Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1839. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.241.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18371838183918401841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kimse bu yazdıklarınızı söylemiyor. Tam tersi ilk Altı hafta fixsturunuz çok kolay altı ila onuncu haftalar arasında beş tane zorlu maç var o zaman gerçek kuvvetiniz ortaya çıkacak bu söyleniyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Israrla forumu kirleten rakip takım trolleriyle deplasmanda tartışın arkadaşlar. Cevap verip forumu kirlettiriyorsunuz.
  • ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Hocam negredo toplamda 90 dakika oynamadi daha. Medel ise 270dk.da 15.dk oynadi. Pepe ise zaten su ana kadar cok etkili oynuyor. Bugunde ikinci gol onun sayesinde geldi. Daha bu futbolcular oynamamışken Beşiktaş’ın futbolu ile karşılaştırmanız biraz abes olmuş.

• Trabzonun yenildiği iyi oldu. Belki orta sahaya transfer için Selçuk yeniden gündeme gelebilir
  • Göztepe taş gibi takım olmuş. Trabzonu 3-2 yendiler. Son gol sabrinin frikiğinde dönen top ile geldi.

Kayseri son 10 dk 2-1 geride girdi.10 kişi olmasına rağmen osmanlıyı sahasına kapattı ve 2-2 yi buldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slord236

Genel olarak katılıyorum lakin 2 sene önceki Fenerbahçe gayet de doğru düzgün bi rakipti son 2 haftaya kadar geldi zaten iş, Avrupa(Braga hakem faciası) vs derken sonunu getiremediler. Geçen seneki Başakşehir de aynı şekilde içerde dışarda bütün büyükleri tokatladı. "Doğru düzgün bir rakip"ten beklenti nedir anlamadım.

Şampiyonluklarınızda rakiplerin kötü olduğunu bile kabullenemeyecek kadar at gözlüğüyle bakıyorsun ve fanatiksin.

Siz şampiyon olurken ne Galatasaray ne Fenerbahçe iyi durumda değildi takım olarak.

Başakşehir zaten tecrübesiz bir takım.

Gerçek mücadele bu yıl olacak. Galatasaray başta olmak üzere Trabzon Başakşehir toparlanırsa Fenerbahçe şampiyonluk yarışında Beşiktaş ile birlikte.

Takımların gerçek gücü bu sezonda ortaya çıkacak. Galatasaray ve Fenerbahçe şu yönden avantajlı. Tek kulvarda mücadele edecekler.

Başakşehir ve Beşiktaş Avrupa kupalarında oynadığı haftalarda ligde 8-10 puan kaybedeceğini düşünüyorum.

İşte bu puan kayıpları şampiyonluk yarışında durumu belirleyecek en büyük etken

• slord236 S kullanıcısına yanıt
    son iki sezonda yarış 2 takımla oldu. 15/16 da yanlış hatırlamıyorsam herkesin eleştirdiği vitor takımın başındaydı. Geçen sezonda Dediğim gibi başakşehir in nefesi yetmedi. Ligin güçlü takımlarınin şampiyonluk iddiası olmadığı zamanda 2 şampiyonluk geldi. Herhalde bu yazdığımda hemfikirizdir.

• Tribunden gordugum, takim olarak bu seneki en iyi ozelligimiz gol atsakta takim geri durmuyor. vakit gecirmeye falan calismiyoruz. ileri oyanamaya gol aramaya devam ediyoruz. Takim gol attikca daha cok atmak istiyor. Taraftar da cok iyidi dun aksam. Ostersund macinda kombineyi yakmayi dusunenlerden biriydim. Su an bu sene yaptigim en iyi yatirim herhalde diyorum. Bunun gaza gelmekle alakasi yok bu arada sadece sahada izledim futbol goze hos geliyor. ilerde ne olur olasini bilemem ama takimi izlemek tezahürat etmek cok keyifli.
    Ruhsuz gecen yillarda gs taraftari arzulu, isteyen, guzel futbolu cok ozlemis. Insanlarin yuzunden bellli oluyor. Belhanda'yi begenmeyenler olmus. Ben kendi adima begendim oyun stilini. Klasik 10 numara tarzi bir adam bekliyorsaniz begenmemeniz normal. Daha cok takim oyuncusu, ayaklari iyi baya, ileri dikine oynamayi dusunuyor. Takim oyununda da siritmiyor bence yatan, kosmayan bir oyuncu degil. Daha iyi olacaktir umarim. Fernando oyunculari iyi yonetiyor. linnes'e surekli ilerde basmasini isaret ediyordu macta. Guzel bir galibiyet oldu allah bozmasin. Feghouli gelince.garry kesilir buyuk ihtimal tam bal yapmayan ari garry

