Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28192820282128222823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neverlate

Guardiola, Mourinho falan gerizekalı mı bir sistem oturtup ona sadık kalıtorlar. Bu adamlar gerizekalı mı oyuncuları hep aynı mevkide oynatıyorlar?

FM oyununda bile “tactical familiarity” var. Her hafta taktik değiştirip başarılı olmayı oyun bile “gerçekçi” görmüyor. FM oyununda bile oyuncuların iyi oynadıkları mevkiler var. Adamı kafana göre bir mevkide oynatıp performans almana oyun bile izin vermiyor.

Bugünkü kadroyu sahada gördüğüm anda maçın kaybedildiği belliydi. 10 GS’li ile izledim ve 10 kişis aynı şeyi söyledi. 3 stoper üçte de henüz birbiriyle oynamamış. O yetmiyor Fernando’ya stoperi 4’letiyor. Yasin sağ bek...

Orta saha sadece 1 kişi. O da ndiaye. Dönen topları alma ihtimalin yok. Takım kanatsız, Feghouli kanat oynaması lazımken forvet arkası. Belhanda orta saha olması gerekirken o da forvet arkası.

6 defans-1 orta saha- 2 forvet arkası- 1 santrafor

Hayatımda görmediğim duymadığım ucube bir diziliş. Kanat yok, orta saha yok. Biri 11 oyuncuyu sahada en kötü şekilde dağıtmaya çalışsa belki bugünkü diziliş ortaya çıkar...

Hocam bizim kadroyu malatyanin hocası kursa , bu kadar kotu kadro kuramazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hamza'yi getirsinler, gider umut'u geri getirir. Her hafta duzenli olarak kalp spazmi geciririz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Bülent Korkmaz gelirse zarar görür Hagi örneğinde olduğu gibi teknik direktörlük ve oyunculuk ayrı şeyler.
  • Aha; trol, trol'u alintiladi

• Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    Bende adamlığından bahsettim hocam ego patlaması yaşıyor bence şuan. Eskisi kadar zeki ve başarılı değil. Son bahsettiğiniz çeyrek final Real Madrid maçı falan, bence Galatasaray'ın en iyi kadrosu olduğu zamanlardı, Drogba, Eboue, Sneijder...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Tudor gitti. İnşallah hayırlı olur. Göztepe maçına emrah Bayraktar çıkacak deniyor. Riekerink gibi a takım da kalmasın. Şenlik şimdi başlıyor.

Riekering e kurban olayım ben hocam . en azından adamın bir felsefesi vardı . bu tudor dan daha iyi futbol oynatıyordu .

Gelen gideni aratıyor. Bana göre geçen sezon Riekerink kalmalıydı. Ama yok sadece alt yapıda çalışmış. Yok hiç birinci adam olamamış. Yok çinde çalışmış. Mış mış mış. Kör ölür badem gözlü olur. Adamı beden eğitimi hocası diye gönderdik. Yerine geleni hırvat köylüsü diye gönderiyoruz. İnşallah yeni gelen bütün camiayı mutlu edecek bir isim olur. Yoksa bu sezon şampiyonluk gelmezse maddi anlamda dibi göreceğiz.

• Geç bile kalındı bayern ancolottiyi kovarken lider degilmiydi tudor fb maçında kaybetti sen ezeli rakibini evinde yenip fişi çekicektin

• gs nin yerinde olsam yılmaz vuralı getirirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

gs nin yerinde olsam yılmaz vuralı getirirdim

Bi bitmediniz ya adamın kovulmadığı anadolu takımı kalmadı millet makara olsun diye her tekniktrektor arayan takıma yılmaz vural gelsin diyor

• Gözümün önünde aldı evet ama tarihlere de bakınız o zaman ki Fatih Terim ile şimdi ki bir mi gerçekten? Lütfen laf çarpıtarak gönderme yapmayınız. Ben kendi düşüncemi söyledim. Aykut Kocamanda Fenerbahçe'de bir çok başarılara imza attı ama benim gözümde hala orta seviye bir teknik direktördür. Gerçekleri görün biraz, Fatih terim madem çok iyi imparator v.s neden Milli takımdan kovuldu bakınız lütfen. Hiç bir zaman asla Uefa kupasını aldıran Fatih Terim'e lafım olmadı. Ben 2017 yılından bahsediyorum. Günümüzde Fatih Terim Galatasaray'ın başına geldiğinde ahım şahım dengeleri değiştireceğine inanmıyorum.
  • Ersun' u alsınlar, Aziz' e inat şampiyon yapar takımı.

• quote:

Orijinalden alıntı: punkemre

quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

gs nin yerinde olsam yılmaz vuralı getirirdim

Bi bitmediniz ya adamın kovulmadığı anadolu takımı kalmadı millet makara olsun diye her tekniktrektor arayan takıma yılmaz vural gelsin diyor

tudordan iyi hoca olduğu kesin.yabancı hoca getirmek ligi çöpe atmaktır bence.terimin gelmeyeceğini varsayarak söyledim.isterse dursun kendi hocalık yapsın ilgilendirmez ama makaraya söylemedim.
  • Mehmet:Ancelotti zorşanmalı, gelirse 17de16 yapar gs bilek hakkıyla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter’da herkes Tudor’u kovmuş, geçmiş olsun bugün de Tudor gitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Twitter’da herkes Tudor’u kovmuş, geçmiş olsun bugün de Tudor gitmiyor.

''tudorun arkasındayız'' vol. 25 is coming
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı panda

Tudor kesinlikle gitmeli, bu zamana kadar sabredilmesi saçmalık zaten. Ts maçından sonra gitmeliydi, hadi o olmadı 5'lik Başak maçından sonra nasıl takımda kalır akıl alır gibi değil.

Ama asıl sorun şu, bu çapsız yönetim iyi bir td getirebilir mi? Fatih Terim bence olmucak, bu yönetim veya yönetimin içindeki belli bir güruh kesinlikle Fatih Terim' i istemiyor, 2 senedir inadına getirmediler resmen.

Gönül ister ki Blanc gibi birisi gelsin ama Cihat Aslan, Bülent Korkmaz tarzı bir adam getirir bunlar.

Bülent hocaya raziyim ben valla . en azından yeterli tecrubeyi anadolu takımlarında edince ve camianın içinden gelen birisi . galatasaraylilik ruhunu zaten söylemiyorum bile . bende aradığınız ruh u sahaya yansıtabilir . bence şans verilmeli ( tabi tuchel yada fatih hoca olmayacaksa )

231 maçta 84 galibiyet, 67 beraberlik, 80 mağlubiyet. Bence son seçenek olmalı.

• Tudor'un menejeri, bize istifa etmemiz, ayrılmamız ile ilgili yönetimden ve ya kulüpten kimse bir şey bahsetmedi ulaşmadı diye açıklama yapmış.

• kovmayacaksanız artık zırt pırt toplantı yapmayı kesin

• Yarın da kovulmazsa tamam artık ömür boyu kalır
  • Tudor bizim kırmızı cizgimizdir

Yedirme tudoru kimseye başkan😂

• 
Sayfa: önceki 28192820282128222823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.