Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.037
Cevap
76
Favori
603.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Awendel

Renktaşlar derbilerde cok heyecanlanıyorum ozellikle kadıkoydeki derbilerde maç baslar baslamaz oyle bi baskı olusuyor ki cehennem gibi benim bile elim ayagım titriyor futbolcuları dusunemıyorum fb nın tek amacı gs yi yenmek kupa felan umurlarında degil.
    En cok korktugum sey o baskıyla ilk dakikalarda bir gol yersek adamalr havaya girerse fark felan olursa ne yaparız fenerlilerin diline duseriz of of tırsıyorum yeminle

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=116206722

Hatta:https://forum.donanimhaber.com/search_verification.asp?phrase=&criteria=AND&sortMethod=d&timeframe=%3E&timefilter=0&author=Awendel&forumid=307&topicreply=both&message=both&language=single&top=1000&minRank=0&submitbutton=+Tamam+

Neden Galatasaraylı taklidi, anlatsana biraz

• Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    Awendel kullanıcısına yanıt
    Şimdide ölü taklidi yapıyo. Demek ki taklit seviyo
  • Ulan derbi var şu konu bir sayfa atmıyor.Ne kadar seviyor bizim taraftar dağınık yazmayı, konu açmayı..Her konuda mesaj var bir ortak konuda yok.
  • Riekerinkin galatasarayda olmasina tahammul edemiyorum

Yine aklima geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam Riekerink bey mi diyeceğiz Riekerink bye mı bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Akşam Riekerink bey mi diyeceğiz Riekerink bye mı bakalım.

Valla maçı kazanırsa baya bir seviye atlar, Lord falan demeye başlar millet.
  • SON DAKİKA - Fenerbahçe tesislerinden ayrılan Ozan Tufan, Galatasaray maçı kadrosundan çıkartıldı. (Ntvspor

Maça bilet satan var mı?
  • Lens sanki yedeklerde olacak gibi

• Muslera
    Sabri-Serdar Aziz-Hakan Balta-Carole
    Tolga-Dejong
    Yasin-Sneijder-Bruma
    Eren(Podolski)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 20 Kasım 2016; 15:4:33 >
  • +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Akşam maçta tribünlerde şu görüntüleri göreceğiz;
     Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

aynı resimlerden GS&BJK olanlarını atarım.

Ne kadar boş mesaj atıyorsunuz

• Fenerbahçe Galatasaray derbisinin simulasyonunu oynattım ve kendim anlattım devamı linkte (FIFA 17)
    https://youtu.be/TkX2Q-PDv3o abone olun her hafta 3 büyüklerin lig ve Avrupa simulasyon maçları olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Orijinalden alıntı: Andres Iniesta

parayla şampiyonluğun ne kadar kolay olduğu hakkında bir bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Yok

AT ile şampiyonluk ne kadar kolay ondan bahset arabacı.

• eğer kaybedersekte iyi oyunla dönersek yada iyi oyun olmazsa bile ben riekerink'in yanındayım.

altyapıyı bile çalıştıran bir hoca riekerink ve son maçlar dışında ki onlarda da berbat oynamadık, genelde iyi oynadık. ve inşallah dahada iyi olacağız galatasaray olarak.

hoca göndermekle hemde sezon ortasında göndermekle sorunlar çözülmez. anca çok iyi kaliteli bir teknik direktör olur o zaman belki dersin. örnek lucescu gibi.

onun dışında hoca göndermek çözüm değil, hele bir de iyi giden performans varken hoca göndermek sorunları kolayca çözmez.

hatırlayın riekerink gelmeden önce galatasaray futbol takımı nasıldı?

riekerink kupayı aldırttı. üstelik avrupa cezası 2 yıl sürecek denirken, riekerink'le fenerbahçeyi yenerek türkiye kupasını kazandık hatırlayın lütfen.

bu sezonda iyi başladık. belki iniş çıkışlar olabilir. ama riekerink'te gelecek için ışık var. o nedenle sonuç ne olursa olsun riekerink'in yanındayım. inşallah daha iyi sonuçlarda alacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 20 Kasım 2016; 17:55:29 >

• Sportaküs ‏@overdoseSPOR 9 sn.9 saniye önce
    Süper Lig’de Eren Derdiyok 532, Wesley Sneijder de 1293 dakikadır gol atamıyor. (Opta)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Sezonun ilk derbisinde BJK yi haşat edecektik, meşhur balları dayesinde 2 puanımızı aldılar. Umarım bugün öyle bir durum yaşanmaz

bal mı :d

edit : Sizin beceriksizliğiniz yüzünden berabere bitti maç ben devre arası 3-4 olmasın diye dua edıodum2-2 bitti gülmekten öldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 20 Kasım 2016; 17:55:26 >
  • Aha, Selçuk ve Semih oynamıyor, yoksa?
  • Galatasaray ilk 11: Muslera, Sabri, Hakan, Serdar Aziz, Carole, Tolga, De Jong, Bruma, Sinan Gümüş, Sneijder, Eren Derdiyok.

çok iyi bir 11. inşallah maçada yansıyacak iyi oyunumuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 20 Kasım 2016; 18:13:33 >
  • Selcuk yok, semih de yok

• kazanır mıyız acaba diye düşünüyorum ama fener son haftalar çok formda inşallah başa baş geçer ezilmeyiz.
  • 
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.