Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2832. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28302831283228332834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gene kaos, kriz, savaş. Terim gelmezse şampiyonluk imkansız, ligi de 7 veya 8.sırada bitirir sezon sonu mali fair play'e takılır Avrupadan men yeriz. Sponsorlar tek tek el çeker, iflas ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya pazar günü göztepe maçını kazanmamız lazım yoksa bu kaostan çıkamayız.

• Dursun uyanık adam valla

1- Başkan Dursun Özbek, seçim kararıyla mevcut yönetimde istemediği isimleri saf dışı bırakacak.

2- Mayıs ayında yapılması beklenen Olağan Seçimli Genel Kurul’a hazırlanan Galatasaray muhalefeti, erken seçim kararıyla gafil avlanacak.

3- Özbek, yeni yönetimiyle birlikte Fatih Terim’i takımın başına getirecek ve şampiyonluk yolunda taraftarı arkasına alacak.
  • Fatih Terim hala nefes aliyorken o adamın etinden sütünden herseyinden faydalanacaksin. Fatih Terime paracı diyenler , Tudor 9 trilyon kazandı ona ne diyeceksiniz

• Şampiyonluk kaosu en sevdiğim...
  • Konuyu Baltalayan Balta kullanıcısına yanıt
    aranacak nesi var bu adamın?
  • Evet ısrarla Fatih Terim diyoruz. Kendisi imPARAtor da olsa ne olursa olsun takm ona emanet edilmeli.

• Şu yönetimde Fatih Terim'i istemeyen ve istifa tehdidinde bulunan 4 hain kimmiş açıklansa da bilsek bir an evvel.

• Bu sezonu da boş geçmedik Allah affetsin.
  • Galatasaray’da kaldığı 8 sezonda 6 lig kupası 5 Türkiye Kupası 1 UEFA alan Fatih Terim’i istemeyen başarısızlık isteyenlerdir.Verin onlara Prandelli Mancini’yi İgor’u takılsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 18 Aralık 2017; 18:6:31 >
  • Lider takımın teknik direktörü kovuluyor.Bu iş olsa olsa türkiye gibi bir yerde olurdu zaten.Ne bekleniyordu ki tudor dan.Bu çöp+leş kadrodan 20 puan fark atmasını falan mı? Şu saatten sonra takımın başına Fatih Terim'in gelmesini isteyen en büyük Galatasaray düşmanıdır net.
  • umarım fatih terim gelmez
  • Ortalığı kızıştırmak , kötülük için söylemek istemiyorum. Fatih terim olmasaydı taraftar ne isteyecekti. bence fatih terim çok başarılı şekilde algı yarattı. Tüm spor programları onu istiyor çünkü her maçı olay kavga kaos yaratıp malzeme verecek.

Çok başarılıdır türk futbolunu bilir ama hiç sevmem.

• bu kulüp böyle bir kaosa girdiyse sonu şampiyonluktur.

Bence bugün şampiyon olduk.
  • kendi topuğunuza sıktınız. tudor'un çok idman yaptırması oyuncuların işine gelmedi için takımı baltaladılar.

ligin en iyi futbolunu oynayan lider takım. 2.yarı derbiler evinde vs.

arayacaksınız

• Gs tarihinin büyük başarılarında önemli pay sahibi Fatih terimi istemeyenler var. Valla diyecek söz yok. Üstüne tudoru savunuyorlar. Adamıj hiç bişr şey yapmadığını görmek için kör olmak lazım. Maçların çoğunu taraftae kazandırdı Tudor değil. Bu açık ve nettir. Asıl sorun tudor mu derseniz hayır. Yönetim yönetim yönetim. Ama fark etmez. Tudor da bu işin parçasıydı. Gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Ortalığı kızıştırmak , kötülük için söylemek istemiyorum. Fatih terim olmasaydı taraftar ne isteyecekti. bence fatih terim çok başarılı şekilde algı yarattı. Tüm spor programları onu istiyor çünkü her maçı olay kavga kaos yaratıp malzeme verecek.

Çok başarılıdır türk futbolunu bilir ama hiç sevmem.

dediğin gibi, fatih terim spor programlarına ve yayıncı kuruluşa +2 kat reyting kazandırır. ama bir şekilde galatasaray'a da şampiyonluğu kazandırır diye düşünüyorum.

yine de, bir galatasaray taraftarı olarak, fatih terimi takımın başında görmeyi bir yandan istiyor, bir yandan istemiyorum.

evet galatasaray ve belki türk futbol tarihinin en başarılı teknik direktörlerinden ve evet belki şampiyon yapma ihtimali %60-70'lerde;

ancak yıllardır aynı şeyin olmasından, her başarısızlıkta aynı isme sarılmamızdan da bıktım. kaldı ki fatih terim kişilik olarak sevilecek, saygı duyulacak biri de değil
  • semblance kullanıcısına yanıt
    Mesele sevilip sevilmemesi değil, mesele Galatasaray. Galatasaray teknik direktörü yoksa ve Fatih Terim boşta ise fazla söze gerek olmaz. Onunla alınan başarılar yabana atılmaz. O gelecek başkası olmaz

• Seçim kararı Galatasaray için olumlu değil Dursun'un kendini kurtarma çabası.

1)Liseli denen tayfanın gözüne battığı isimleri tasfiye etti.

2)Sportif başarısızlığın üstüne teknik direktörleri kalkan olarak kullanıp taraftar istemeyince,kendi koltuğu dara girince hocaları sattı.

3)Basketbolda küçülmeye zorla gidildi,karşı çıkan isimler tasfiye edildi.

4)Basketbol'daki düşüşün faturası UA desteğiyle Ergin Ataman'a kesildi.

5)Ve en önemlisi görevinin son yılında koltukta kalmanın,futboldaki sportif başarıyla olabileceğini fark edip,kulübün mali imkanlarını zorlayarak pahalı denebilecek bir revizyon yaptı.Başarı gelmeyince,oynadığı oyun tutmayınca taraftarın da gazı alınmak için Tudor'u gönderdi ve erken seçim kararı geldi.Çünkü takke düşüyor ve kel görünmeden koltuğu garanti altına alacak.

#Dursunİstifa

• Terim bu kadar yabancıya nasıl kendini kabul ettirecek aklımda deli sorular. İtalya macerası mağlum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 28302831283228332834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.