Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
90.700
Cevap
143
Favori
3.049.811
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
      7180 Mesaj

Menajerler oyuncular keriz değil, takım elenmiş kaos içinde, başkan kalkmış kendi gidiyor işi halletmeye her halimizden tutuştuğumuz belli, bundan sonraki her transfer baya maliyetli olur bu şartlarda.

Özellikle başkanın transfer için kalkıp Fransa'ya gitmesi rezalet.

Drogba bile bu ülkeye 2 tane yönetici ile geldi...
      |
      |
      Pozitron~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Apple iPhone 6S 64 GB Space Gray
    • Yarbay
      2669 Mesaj
      [18 Ağustos 2018 21:19:25 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Bitti demek anlaştı demek başka, direk gün saat vererek geldi demek başka.

Salı günü geliyor denirse gelir herhalde bunun yalan haberini yapamazlar.

Hocam salı günü aynı zamanda kritik toplantı var. Dursunun üzerinde artık kongredekilerinde büyük bir baskısı var. Erken seçim kararı çıkabileceği konuşuluyor. O olmasa bile dursun üzerindeki baskıyı azaltmak için tudoru yollar bence. Yönetim kurulundaki yöneticiler bile dursuna tepkili artık. Bakalım neler olacak. İstifa müessesi açılacakmış. http://www.fotospor.com/haber-galatasarayda-baskan-dursun-ozbeki-130-madde-yakacak-259376

Kongreden baskı falan gelmez geçin o işi kongre rahatsız olsa ibra etmezdi.

Dursun Riva Florya işini bitirmeden gitmez, sportif başarı olayını aşıyor o durumlar.

Yönetim kuruluymuş hocam o. Dursunu artık yöneticiler bile terk ediyor. Baskı gittikçe arttı.

kelle almak zorunda.. zaten almasa bile ligin 5-6 ncı haftası biz havlu atmaya başlamış oluruz.. hepten yok olup giderler..

Orta saha kurulmazsa lucescuda başarılı olamaz. Selçuk tolga yasin carole bunlar en başta şutlanmalı.

fernando oluyor gibi.. ikinci adam imbula olmayacak.. Melo getirilse keşke

Aynen ön libero tamam. Selçuk yedek kalsa bile razıyım. Yeterki ilk 11'de olmasın. Ünal 5 yıl uzatmıştı o zaman formda olduğu için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

i5-4460 || Asus H81M-D R2.0 || Asus R7 265 || FSP Hyper 700W || WD Caviar Black 640 GB || Kingston HyperX Fury 120 GB || Kingston 2x4 GB 1600 Mhz DDR3 || Windows 10 Pro Build 1709

• Teğmen
      192 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

quote:

quote:

quote:

quote:

Denayer gereksiz diyen herkesi Özdursuns maçının özetini izlemeye davet ediyorum. Maicon'un yanına süratli ve top ile oynayabilen bir adam gerektiği gün gibi ortada.

o kişinin denyo olmadığı da ortada.. ama Galatasaray taraftarı için souç değişmez.. hayaliyle maç izliyor.. denyo golleri sıralatıp yedirir galatasaray taraftarı başkasına sover.. geli,rse kahraman olur.. zaten avrupada isteyeni de olmadığı ortada..

Bilader kendine zorla sövdürtme. Şurada 2 görüş paylaşıyoruz okuyoruz adamın ashabını bozma. Beğen beğenme adamı beni ilgilendirmez. Papağan gibi öğrenmişsin bir "denyo" kelimesini sabahtan beri bik bik bik ötüyorsun.

laflarına dikkat et.. futbolcudan anlamıyorsan benim sıkıntım değil.. sırf zenci diye bir çöpe sevdalandıysan o senin sorunun..

Ulan zorla küfür mü ettireceksin kendine? Anlaman kıt mı senin? Zenci sevdalısı falan diyorsun bak o zencinin bi taraflarını alırım bir taraflarına sokarım. Denyo da senin babandır. İt herif. Sokayım forumunuza da senin gibi puştlara da. Koyduğumunun sefil ergenleri sizi.

