Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13501351135213531354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Marcelo biraz zor olur ama Jordi Alba'yı getirelim olsun bitsin bu iş.

Seçenek çok.. Bizdede bonkör dursun var..

Olan oldu artık madem Rüya Kadroyu kuruyoruz 1 tanede çok üst seviye adam alalım harbiden.

Zamanında nasıl Şino denk geldi, belki iyi araştırmayla başkası da denk gelebilir..PSG Neymar'ı aldı.. Belki di Maria'dan kurtulmak ister sanamam ama..

• Lens çok hızlı, atletik genelde açık veren takımlara karşı iş yapar, Feghouili daha komple bir kanat oyuncusu, pasları iyidir, adam eksiltir, takım oyununa daha yatkındır. Bize Lens değil Feghouili daha çok katkı yapar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Lens çok hızlı, atletik genelde açık veren takımlara karşı iş yapar, Feghouili daha komple bir kanat oyuncusu, pasları iyidir, adam eksiltir, takım oyununa daha yatkındır. Bize Lens değil Feghouili daha çok katkı yapar bence.

Lens'i alalım demedik zaten hocam hiç , Feghouli geldiğinde Türkiye'nin en iyi kanat oyuncusu olacak tartışmaya bile gerek yok zaten.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Lens çok hızlı, atletik genelde açık veren takımlara karşı iş yapar, Feghouili daha komple bir kanat oyuncusu, pasları iyidir, adam eksiltir, takım oyununa daha yatkındır. Bize Lens değil Feghouili daha çok katkı yapar bence.

Lens'i alalım demedik zaten hocam hiç , Feghouli geldiğinde Türkiye'nin en iyi kanat oyuncusu olacak tartışmaya bile gerek yok zaten.

Bazıları diyor "5 verip Lens'i alsaydık" Dursun Özbek 6-7 verir çok rahat alırdık ama Feghouili daha iyi bir kanat oyuncusu bence. Bir kanat oyuncusundan takım savunmasına katkı vermesi ve beki hücuma çıkartabilmesi gibi özellikler de beklenir. Feghouili bunu daha iyi yapar.

• Selam, Feghouili geldi mi
  • Mitokondri. kullanıcısına yanıt
    Valla hocam çok ilginç insanlar var. beşiktaşın bi sloganı vardı ya hani hatırladınız mı buraya yazmak ıstemıyorum.Sımdı ceza verırler dıye, aynı o durum.
  • Replikans kullanıcısına yanıt
    Elbet bir gün. Bu adam bu kadar beklenilmeye nasıl karşılık verecek merak ediyorum, bir lig kupası var ona da asılmazsa geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tudor Gomis'ten memnun değil yeni forvet istiyor

• Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Bizde tudordan memnun değiliz

• quote:

Orijinalden alıntı: punkemre

Bizde tudordan memnun değiliz

Ozbekgiller seviyor, sevişiyorlar, mutlular..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Tudor Gomis'ten memnun değil yeni forvet istiyor

Ligin açik ara en iyi forvetinden nasil memnun degil

• quote:

Tudor Gomis'ten memnun değil yeni forvet istiyor

Yılda 4,5 milyon verdirip aldırdığı adamı beğenmeme lüksü yok. Tudor kim Gomis'i beğenmiyor onun ne haddine.

• Memnun değilmiş geçen daha hazır değiller demişti ama yine de memnun değil. Antremanlarda hırslı imiş ama gol atamıyormuş.

• Bu aksamki mac icin tudor bence 4-2-3-1 sistemi dusunuyor ve bu sistem icin aday kadrom:

Gomis

G.Rodrigues. Belhanda. E.Bassan(bu adama sans verilmeli.)

Selcuk(Fernando). B.Ndiae

Linnes. A.Calik. Maicon. Mariano.

Muslera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre0619x -- 5 Ağustos 2017; 16:27:28 >
  • Su Talisca olayi GS in basina gelse tum medya seferber olur GS i yerin dibine sokardi. Simdi kimsenin sesi cikmiyor

• quote:

Memnun değilmiş geçen daha hazır değiller demişti ama yine de memnun değil. Antremanlarda hırslı imiş ama gol atamıyormuş.

Nerede yazıyor bir kaynak atsana.
  • İstediği adami aldirdi nasil memnun değil kaynak atin.

• Bu sene şampiyonluk şansımızı %80 civarlarında görüyorum.
  • "sakladığım bir notu arşivimden çıkardım, 2004 yılı mart ayında yazmışım. futbol federasyonu'na "buyurun bunlar benim hak etmediğim maaşlar" deyip 4 aylık maaşını federasyona iade eden bir şenol güneş'i hatırlattım. o da bana 4 aylık haksız maaş çekleriyle günahlarını ödeyeceğini zanneden ama hâlâ kendisine borcunu ödemeyen federasyon yetkilileri hatırlattı. o alacaklar hâlâ duruyor, hak etmeyenlere çuvalla dağıtanların utancı olarak.."

şenol güneş

Terim sırf bu laf yüzünden bile gelir

• Şu Muhafız denen elemanı niye ciddiye alıyorsunuz, kadrolu troll o.

• 
Sayfa: önceki 13501351135213531354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.