Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya cevap bile vermeyin Aykut giderken alayı sevinç çığlığı atıyordu Aykut'un kariyer başarısı Konya'ya Türkiye Kupası aldırmak.Bildiğin Tudor işte.Aykut=Tudor kadroları zaten çöp Fb bu yıl şampiyon olacağız diye girmiyor zaten sezona.En iyi stoperlerini sattılar ortasahada 10 numaraya adamları yok Hasan ali denen bekleri var forvetleri yok.Şampiyon olacaklarmış
  • bu senenin en iyi transferi kesinlikle fernando.
    Henüz kimse farkında değil ama tam bir görev adamı melo etkisini yaratacağını düşünüyorum orta saha'da.
    City'de birçok maçını izledim eğer %60'ını oynarsa burada orta sahaya çağ atlatır.

Tek sıkıntı belhanda bana göre, hazırlık ve eleme maçlarında çok yetersizdi. Böyle kalırsa gol yollarında bizi ileriye taşıyamaz,
    2 sene önceki haline dönerse çok şey katar. Sneijder'i tercih ederdim ama yerine kesinlikle, basın çok güzel harcadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judge Man

quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

stajyerin müthiş cv'sini yazarmısın madem çok daha iyi tudordan.

ikisi de berbat diyorum ama hiç değilse stajyer dediğin adam gs den bir şeyler yaptı
    hiç bişey yapmadıysa sniyderi yollamadı kullandı
    ben sadece cv demiyorum geçen sezon tudor 10 maçtan fazla gsnin başındaydı bana bir tek maçını göster iyi olan

stajyer sneijder'ı niye yollasın ki onun sayesinde geldi bu takıma o olmasa bizim ülkeye ancak turist olarak tatile gelir.

tudor kendi kurmadığı bir takımın başındaydı geçen sene o yüzden ufak bir şansı hakediyor bu sene ama ondan da bir şey olmayacağı ortada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mabovski kullanıcısına yanıt
    Sneijder demişken hala ciddi bir teklif alamamış demek boşta duruyor.
  • www.webaslan.com/amp/futbol/igor-tudordan-bir-forvet-istegi-daha-SXHBQ96498SXQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TO N'DIAYE FOR West Ham closing in on £8.5million signing of Osmanlispor’s Senegalese midfielder Badou N’Diaye

https://www.thesun.co.uk/sport/football/3986416/west-ham-transfer-news-badou-ndiaye-osmanlispor/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Ağustos 2017; 17:25:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

www.webaslan.com/amp/futbol/igor-tudordan-bir-forvet-istegi-daha-SXHBQ96498SXQ

Daha 2 maç oynamamış Gomis'le ilgili böyle bir şey demesi sence mümkün mü? Ayrıca bize zaten bir forvet daha lazım.
    https://www.gsgazete.com/gomis-ten-klas-gol-video,4922.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Ağustos 2017; 17:28:52 >

• https://youtu.be/dw6UJDB29eQ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağ kanadı ciguli ile hallettik diyelim ki ama sol bek içine hiç işim geçmiyor da haberlerde falan. Yada ben mi takip edemedim sol bek haberlerini

• manalaus M kullanıcısına yanıt
    Kwadwo Asamoah
    Ivan Strinic
    Abdul Rahman Baba

Bu üç isim gündemde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

https://youtu.be/dw6UJDB29eQ

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Kwadwo Asamoah
    Ivan Strinic
    Abdul Rahman Baba

Bu üç isim gündemde.

Abdul baba konusunda ciddi misiniz

• manalaus M kullanıcısına yanıt
    Ciddi bir bilgim olduğundan değil hocam lakin 1 numaralı hedef Asamoah, iki Abdul Rahman Baba en son olarak da Strinic ile anlaşmışlar hazırda bekletiyorlarmış galiba. Baba ve Asamoah olursa kiralık diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manalaus

quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Kwadwo Asamoah
    Ivan Strinic
    Abdul Rahman Baba

Bu üç isim gündemde.

Abdul baba konusunda ciddi misiniz

Baba'yı alabilirsek büyük iş yapmış oluruz , onun haricinde geri kalan isimler de iyi.
  • Asomoah da iyi sol açık da oynayabilir. Sol açık alınmazsa asomoah iyi tercih olur ama abdul baba da başka bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manalaus -- 5 Ağustos 2017; 18:6:16 >
  • SOL AÇIK BEYLER ÖNCELİK SOL AÇIK OLMALI.

SOL AÇIK alalım. Gerekirse 10 kişi oynayalım sol bek boş kalsın. Ama SOL AÇIK alalım.
  • Ahmet Gönen puzzle'ın son parçası yolda demiş

• Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Kimdir o arkadaş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

SOL AÇIK BEYLER ÖNCELİK SOL AÇIK OLMALI.

SOL AÇIK alalım. Gerekirse 10 kişi oynayalım sol bek boş kalsın. Ama SOL AÇIK alalım.

Ciddi misiniz bu dediğinizde. Sol açığı Yasin Rodriguez yine ite kaka halleder ama sol beki Carol mu halledecek

• 
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.