Çoluk çocukla niye muhatap oluyorsun ki? Ben artık bıktım bunlardan blokla blokla bitmiyorlar şu futbol bolumundekiler.

senin yaşın kaç? alıntı yaptığın kişi konuşma adabını öğrensin önce. tasdik ettiğine göre sende onunla aynısın.. orada yazılanları ikinize aynen iade ediyorum..
      |
      |

• Teğmen
      192 Mesaj
      quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Denayer gereksiz diyen herkesi Özdursuns maçının özetini izlemeye davet ediyorum. Maicon'un yanına süratli ve top ile oynayabilen bir adam gerektiği gün gibi ortada.

o kişinin denyo olmadığı da ortada.. ama Galatasaray taraftarı için souç değişmez.. hayaliyle maç izliyor.. denyo golleri sıralatıp yedirir galatasaray taraftarı başkasına sover.. geli,rse kahraman olur.. zaten avrupada isteyeni de olmadığı ortada..

Bilader kendine zorla sövdürtme. Şurada 2 görüş paylaşıyoruz okuyoruz adamın ashabını bozma. Beğen beğenme adamı beni ilgilendirmez. Papağan gibi öğrenmişsin bir "denyo" kelimesini sabahtan beri bik bik bik ötüyorsun.

laflarına dikkat et.. futbolcudan anlamıyorsan benim sıkıntım değil.. sırf zenci diye bir çöpe sevdalandıysan o senin sorunun..

Ulan zorla küfür mü ettireceksin kendine? Anlaman kıt mı senin? Zenci sevdalısı falan diyorsun bak o zencinin bi taraflarını alırım bir taraflarına sokarım. Denyo da senin babandır. İt herif. Sokayım forumunuza da senin gibi puştlara da. Koyduğumunun sefil ergenleri sizi.

senin gibi zavat ile muhatap olmam ben.. bilgisizliğin ve bilmem kimlere olan sevdan ile yaşa..şimdi sovecem ama ya sabır.. senin baban bile benim yaşımda değildir.. hadsizlik yapma..

Aptal aptal konuşan sensin. Sokmuşum yaşına. Adam olamamışsın ki. İnsan gibi sana "bunu pozitif veya negatif düşün, beni ilgilendirmez" diyorum. İnsan gibi söylüyorum diyorum ki herkesin kendi fikri vardır. Ama kafan böyle hoşgörülere basmadığı için gelip hakaret ediyorsun yok zenci sevdalısıymışım da şuymuş da buymuş da. Çok mu zor koyduğumunun yerinde insan gibi "ben denayer'in faydalı olacağına inanmıyorum" demek.

Zenci sevdalısı demek hakaret mi? nerede zenci oyuncu gorseniz adamın kabiliyetine oynadığı oyuna bakmayıp iyi koşuyor diye hemen yuceltiyorsunuz.. bu denayer denen kimsenin almadığı ve en son Galayasaray'a kakalayalım denen adamam anlayın diye denyo diyorum.. anlayın artık Galatasaray'a zara veriyorsunuz.. elde kamyonla çöp var yenisini hemde gönüllü seve seve istiyorsunuz.. kendinize nbe zarar verirseniz verin umrumda değil.. artık Galatasaray'a zara vermeyi bırakın..
      |
      |

• Binbaşı
      1173 Mesaj
      Extremeboy musun nesin konuyu bos bos mesajlatınla kirletme 2 sayfa mesaj atmış adam

Suna bak hangi mesaja baksam bu adam var adam akıllı bişey okuyamıcaz mı bunun yüzünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duygusal-adam -- 23 Temmuz 2017; 20:25:7 >

• Binbaşı
      1932 Mesaj
      quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

senin gibi zavat ile muhatap olmam ben.. bilgisizliğin ve bilmem kimlere olan sevdan ile yaşa..şimdi sovecem ama ya sabır.. senin baban bile benim yaşımda değildir.. hadsizlik yapma..

