Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1086. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.037
Cevap
76
Favori
603.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10841085108610871088
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke Riekerink gitmeseydi. Bundan daha kötü olmazdı. Eskiden hakemlerle uğraşırdık. Şimdi maalesef top oynayamıyoruz.

Adam elindeki kadroya göre iyi iş yapıyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray bitti demeden bitmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uA-kktc

quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Vizyonsuz topçuymuş Beşiktaş forması giymeliydi . Onlar o formayla UEFAda çeyrek final oynadı

Forma denayerin forması ve ikisi belcika milli takımındanda cok iyi arkadas bu konu hakkında roportajları bile var , denayer gecen sene adanada oynasa suan üstünde adana forması olacaktı , belliki hediye etmis oda giymis .

Ama kendine pay cıkarıp bisey sanmanız komik olmus.

Sarkozy'nin, Rooney'in ve İcardi'nin oğulları da giyiyor Galatasaray forması. Barcelona'nın şarkısını yapan ünlü müzisyen Manu Chao kültürü simgelediği için giydiğini söyledi Galatasaray formasıyla konserler verdi. Abd'li ünlü bi kaç manken giyiyor, Snoop Dog giydi Kobe Bryant giydi. David Alaba fanatik Galatasaraylı kendisi söylüyor. Uefa eski asbaşkanı Lennart Johansson giydi.

Iron Maiden'in bas gitaristi giydi, Metallica'nın bas gitaristi Türkiye'ye geldi Gsstore'den aldığı formayla etiketiyle resim çektirdi. Japon mühendis robot tasarlıyor üstünde Galatasaray formasıyla tanıtıyor. Los coçadores del chaco adında Brezilyalı müzik grubunun Galatasaray adlı besteleri var ve Galatasaray formasıyla beraber konserlerinde giyiyor.
    Afrika'da çocuklar Madrid, ManU, Barça, Münih gibi büyük takımlarla beraber Galatasaray formasını da üstlerinden çıkarmıyor.

Türkiye dışında açık ara en çok forması ve ürünleri satılan takım Galatasaray, en çok yabancı vatandaşa kombine satan takım Galatasaray. Yurt dışındaki maçlara en çok taraftar toplayan takım da açık ara Galatasaray.

Dünyanın neresine gidersen git illa ki Galatasaray'ın bir izini bulursun. Galatasaray tıpkı İstanbul gibi Türkiye'nin büyük bir marka değeridir. Daha geçen bu konuda İngiliz gazetesi Daily'de bir spor giyim markası tanıtıldı haberde majorty of the world kategorisinde Galatasaray'ın da adı vardı. Biz bap çıkartmıyoruz zaten olan bu.

Sadece ilk cümleyi okudum ona cevap vericem devamını okuyacak kadar bos vaktim yok maalesef.

Ne kadar acı onlar giyebiliyor ama sen efsanelerinin isimlerinin yazılı oldugu formayı giyip sokaga cıkamıyorsun.

Hadi , iyi aksamlar.

Devamını okuduğu ve apışıp kalığ cevap veremediğini biliyorum boş vaktim yok ayaklarını geç. Sabah akşam forumda takılıp atomu parçalamıyorsun heralde boş vakti yokmuşmuş

Yoo Hagi'nin Hasan Şaş'ın Hakan'ın Tafi'nin Mondragon'un formalarını giyip dolaşırım kimse de gelip gık diyemez. Sana ne istediğim efsanenin formasını giyerim.

Senin efsane topçun Sergen bizim 99-00 sezonunda rotasyona bile giremiyodu uefa listesinde adı yoktu sizin efsaneniz bizim yedek bile olmayan tribüncü topçumuzdu

Okumuyorum , bosa cırpınıp makaleler yazmana gerek yok.

Hadi zıpla bidaha da alıntılama yada alıntıla nede olsa tek aktiviten bu , blok.

Okuduğunu ve verecek cevap bulamadığını biliyorum kardeş Galatasaray konusunda Galatasaray forması giyen yabancı futbolcu hakkında yorum yaptığına göre bariz kıskanmışsın. Verecek cevap bulursan alıntılarsın

Alıntılama la 4lük. Bloklusun diyorum.
    Kendi kendine cıldır.

