Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19801981198219831984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu saçma tartışma ortamını değiştirmek için sorayım : Bizim 3. formamız nerede? Satışta zaten yok da tasarımını da bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bir futbolcu transfer edilir görüşünü yazarsın iyi oldu, kötü oldu, hayırlı olsun, bitti. Eğer daha adamın nasıl oynadığını görmeden bu adam yanlış, bu adam kötü transfer diye elli kere ısrarla yazarsan oynadığı topu görmeden artniyet vardır bana göre bu kadar basit. Adam her Denayer mesajına laf yetiştiriyor kötü diye, sanki öyle olmasını ister gibi. Serdar sakatlandı işte Denayer olmasa ne yapacaktın daha iyisi mi var elinde? Konuyu kirletmeyelim daha fazla bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol bek transferi için bu sezon idareten kiralama yapsalar güzel olur. Çünkü transfer sezonu kapandı, el de kalanlar pek uzun dönemli sözleşme yapılacak oyuncular değil. Onun dışında başka transfere ihtiyaç yok bu sezon. Belirtmeden de olmaz, Arda lütfen gelme :)

Milli takım meselesi için bir kaç bir şey yazayım. Oğuzhan nın milli takıma alınmaması-sonra alınması bunlar Luce nin Arda olaylarının konuşulmaması ve medyayı oyalamak için yaptığı çok zekice bir taktikti. Devamında (öncesinde ve sonrasında) Ukrayna yenilgisinin konuşulmaması için yabancı kuralı saçmalığını attı ortaya. Tabi medya şu an onu çıkarmakla meşgul. Luce şu ana kadar medyayı ve milleti çok iyi yemledi, yenilgilere de bahaneleri baştan hazırladı.

Yabancı uyruklu milli takım hocasının, yabancı sınırını önermesi çok komik. O zaman önce yabancı kuralını milli takım hocasından başlayarak uygulasınlar. Yıl kaç olmuş hala neyi konuşuyorlar, Şu anki yabancı kuralı bile bir ırkçılıktır. Yabancı kriteri getir ama yasak olmaz, olmamalı.

Galatasaray güzel yolda, daha iyi olacak. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Gonzo -- 5 Eylül 2017; 11:12:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

quote:

Mesela ilk 11'de 4 Türk yedek kulübesinde 3 Türk olmak zorunda deseler olabilir.

Ne faydası olacak ? Eşeği ahırda da tutsan, tarlaya da salsan, atların arasına da karıştırsan eşek eşektir. Eşekten at olmaz. Çok zorlarsan yeni nesil katır olur. Fazlası olmaz

Mesela bizde Carole,Lines Fener'de Neustädter,Dirar gibi vasatların yerine Türkler oynayabilir.Belli bir seviyedeki oyuncularımıza eyvallah zaten.

bunu yapman için yabancı kuralının değişmesine gerek yok ki. Mevcut kuralla Şu anda da yapabilirsin. Linnes yerine tarık çamdal i izlemek istiyorsan tabi ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

quote:

quote:

Mesela ilk 11'de 4 Türk yedek kulübesinde 3 Türk olmak zorunda deseler olabilir.

Ne faydası olacak ? Eşeği ahırda da tutsan, tarlaya da salsan, atların arasına da karıştırsan eşek eşektir. Eşekten at olmaz. Çok zorlarsan yeni nesil katır olur. Fazlası olmaz

Mesela bizde Carole,Lines Fener'de Neustädter,Dirar gibi vasatların yerine Türkler oynayabilir.Belli bir seviyedeki oyuncularımıza eyvallah zaten.

bunu yapman için yabancı kuralının değişmesine gerek yok ki. Mevcut kuralla Şu anda da yapabilirsin. Linnes yerine tarık çamdal i izlemek istiyorsan tabi ki.

İki oyuncu aynı vasat , isterim Tarık oynasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Gonzo

Sol bek transferi için bu sezon idareten kiralama yapsalar güzel olur. Çünkü transfer sezonu kapandı, el de kalanlar pek uzun dönemli sözleşme yapılacak oyuncular değil. Onun dışında başka transfere ihtiyaç yok bu sezon. Belirtmeden de olmaz, Arda lütfen gelme :)

Milli takım meselesi için bir kaç bir şey yazayım. Oğuzhan nın milli takıma alınmaması-sonra alınması bunlar Luce nin Arda olaylarının konuşulmaması ve medyayı oyalamak için yaptığı çok zekice bir taktikti. Devamında (öncesinde ve sonrasında) Ukrayna yenilgisinin konuşulmaması için yabancı kuralı saçmalığını attı ortaya. Tabi medya şu an onu çıkarmakla meşgul. Luce şu ana kadar medyayı ve milleti çok iyi yemledi, yenilgilere de bahaneleri baştan hazırladı.