Aptal aptal konuşan sensin. Sokmuşum yaşına. Adam olamamışsın ki. İnsan gibi sana "bunu pozitif veya negatif düşün, beni ilgilendirmez" diyorum. İnsan gibi söylüyorum diyorum ki herkesin kendi fikri vardır. Ama kafan böyle hoşgörülere basmadığı için gelip hakaret ediyorsun yok zenci sevdalısıymışım da şuymuş da buymuş da. Çok mu zor koyduğumunun yerinde insan gibi "ben denayer'in faydalı olacağına inanmıyorum" demek.

Hocam takılma forumu biliyorsun Haksız giderken Haklıyı da götürüyor.

•••GalataSaray•••
      •••R-Y-Z•••

• Teğmen
      192 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Extremeboy musun nesin konuyu bos bos mesajlatınla kirletme 2 sayfa mesaj atmış adam

Suna bak hangi mesaja baksam bu adam var adam akıllı bişey okuyamıcaz mı bunun yüzünden

okumak istemiyorsan blokla.. beni de kendinle muhatap etme..
      |
      |

• Yarbay
      10063 Mesaj
      Yaa sanki burda böyle yazınca transfere biz mi yön veriyoruz bizi mi dinliyecekler

Kimi denayer beğenir kimisi beğenmez

T.d ve yönetim almak istiyorsa biz durduramayiz ki

Denayer Ahmet çalık dan 2 kat daha iyi

İzlemediniz galiba Avrupa maçlarını

• Teğmen
      192 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam takılma forumu biliyorsun Haksız giderken Haklıyı da götürüyor.

nerde haksızlık yapmışım? o kişiye hak verdiğinize göre onun gibi seviyesizsiniz. ben o adam tek kufur etmiş miyim? adamın yazdığı yazı cinayet sebebi.. indirim bile alırım..
      |
      |

• Teğmen
      192 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Yaa sanki burda böyle yazınca transfere biz mi yön veriyoruz bizi mi dinliyecekler

Kimi denayer beğenir kimisi beğenmez

T.d ve yönetim almak istiyorsa biz durduramayiz ki

Denayer Ahmet çalık dan 2 kat daha iyi

İzlemediniz galiba Avrupa maçlarını

ikisi de iyi oyuncu değil.. asla ve kata iyi oyuncu olamayacaklar.. Boşa para dokmenin anlamı nedir? adamalşr tafatarın isteğine göre harekey ediyorlar.. siz o denayer denen zatı sevdiğiniz gaz alma adına onu getirecekler.. tudor ve denayer ile yaşarsınız artık.. 5-6 ncı hafta anlarsınız ama iş işten geçer..
      |
      |

• Yüzbaşı
      786 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Hala sorunun stopperlerde olduğunu düşünen taraftar var. Size carole,linnes,selçuk müstehak. Onları izleyin siz.

Denayerden önce 2 tane ortasaha 1 sol bek alınması gerekiyor. Birde Sağ açık alınacak. Oldumu takım 15 yabancı.

Kural bilmeyenlere duyurulur.

Kaç defa söyledik yabancı sorunu yok diye.

Donk, Cavanda ve De Jong YOK. Sıkıntı çıkarıp kalsalar bile TFF'ye gönderilen oyuncu listesine alınmazlar ve paf takıma gönderilirler. Şimdi bir daha bakalım:

Muslera

Linnes

Mariano

Maicon

Carole

Rodrigues

Belhanda

Gomis

8 tane yabancı var kadroda. Bunlara şunları da ekleyelim

Sağ kanat

Orta saha göbek

Orta saha göbek

Sol bek

Yedek forvet

Stoper

Etti mi sana 14. Donk'u beğenip takımda tutarlarsa o zaman işler değişir.

Tamamda gitmeden nereye alıyorsun demek isteidğim o. Donk Jong Cavanda gidecek. Hani gittiler mi ? Hayır. Eboue olayını hatırlamıyormusunuz.

Giderse ile iş olmuyor önce gidecek sonra alacaklar. Yoksa problem çıkar . Ha sözleşmeyi fesedersin tek taraflı verirsin Jonga 3m€ ceza olur. Sneijder beyimizin büyük kazığı sağolsun.