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 27 Ağustos 2017; 0:2:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Göztepe maçını izledin mi ? Senelerdir burada orta açamayan adam her duran topta tehlike yarattı..Sabriye orta programı kurmuşlar dedim resmen :D Son dakikalarda da topukla atılan şutu çıkardı kale çizgisinin biraz önünden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qLhF -- 26 Ağustos 2017; 23:51:0 >
  • Yanlis. Hemde cok yanlis. Surekli pres her zaman etkili sonuc vermez. Sizi yoran bir takima surekli yapacaginiz pres pilinizin bitmesine yol acar. Arti olarak iyi paslasan bir takima uc kisi pres yaparsiniz, topu kaybederseniz eger arka tarafta bombos kalir o takim. Real madrid ve Barcelona gibi takımlar Res yaparak top kazanmaya Çalışmak yerine alan daraltıp topa sahip olurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Hocam negredo toplamda 90 dakika oynamadi daha. Medel ise 270dk.da 15.dk oynadi. Pepe ise zaten su ana kadar cok etkili oynuyor. Bugunde ikinci gol onun sayesinde geldi. Daha bu futbolcular oynamamışken Beşiktaş’ın futbolu ile karşılaştırmanız biraz abes olmuş.

bence bu adamlar ilk 11 icin alinmamis olabilirler birde oyle dusunun

• Sinan engin'e haftaya pazar Galatasaray - beşiktaş maçı olsa ne olur diye soruldu ve sinan engin cevap veremedi.

• Bu bjk liler hangi kafada, yok 10 hafta geçsin yok sonlara doğru görürüz, asıl sizin yaşlı takımınız sonlara doğru patlar, bakalım cl ve lig nasıl götürecekler yaşlı oyuncuları ile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yanlis. Hemde cok yanlis. Surekli pres her zaman etkili sonuc vermez. Sizi yoran bir takima surekli yapacaginiz pres pilinizin bitmesine yol acar. Arti olarak iyi paslasan bir takima uc kisi pres yaparsiniz, topu kaybederseniz eger arka tarafta bombos kalir o takim. Real madrid ve Barcelona gibi takımlar Res yaparak top kazanmaya Çalışmak yerine alan daraltıp topa sahip olurlar.

Real ve Barcaya sürekli press yapsan ortada cevirirler seni. Kontrollü oynamayı da bilmek lazım
  • quote:

Yanlis. Hemde cok yanlis. Surekli pres her zaman etkili sonuc vermez. Sizi yoran bir takima surekli yapacaginiz pres pilinizin bitmesine yol acar. Arti olarak iyi paslasan bir takima uc kisi pres yaparsiniz, topu kaybederseniz eger arka tarafta bombos kalir o takim. Real madrid ve Barcelona gibi takımlar Res yaparak top kazanmaya Çalışmak yerine alan daraltıp topa sahip olurlar.

Hocam ligimizde Real ve Barça gibi akıllı oynayan takım var mı sence
  • quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Göztepe maçını izledin mi ? Senelerdir burada orta açamayan adam her duran topta tehlike yarattı..Sabriye orta programı kurmuşlar dedim resmen :D Son dakikalarda da topukla atılan şutu çıkardı kale çizgisinin biraz önünden :)

Sabri reis bu maç iyidi ya. O son dakika topuğu çok iyi yakaladı yoksa gol olucaktı.

Kayseri ve göztepe maçını dönüşümlü izledim. Kayseri maçı daha heyecanlıydı. Seyircide vardı.

• lucas10 kullanıcısına yanıt
    Tabi ki yok. Hic bir zamanda olamaz zaten. Ama yogun presi avantaja cevirecek bir kac teknik takim var. Bunu anlatmaya calistim ben zaten.

• Beşiktaş ve Başakşehir Avrupa maçları olduğu haftalarda yüklenmeliyiz. Bu haftalarda farkı açtık mı tamamdır. Sonra arkana yaslan şampiyonluğu izle
  • UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    Gomez de ilk geldiginde 3 - 4 mac oynatmadi hocam Senol Gunes. Yavas yavas olacak bu isler sanirim

• quote:

Tabi ki yok. Hic bir zamanda olamaz zaten. Ama yogun presi avantaja cevirecek bir kac teknik takim var. Bunu anlatmaya calistim ben zaten.

Aynen. Bu yorulma sorununu Feghouli ve Asamoah gelince büyük oranda çözeriz
  • 
Sayfa: önceki 18371838183918401841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.