• Jor kalsa clye giderdik.

• Ee ne oldu Muslera ve Sneıjder 3. bile yapamayacak mı :D
  • Bu kadronun sezonluk maliyeti 250 milyon TL. Kişi başına gelirleri 10 milyon TL. Şaka gibi ama gerçek ...
  • Başımıza ne geldiyse buradaki twitter'daki ve GS sözlükteki vizyoncu tayfa yüzünden geldi. Bu adamlar ne istediyse Dursun onu yapıyor. Bakın bunlar Hamza'yı gönderin dediler gönderdiler Riki'yi t.d yapın dediler yaptılar kovun dediler kovdular Tudor'u getirin dediler getirdiler ama bu vizyoncu tayfa hala çok bilmiş gibi konuşuyor. Bu durum sizin de suçunuz tek o başkanınızın değil.

Her konu da haksızsınız işte. 3 kupayı Muslera, Sneıjder aldı dediniz ikisi de 2 senedir leşleri oynuyor. Hamza Hamzaoglunun yaptıkları ne kadar zormus gordunuz mu? Her alanda dibe vurmus takımı 6 ayda 3kupa aldırttı. Hamzaoğlu'nu azılı şekilde eleştirdiniz söylediğiniz hiçbir şey hiçbir şekilde tutmadı 2 senedir. Ne ekersen onu biçersin işte izleyin kendi takımınızı sizin emeğiniz bu takım.
  • Ben olsam sabah 6'dan akşam 9'a kadar salonda, sahada, video odasında, taktik board'da, vs çalıştırırım bunları. Kafaları alana kadar futbolun amacının gol atmak ve hızlı oynamak olduğunu anlatırım. Fener maçına kadar da tesislerden çıkmalarını yasaklarım. Semih-Chedjou ve Selçuk'u da süresiz kadro dışı bırakırım..Ayrıca hepsine 2 haftalık düşük performans cezası keserim. Anca böyle adam olur bunlar !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendi0 -- 10 Nisan 2017; 22:27:13 >
  • Cidden önümüzdeki 2 seneden umudu olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

Başımıza ne geldiyse buradaki twitter'daki ve GS sözlükteki vizyoncu tayfa yüzünden geldi. Bu adamlar ne istediyse Dursun onu yapıyor. Bakın bunlar Hamza'yı gönderin dediler gönderdiler Riki'yi t.d yapın dediler yaptılar kovun dediler kovdular Tudor'u getirin dediler getirdiler ama bu vizyoncu tayfa hala çok bilmiş gibi konuşuyor. Bu durum sizin de suçunuz tek o başkanınızın değil.

Her konu da haksızsınız işte. 3 kupayı Muslera, Sneıjder aldı dediniz ikisi de 2 senedir leşleri oynuyor. Hamza Hamzaoglunun yaptıkları ne kadar zormus gordunuz mu? Her alanda dibe vurmus takımı 6 ayda 3kupa aldırttı. Hamzaoğlu'nu azılı şekilde eleştirdiniz söylediğiniz hiçbir şey hiçbir şekilde tutmadı 2 senedir. Ne ekersen onu biçersin işte izleyin kendi takımınızı sizin emeğiniz bu takım.

bak bak adama bak,sneijder ve muslera'yı eleştirip,hamza'yı övüyor. GERÇEK Mİ LAN BU

• quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

Cidden önümüzdeki 2 seneden umudu olan var mı?

