

• Fatih Terim dışında gelecek adam takımı daha da kötü hale getirecek diye düşünüyorum. Gecen senelerde hep böyle oldu. Dursun özbek dönemınde dogru duzgun bı tane teknik direktör dikiş tutturamadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

En önemli detayı kaçırıyoruz. Bende Terim hamlesinden yanayım. Çünkü Türkiye'de oynanan futbolun dilinden ancak Terim anlıyor.

Ancak bu ülkede siyasetin elinin olmadığı hiçbir kurum kalmadı. Milli takım olsun, lig takımları olsun siyasilerin elleri hepsine ulaştı. Tabi Rıdvan Dilmen gibi maşaları da unutmamak lazım. Veriliyor adamın eline iki üç a4 kağıtta yazılanlar çıkıyor goygoy yapıp gündem oluşturuyor.

Şimdi Terim yaptıkları ile siyasi hedefin malzemesi oldu mu? Oldu tabiki. Terim futbolculuktan günümüze vukuatlık biri oldu her zaman. Evet en başarılı teknik adam ama bu yeterli değil artık.

Dünya kupasına gitme şansı varken, bu oran Terim ile daha yüksekken bir anda Terim kovuldu. Oysa bugün Terim'li milli takım dünya kupasında olabilirdi. Nitekim o şans oldu ama Lucescu ve primci tayfanın milli takıma dönüşü işleri karıştırdı. Oysa Terim, Arda hamlesi ile milli takımı düzlüğe çıkarmıştı. Arda ve üstte bahsettiğim a4 tayfası adamın başını yaktı.

Şimdi ligi ele alırsak Terim'in gelişi dengeleri alt üst edeceği gibi, siyasi yönden yine bazı a4'cüleri rahatsız edecek. Çünkü a4 tayfasının şuan hedefinde federasyon başkanlığı var.

Bakın buraya çok dikkat etmenizi rica ediyorum Galatasaray'da ciddi bir kötü gidişat var. Ama ne ülkede yabancı sınırı algısı yapılıyor, ne de Galatasaray içindeki çatırdamalardan söz ediliyor. Niye? Galatasaray kötü, diğer takımlar ligde iyi konuma yerleşti. Hedeflenen algı başarıya ulaştı. Yarın Terim ile Galatasaray tekrar bir 5 6 puan fark açsa hemen yeni algı operasyonları meydana gelecek. Kişiler birbirleri ile çarpıştırılacak. Gomis veya herhangi bir oyuncu grubu Terime'e karşı gibi masallar anlatılacak. Nitekim yine iyi gidişat mevcutken Aysal - Terim karmaşası yarattılar.

Hayal dünyan çok gelişmiş karşim diyebilirsiniz ama yazdıklarım aynen geçmişte gerçekleşti. Bu yüzden Terim hamlesi çok risk teşkil ediyor. Hemde her konuda.

Allah hepsinin teker teker belasını versin, bu kirli ligden nefret ediyorum.

• fenerbahçe 5 hafta önce düşmemeye oynuyordu, şunun yarısı kadar yaygara yapılmamıştı. yıllardır galatasaray taraftarının tepkisiyle, sevinmek için sevmedik taraftarı olmamasıyla övünürüm ama geçen sene ve bu seneden sonra fikrim artık değişiyor. geçen sene de ilk anadolu takımına yenildiğimizde teknik direktör değiştirerek yarıştan kopmuştuk, bu sene bu kadar yatırımla aynı şey olursa cidden son 30 yılın en rezil iki senesi yaşatılmış olacak. 2000lerin ortasında kasada tek kuruş para kalmamışken bile bu kadar aptalca kararlar alınmıyordu. beşiktaş'ın, fenerbahçe'nin, trabzonspor'un, başakşehir'in puan dağıtmadığı anadolu takımı kalmamışken bu takımlardan sadece fenerbahçe'ye yenilen malatya'ya yenildik diye teknik direktör mü kovulur, allah akıl dağıtırken bu adamlar neredeydi yahu?

• Tudor çok büyük hoca olacak değerini bilmeyen taraftar çok kafasına vuracak bu çok net. Şuda çok açıktır bu olay galatasaray’a tff ve fatih terim darbesidir. net söylüyorum, son haftalardaki içeriden dışarıdan yıpratmalar, hakemlerin sinsi işleri hep bunun içindi.

karşılığında terim işsiz kalmayacak, tff de boşuna terime tazminat ödemeyecektir. Kurban ise tudor reis. takım içinden de satış olduğu kesindir ve yönetimin parmağı vardır.

• Terim'i günahım kadar sevmem ama şu bitmiş tükenmiş Galatasaray'da hiçbir şekilde sırıtmaz. Bu kulübün üyeleri, Dursun Özbek denen beceriksize, daha önce hiçbir başkana vermediği yetkileri bıraktığında bu kulüp bitti.

Ekonomik vaziyetin yanında kurum kültürü, Galatasaray'ı Galatasaray yapan değerler tamamen çökmüş durumda. Riva kongresine gelip, ''Maça yetişeceğiz direkt oylamaya geçelim'' diyen adamların üyesi olduğu bir kulüpte, Fatih Terim'i etik olarak değerlendirmenin bir anlamı yok.

Terim gelsin en azından heyecan, aksiyon olur. Bir de Arda denen iğrenç herifin gelemeyişi kesinleşir. Onu da kilitleyecekler yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Tudor çok büyük hoca olacak değerini bilmeyen taraftar çok kafasına vuracak bu çok net. Şuda çok açıktır bu olay galatasaray’a tff ve fatih terim darbesidir. net söylüyorum, son haftalardaki içeriden dışarıdan yıpratmalar, hakemlerin sinsi işleri hep bunun içindi.

karşılığında terim işsiz kalmayacak, tff de boşuna terime tazminat ödemeyecektir. Kurban ise tudor reis. takım içinden de satış olduğu kesindir ve yönetimin parmağı vardır.

güzel senaryo yazmışsın bravo

• kap geldi
  • Başkan da bıraktı hayırlı olsun

• Secim kararı çıkmış.

1- secime kadarki belirsizlik takimi ligin ikinci yarisi icin cok gec birakmaz mi?

2- konusup atip tutan muhalefetten aday cikacak mi bakalim?

En cok merak ettigim sey bu. Atip tutan ağaları sahneye davet edelim de kimin amaci GS kimin menfaat gorelim
  • yönetim kurulu seçim kararı almış (ntvspor)
  • 
Sayfa: önceki 28282829283028312832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.