Cavandada dönemin bilinçsizleri sağolsun. Nazifoğlu denen yönetimdeyken aldı şimdi eleştiriyor ne hakkı varsa babam getirdi bu oyuncuları sanki..

Birde 2 sene sonra potansiyel böyle 3-4 futbolcu daha olacak şimdi verdiğimiz maaşlardan dolayı umarım yanılırım.
      |
      |

" Veren de 'O', alan da... Nedir senden gidecek? Telaşını görenler,Can senin zannedecek..." (N.F.K)

• Yarbay
      2600 Mesaj
      [18 Ağustos 2018 20:55:34 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      Gsnin orta sahanın ortasına 2 adam alması imkansiz.Alirsa Fernando olur dahası gelmez ya da başka isim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      192 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Şikayet edin su adamı suna bak üst üste yorum yapıyo işsizlikte sınır bunlar ya yüzsüz bide hala yazıyor

herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz..
      |
      |

• Binbaşı
      1548 Mesaj

Hocam eğer mobildeyseniz tavsiyem hoşunuza gitmeyen insanları direkt bloklamanız zira mesajlar görünmüyor siz de rahatlamış olursunuz

|
      |
      Bahsedilenler: AC DC

• Yüzbaşı
      542 Mesaj
      Yıllık maaşlar:

Gomis 3.35

Belhanda 3.35

Feghouli 3.35

Pazarlıkla fiyat arttıran bi başganımız var

Dursun salı günü gitmezse asma yaprağını yedik

...........ACELE İŞE ŞEYTAN KARIŞIR...........
    • Teğmen
      192 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Hocam eğer mobildeyseniz tavsiyem hoşunuza gitmeyen insanları direkt bloklamanız zira mesajlar görünmüyor siz de rahatlamış olursunuz

Senin hocam dediğin zat.

"Anlaman kıt mı senin?
      zencinin bi taraflarını alırım bir taraflarına sokarım.
      Denyo da senin babandır.
      İt herif. Sokayım forumunuza da senin gibi puştlara da.
      Koyduğumunun sefil ergenleri sizi.

Aptal aptal konuşan sensin.
      Sokmuşum yaşına."

gibi ifadeleri 2 mesajında yazmış bir adam.
      |
      |

• Yarbay
      2669 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: İnternet-Explorer

Yıllık maaşlar:

Gomis 3.35

Belhanda 3.35

Feghouli 3.35

Pazarlıkla fiyat arttıran bi başganımız var

Dursun salı günü gitmezse asma yaprağını yedik

Yönetim kurulu dursunu istifaya davet edecek varmi ötesi

|
      |

i5-4460 || Asus H81M-D R2.0 || Asus R7 265 || FSP Hyper 700W || WD Caviar Black 640 GB || Kingston HyperX Fury 120 GB || Kingston 2x4 GB 1600 Mhz DDR3 || Windows 10 Pro Build 1709
    • Yarbay
      2669 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Gsnin orta sahanın ortasına 2 adam alması imkansiz.Alirsa Fernando olur dahası gelmez ya da başka isim

Orta saha kursak çok şey değişecek zaten. Hem kolay gol yeme hem de atamama sorunu büyük ölçüde hallolacak. Yeter ki şu selçuk ve tolgadan kurtulalım. Ek olarakta yasin, carole.

|
      |

• Teğmen
      115 Mesaj
      quote:

Neye göre imkansız ? Kulubün para yönünden hiç bir sıkıntısı yok , uefayla maaş dışında oluşan bir problem yok.

Vikings
      Ragnar Lothbrok
    • Yarbay
      2600 Mesaj
      [18 Ağustos 2018 20:55:34 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

quote:

Neye göre imkansız ? Kulubün para yönünden hiç bir sıkıntısı yok , uefayla maaş dışında oluşan bir problem yok.

Para yonundn yok ama oraya getirecek transferi bitirecek biri yok.

Selçuk Tolga x olur.

3 milyon üstü kazanacak Selçuk bu sene kesmezler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
SEO
paykasa
türksohbet.net
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.