Bu leş futbolcuların çoğunun sözleşmesi 2019 sonuna kadar devam ediyor diye biliyorum, o yüzden önümüzdeki sezonu da gözden çıkarmak lazım

• Trolün teki hala hamzayı savunuyor ya. Ulan hamzada leş gibi savunması vardı bala .öte şampiyon olduk. Benim izlediğim en dandik şampiyonluk hamza hocanın başındaki galatasarayın aldığı şampiyonluktur.. Program yorumcuları bile gsyi yerden yere vuruyordu. ŞAMPİYON olduğumuz halde. Ağızlarını almışlar bir vizyoncu kelimesi bi cacık bilmeden sallıyorlar. Ulan ben mancini gelirlen forumda ilk eleştiren kişiydim.Sanki biz yerli hocaları sevmiyoruz. Yabancı hayranıyız. Bi .ok bilmeden ezbere konuşuyor TROL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 10 Nisan 2017; 22:54:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

Trolün teki hala hamzayı savunuyor ya. Ulan hamzada leş gibi savunması vardı bala .öte şampiyon olduk. Benim izlediğim en dandik şampiyonluk hamza hocanın başındaki galatasarayın aldığı şampiyonluktur.. Program yorumcuları bile gsyi yerden yere vuruyordu. ŞAMPİYON olduğumuz halde. Ağızlarını almışlar bir vizyoncu kelimesi bi cacık bilmeden sallıyorlar. Ulan ben mancini gelirlen forumda ilk eleştiren kişiydim.Sanki biz yerli hocaları sevmiyoruz. Yabancı hayranıyız. Bi .ok bilmeden ezbere konuşuyor TROL

Bala öte bu kadar gol atmak bu kadar puan toplamak vay vay hocam bu nasıl bal ya. Bir yerde sürekli başarı varsa orada bal yoktur emek vardır emek. Ama Sneıjder var Muslera var Hamza yapmadı onlar şampiyon yaptı onlar her geleni şampiyon yapar abi.

• quote:

quote:

Trolün teki hala hamzayı savunuyor ya. Ulan hamzada leş gibi savunması vardı bala .öte şampiyon olduk. Benim izlediğim en dandik şampiyonluk hamza hocanın başındaki galatasarayın aldığı şampiyonluktur.. Program yorumcuları bile gsyi yerden yere vuruyordu. ŞAMPİYON olduğumuz halde. Ağızlarını almışlar bir vizyoncu kelimesi bi cacık bilmeden sallıyorlar. Ulan ben mancini gelirlen forumda ilk eleştiren kişiydim.Sanki biz yerli hocaları sevmiyoruz. Yabancı hayranıyız. Bi .ok bilmeden ezbere konuşuyor TROL

Bala öte bu kadar gol atmak bu kadar puan toplamak vay vay hocam bu nasıl bal ya. Bir yerde sürekli başarı varsa orada bal yoktur emek vardır emek. Ama Sneıjder var Muslera var Hamza yapmadı onlar şampiyon yaptı onlar her geleni şampiyon yapar abi.

He yavrum he

Tüm programlar hamzacığını kıskandığı için yerden yere vuruyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Vizyonsuz topçuymuş Beşiktaş forması giymeliydi . Onlar o formayla UEFAda çeyrek final oynadı

Forma denayerin forması ve ikisi belcika milli takımındanda cok iyi arkadas bu konu hakkında roportajları bile var , denayer gecen sene adanada oynasa suan üstünde adana forması olacaktı , belliki hediye etmis oda giymis .

Sarkozy'nin, Rooney'in ve İcardi'nin oğulları da giyiyor Galatasaray forması. Barcelona'nın şarkısını yapan ünlü müzisyen Manu Chao kültürü simgelediği için giydiğini söyledi Galatasaray formasıyla konserler verdi. Abd'li ünlü bi kaç manken giyiyor, Snoop Dog giydi Kobe Bryant giydi. David Alaba fanatik Galatasaraylı kendisi söylüyor. Uefa eski asbaşkanı Lennart Johansson giydi.

Iron Maiden'in bas gitaristi giydi, Metallica'nın bas gitaristi Türkiye'ye geldi Gsstore'den aldığı formayla etiketiyle resim çektirdi. Japon mühendis robot tasarlıyor üstünde Galatasaray formasıyla tanıtıyor. Los coçadores del chaco adında Brezilyalı müzik grubunun Galatasaray adlı besteleri var ve Galatasaray formasıyla beraber konserlerinde giyiyor.
    Afrika'da çocuklar Madrid, ManU, Barça, Münih gibi büyük takımlarla beraber Galatasaray formasını da üstlerinden çıkarmıyor.

