Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
90.315
Cevap
119
Favori
3.139.027
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    2 Not
    Ünal Aysal ve Dursun Özbek arasındaki vizyon farkı

Birinde programın sunucusu karşısında çekinen saygısızca sorulara bile sesini çıkarmayan bir başkan diğerinde kulübü sonuna kadar savunan bir başkan.
    |
    |

• Yarbay
    8309 Mesaj
    Yarın banko açıklama yapacaklar sanırım herhalde oyuncularda şikayet etmiş sanırım tudoru bu sefer kesin gidiyor.
    |
    |
    |
    |

-A Spor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Şenlik şimdi başlıyor. Bakalım neler olacak. Bir kaç programa baktım hala çare terim diyorlar. Ama herkeste terim in gelmeyeceğini biliyor. Ne yazık ki üst seviye bir teknik adam gelmeyeceği için yeni gelenin üstünde de terim in gölgesi olacak. Bir sezon daha ilk yarıda bitti gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 18 Aralık 2017; 0:50:44 >

Ama asıl sorun şu, bu çapsız yönetim iyi bir td getirebilir mi? Fatih Terim bence olmucak, bu yönetim veya yönetimin içindeki belli bir güruh kesinlikle Fatih Terim' i istemiyor, 2 senedir inadına getirmediler resmen.

Gönül ister ki Blanc gibi birisi gelsin ama Cihat Aslan, Bülent Korkmaz tarzı bir adam getirir bunlar.

Orijinalden alıntı: auto_man

Tudor gitti. İnşallah hayırlı olur. Göztepe maçına emrah Bayraktar çıkacak deniyor. Riekerink gibi a takım da kalmasın. Şenlik şimdi başlıyor.

Riekering e kurban olayım ben hocam . en azından adamın bir felsefesi vardı . bu tudor dan daha iyi futbol oynatıyordu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ne saçma herifler var ya, tudoru kovunca kesin şampiyon olmayacağız zaten ama en azından şampiyonluk için umudumuz olacak. bu kafa yapısındaki bir herifle şampiyon olamayacağımız kesin. takımla büyük başarılar elde etmiş, en iyi türk teknik direktör senin takımının taraftarı, adam boştayken tabi ki onu isteyecek millet, ''o olmasa nolacak'' diye boş boş konuşuyorlar. adam yaşıyor ama hala olmayan bir durum üzerinden kendi olumsuz senaryolarına göre takımın önündeki imkanı değerlendirmesini abes buluyorlar

terim de ''devre arası gelmem'' ayağı yapmasın boş yere. en kritik yerde şuan takım, bu durumda gelmeyecekse zahmet edip sene sonu da buna teklif filan götürmesinler hiç
    |
    |

Guardiola, Mourinho falan gerizekalı mı bir sistem oturtup ona sadık kalıtorlar. Bu adamlar gerizekalı mı oyuncuları hep aynı mevkide oynatıyorlar?

FM oyununda bile “tactical familiarity” var. Her hafta taktik değiştirip başarılı olmayı oyun bile “gerçekçi” görmüyor. FM oyununda bile oyuncuların iyi oynadıkları mevkiler var. Adamı kafana göre bir mevkide oynatıp performans almana oyun bile izin vermiyor.

Bugünkü kadroyu sahada gördüğüm anda maçın kaybedildiği belliydi. 10 GS’li ile izledim ve 10 kişis aynı şeyi söyledi. 3 stoper üçte de henüz birbiriyle oynamamış. O yetmiyor Fernando’ya stoperi 4’letiyor. Yasin sağ bek...

Orta saha sadece 1 kişi. O da ndiaye. Dönen topları alma ihtimalin yok. Takım kanatsız, Feghouli kanat oynaması lazımken forvet arkası. Belhanda orta saha olması gerekirken o da forvet arkası.

6 defans-1 orta saha- 2 forvet arkası- 1 santrafor

Hayatımda görmediğim duymadığım ucube bir diziliş. Kanat yok, orta saha yok. Biri 11 oyuncuyu sahada en kötü şekilde dağıtmaya çalışsa belki bugünkü diziliş ortaya çıkar...

|
    |
    hamdibey1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1170 Mesaj
    Muslerada 2-3 hafta oynatilmasin onlar nasil goller

|
    |

Orijinalden alıntı: kırmızı panda

Tudor kesinlikle gitmeli, bu zamana kadar sabredilmesi saçmalık zaten. Ts maçından sonra gitmeliydi, hadi o olmadı 5'lik Başak maçından sonra nasıl takımda kalır akıl alır gibi değil.