Yabancı uyruklu milli takım hocasının, yabancı sınırını önermesi çok komik. O zaman önce yabancı kuralını milli takım hocasından başlayarak uygulasınlar. Yıl kaç olmuş hala neyi konuşuyorlar, Şu anki yabancı kuralı bile bir ırkçılıktır. Yabancı kriteri getir ama yasak olmaz, olmamalı.

Galatasaray güzel yolda, daha iyi olacak. Saygılar.

Galatasaray iyi yolda ama yerli olayı gelirse fena batarız öyle böyle değil. Bu yerli muhabbetini normalde gündem değiştirmek için yapılan boş bir muhabbet olarak görürdüm ama Terim'in kovulma olayı sıkıntı. Çünkü o yabancı kuralını destekliyordu, onu indirdiklerine göre bunlar kafaya koymuş bu işi. Siyasi destek boyutu var bir de. Allah yardımcımız olsun ne diyeyim. Tek güvendiğim şey sosyal medyadaki tepkiler bu olayda.

• quote:

Orijinalden alıntı: sambasumba

Şu saçma tartışma ortamını değiştirmek için sorayım : Bizim 3. formamız nerede? Satışta zaten yok da tasarımını da bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Nike'ın Büyük takımlar için özel tasarladığı kamuflaj formalar var. Ne zaman satışa çıkar bilmiyorum.

• Yakında tanıtırlar. Diğer elit takımların üçüncü formaları sızdı. Mesela PSG'nin üçüncü formasında Eyfel Kulesi'ni andıran detaylar var. Aynı şekilde Barça'nın formasında da şehre özgü detaylar mevcut. Bizim formada bu tarz detaylar olacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Yakında tanıtırlar. Diğer elit takımların üçüncü formaları sızdı. Mesela PSG'nin üçüncü formasında Eyfel Kulesi'ni andıran detaylar var. Aynı şekilde Barça'nın formasında da şehre özgü detaylar mevcut. Bizim formada bu tarz detaylar olacağını sanmıyorum.

üçüncü formalar hangi maçlarda kullanılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertguler16

quote:

Yakında tanıtırlar. Diğer elit takımların üçüncü formaları sızdı. Mesela PSG'nin üçüncü formasında Eyfel Kulesi'ni andıran detaylar var. Aynı şekilde Barça'nın formasında da şehre özgü detaylar mevcut. Bizim formada bu tarz detaylar olacağını sanmıyorum.

üçüncü formalar hangi maçlarda kullanılıyor?

Hazırlık Maçları dışında kullanıldığını görmedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bir insan Tarık ı takımda görmek istiyorum diyorsa ona okkalı bir BLOK lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Avrupa ve yerel kupalarda kullanılıyor bildiğim kadarıyla. Biz geçen sene sadece 1 maçta, Erzincan karşısında giydik o rezalet üçüncü formayı. Bu seneki üçüncü forma güzel, kupa maçlarında kullanırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bir insan Tarık ı takımda görmek istiyorum diyorsa ona okkalı bir BLOK lazım.

Blokla geç sanal alemde kime neyi kanıtlıyorsun onu anlamadım

• quote:

PSG ve Bayern'in 3. formaları harika Bizimkiler de 3. formalarda biraz daha kreatif olmalılar, güzel işler çıkartılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Bizimkilerde anca unlem koysunlar. Carsi ve fblilerin yaptigi aciklama daha samimi.

• Buldum tam olarak buymuş forma:

Ben 3. formaları seviyorum özgün tasarımları nedeniyle.
  • İki vasattan birinin sırf türk diye oynamasini istemek futbolla uzaktan yakindan iliskili olmayan bir kriter.. Futbolun gelismesine engel olacak düşünce yapisi... Buragin soyledikleri sizin şu soylesiklerinizden aslinda farkli degil... Belki farkli bir türevi... Tarik ne zamanki linnesten bir tık onde olursa ozaman oynasin..

• quote:

Orijinalden alıntı: emmare

İki vasattan birinin sırf türk diye oynamasini istemek futbolla uzaktan yakindan iliskili olmayan bir kriter.. Futbolun gelismesine engel olacak düşünce yapisi... Buragin soyledikleri sizin şu soylesiklerinizden aslinda farkli degil... Belki farkli bir türevi... Tarik ne zamanki linnesten bir tık onde olursa ozaman oynasin..

Sen 2 eşdeğer oyuncudan Lines'i seçiyorsun ben Tarığı olay bu kadar.Sen neden Lines'i seçiyorsun diye soruyor muyum sana ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 5 Eylül 2017; 13:43:33 >
  • Mitokondri. kullanıcısına yanıt
    PSG ile bizim 3. forma tasarım olarak aynı yamulmuyorsam. Bizim kinde amblemler, harf ve rakamlar mor.

• sambasumba kullanıcısına yanıt
    Elit takımların üçüncü formaları hep aynı kalıp oluyor sadece renkler değişik. Ancak bu sezon Barça ve PSG'nin üçüncü formalarındaki şeritlerde şehre özgü detaylar var.
  • 
Sayfa: önceki 19801981198219831984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.