Türkiye dışında açık ara en çok forması ve ürünleri satılan takım Galatasaray, en çok yabancı vatandaşa kombine satan takım Galatasaray. Yurt dışındaki maçlara en çok taraftar toplayan takım da açık ara Galatasaray.

Dünyanın neresine gidersen git illa ki Galatasaray'ın bir izini bulursun. Galatasaray tıpkı İstanbul gibi Türkiye'nin büyük bir marka değeridir. Daha geçen bu konuda İngiliz gazetesi Daily'de bir spor giyim markası tanıtıldı haberde majorty of the world kategorisinde Galatasaray'ın da adı vardı. Biz bap çıkartmıyoruz zaten olan bu.

Sadece ilk cümleyi okudum ona cevap vericem devamını okuyacak kadar bos vaktim yok maalesef.

Ne kadar acı onlar giyebiliyor ama sen efsanelerinin isimlerinin yazılı oldugu formayı giyip sokaga cıkamıyorsun.

Hadi , iyi aksamlar.

Devamını okuduğu ve apışıp kalığ cevap veremediğini biliyorum boş vaktim yok ayaklarını geç. Sabah akşam forumda takılıp atomu parçalamıyorsun heralde boş vakti yokmuşmuş

Yoo Hagi'nin Hasan Şaş'ın Hakan'ın Tafi'nin Mondragon'un formalarını giyip dolaşırım kimse de gelip gık diyemez. Sana ne istediğim efsanenin formasını giyerim.

Senin efsane topçun Sergen bizim 99-00 sezonunda rotasyona bile giremiyodu uefa listesinde adı yoktu sizin efsaneniz bizim yedek bile olmayan tribüncü topçumuzdu

Hadi zıpla bidaha da alıntılama yada alıntıla nede olsa tek aktiviten bu , blok.

Okuduğunu ve verecek cevap bulamadığını biliyorum kardeş Galatasaray konusunda Galatasaray forması giyen yabancı futbolcu hakkında yorum yaptığına göre bariz kıskanmışsın. Verecek cevap bulursan alıntılarsın

Kendi kendine cıldır.

2 yıldızlı olsam belki çıldırırdım şansına küs.

Bu belki 50. blokladım yazışın yav he he kudur

• quote:

Ee ne oldu Muslera ve Sneıjder 3. bile yapamayacak mı :D

Hamzaoğlu Melo'yu göndertmese şuan başka yerlerdeydik.

Melo belki de tarihimizin en iyi ön liberosuydu, efsaneydi, rakipsizdi. Formdayken mevkisinin en iyi 5 isminden biriydi bunu defalarca kez yazdım. Hamzaoğlu Melo göndertti takımın savunması 2 senedir çökük.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi , iyi aksamlar.

Kendi kendine cıldır.

2 yıldızlı olsam belki çıldırırdım şansına küs.

Bu belki 50. blokladım yazışın yav he he kudur

Hocam kafanmı basmıyor anlamıyorum ama tekrar yazayım , blokladım ve ne sacmaladıgını görmüyorum.

Nasıl bir işsizsen sabahtan beri alıntılayıp duruyorsun ama yazdıklarını görmüyorum cık biraz insan icine sosyalles bırak burda sacma sapan seyleri.

• quote:

quote:

Yaşın yetmiyor o döneme ben sana anlatayım.

Her maç yüzde yüzlük pozisyon çıkartıyordu Muslera. Defans leşti. Sneijder de sağa sola müthiş paslar atıyordu.

Çok zor değil abicim istersen o dönemin performanslarına bakabilirsin elinde internet var. Muslera'nın Sneijder'in maç skorlarına, istatistiklerine vs. ulaşabilirsin.

• Bloklular basmış gene konuyu, bunları kovmaktan sıkıldık artık.

İnsandan azıcık gurur olsa kovulduğu yere geri gelmez ama bunlarda ne gurur var ne onur.
  • 
Sayfa: önceki 10841085108610871088
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.