Ama asıl sorun şu, bu çapsız yönetim iyi bir td getirebilir mi? Fatih Terim bence olmucak, bu yönetim veya yönetimin içindeki belli bir güruh kesinlikle Fatih Terim' i istemiyor, 2 senedir inadına getirmediler resmen.

Gönül ister ki Blanc gibi birisi gelsin ama Cihat Aslan, Bülent Korkmaz tarzı bir adam getirir bunlar.

Bülent hocaya raziyim ben valla . en azından yeterli tecrubeyi anadolu takımlarında edince ve camianın içinden gelen birisi . galatasaraylilik ruhunu zaten söylemiyorum bile . bende aradığınız ruh u sahaya yansıtabilir . bence şans verilmeli ( tabi tuchel yada fatih hoca olmayacaksa )

• Yüzbaşı
    869 Mesaj

İnsanlar yaşlanırlar değil mi? Uefa kupasını alan Fatih Terim ile şimdiki terim bir mi sence? Ego patlaması patavatsız asıp kesen mekan basan sıradan bir yaşlı ünlüsü oldu. Luis Aragones'de siz bilmiyorsunuz galiba geçmişi başarılarla doluydu.
    |
    |
    tortote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: neverlate

Guardiola, Mourinho falan gerizekalı mı bir sistem oturtup ona sadık kalıtorlar. Bu adamlar gerizekalı mı oyuncuları hep aynı mevkide oynatıyorlar?

FM oyununda bile “tactical familiarity” var. Her hafta taktik değiştirip başarılı olmayı oyun bile “gerçekçi” görmüyor. FM oyununda bile oyuncuların iyi oynadıkları mevkiler var. Adamı kafana göre bir mevkide oynatıp performans almana oyun bile izin vermiyor.

Bugünkü kadroyu sahada gördüğüm anda maçın kaybedildiği belliydi. 10 GS’li ile izledim ve 10 kişis aynı şeyi söyledi. 3 stoper üçte de henüz birbiriyle oynamamış. O yetmiyor Fernando’ya stoperi 4’letiyor. Yasin sağ bek...

Orta saha sadece 1 kişi. O da ndiaye. Dönen topları alma ihtimalin yok. Takım kanatsız, Feghouli kanat oynaması lazımken forvet arkası. Belhanda orta saha olması gerekirken o da forvet arkası.

6 defans-1 orta saha- 2 forvet arkası- 1 santrafor

Hayatımda görmediğim duymadığım ucube bir diziliş. Kanat yok, orta saha yok. Biri 11 oyuncuyu sahada en kötü şekilde dağıtmaya çalışsa belki bugünkü diziliş ortaya çıkar...

Hocam bizim kadroyu malatyanin hocası kursa , bu kadar kotu kadro kuramazdı.

|
    |

• Binbaşı
    1388 Mesaj
    Hamza'yi getirsinler, gider umut'u geri getirir. Her hafta duzenli olarak kalp spazmi geciririz

|
    |

Bülent Korkmaz gelirse zarar görür Hagi örneğinde olduğu gibi teknik direktörlük ve oyunculuk ayrı şeyler.
    |
    |
    Kesinizmirliksk2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Bende adamlığından bahsettim hocam ego patlaması yaşıyor bence şuan. Eskisi kadar zeki ve başarılı değil. Son bahsettiğiniz çeyrek final Real Madrid maçı falan, bence Galatasaray'ın en iyi kadrosu olduğu zamanlardı, Drogba, Eboue, Sneijder...
    |
    |
    Rumpelstilzchen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Tudor gitti. İnşallah hayırlı olur. Göztepe maçına emrah Bayraktar çıkacak deniyor. Riekerink gibi a takım da kalmasın. Şenlik şimdi başlıyor.

Riekering e kurban olayım ben hocam . en azından adamın bir felsefesi vardı . bu tudor dan daha iyi futbol oynatıyordu .

Gelen gideni aratıyor. Bana göre geçen sezon Riekerink kalmalıydı. Ama yok sadece alt yapıda çalışmış. Yok hiç birinci adam olamamış. Yok çinde çalışmış. Mış mış mış. Kör ölür badem gözlü olur. Adamı beden eğitimi hocası diye gönderdik. Yerine geleni hırvat köylüsü diye gönderiyoruz. İnşallah yeni gelen bütün camiayı mutlu edecek bir isim olur. Yoksa bu sezon şampiyonluk gelmezse maddi anlamda dibi göreceğiz.

|
    |

• Yüzbaşı
    358 Mesaj
    Geç bile kalındı bayern ancolottiyi kovarken lider degilmiydi tudor fb maçında kaybetti sen ezeli rakibini evinde yenip fişi çekicektin

|
    |
Sohbet
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.