Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.245
Cevap
150
Favori
1.217.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24592460246124622463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FFP zorluyor, durum kötü ama. Sezon sonu mesela Edin Visca, Raul Rusescu, Eren Derdiyok gibi oyuncular alınabilirse ağır fatura çıkmadan takımı toparlarız.

Umut Bulut yollanmalı. Yasin Öztekin, Burak Yılmaz gibi 8m€'ya Çin'e satılmalı. Elde Sinan Gümüş ve Lukas Podolski var zaten. Ayrıca Semih Kaya 6-7m€'ya bir yere sallanmalı. Jason Denayer'i takımda tutabilirsek stoper ihtiyacı da yok.

Forvet-kanat eksiği kapatıldı mı, sorun kalmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

Herkes işine geldiği gibi konuşuyor, kılıf uyduruyor, davranış sergiliyor: alttaki mesaj senin için de geçerli fanatizm bey. bir üstteki son paragrafın tekrarını altta yazayım.

o maçta gs yerine başka takımlar olsa kalıbımı basarım, %99 fanatizmle dolmuş aklınız bu dediğnizin tam tersini söyleyecekti.

Salih Dursun'un olayı aslında çok başka. Önceki Ts-Gs maçı öncesi çıkarılmak istenen söylentilere bakın, "Bakalım Gs.li Salih nasıl oynayacak" "kulübüne karşı yatar" vs bir sürü söylem oldu

Bu saf arkadaş da kendini temize çıkarmak için, hayatı boyunca mücadele etmediği kadar etti bizim maçta. Maçtan sonra açıklamaları da bu sözlerden etkilendiğini, amatörlüğünü gösterdi.

Adam çıktı "bana böyle böyle dediler ama kesinlikle böyle bir düşüncem olamaz, Allaha çok şükür son damlaya kadar iyi de oynadım" vs vs dedi. Kendini sürekli TS'ye GS'li olmadığını ispatlamak zorunda hissediyor

Maçta da rezil ötesi oynadı, hatta maç içinde yine bu söylentiler çıkar diyordum.. Sonra buu adam işin kolayını seçti, ülkenin kafa yapısını da biliyor, hakemin üstüne atladı işte "bak ben TS'liyim takımım için geldiğim takıma karşı kavga da ediyorum" diye bağırdı sahada

Ondan sonra aaauuvvvvv Salih efsane, hepimizin dediği gibi. Neyse hala bizim oyuncumuz, tam tersine bizim işimize gelir böyle efsanenin bonservisini de alırlar herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütün oyuncuların maçbaşı ücretlerini kaldırmışız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

Bütün oyuncuların maçbaşı ücretlerini kaldırmışız

Bütün oyuncular kabul etmiş mi? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Sanane
  • quote:

quote:

Kabul etmişlerki kalkmış.:)

• quote:

quote:

quote:

Kabul etmişlerki kalkmış.:)

Cevap vermek bu kadar kolay. Tesekkur ederim. Ama ben inanmıyorum bu habere. Kabul edecek oyuncular elbet olacaktır ama kabul etmeyende çok olacaktır.

• Beyler yalan yok ancak chedjuyu herkes seviyoda 2li stoperde Çeju varsa yanındaki adam uzun sabit Kalan stoper olmalı defansı yöneten adam Çeju bence bu işi yapamıyo 2.stoperde olmuycağına göre Çeju iyi paraya satıkmalı onun yerine en iyi örnek kjaer olur kjaer gibi bi stoper benxe hem semihin hem korayın hemde denayerin peformansını üst düzeye çıkartır çünkü bu Adamları yöneten bi lider stoper şart ve hakan balta olcan Carol satılıp Sol beke bi yerli bide telles giderse bek şart aynı şekilde linnesin ne oldugu belli değil ancak görünen sabri sene sonunda gidicek kontratı bitiyo orayada sağlam bi yedek lazım koray altınay uğur Uçar bunlar olabilir maliyetleride az sadece defans bölgesine için yazdım takım genelinde değişmesi gereken çok şey var 2 kanat 2 Forvet 2 ortasaha şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lazio maçında kareografisini yaptığımız amcamız saldırıya uğramış.Bunu yapan şerefsizlerin Allah belasını versin.Fotoyu görünce kötü oldum😡

• Bu maçla birlikte Selçuk taraftalar için bitmiştir.

3-2 yeriye düşmüşüz dk 86 Selçuk efendi orta sahada topla buluşuyor baskı felan yok yuhalanıyor topu Cenk atıyor.

• Penaltıyıda Cenk'e atsaydı da görseydik delikanlılığını !
  • Volkan Pala'yı ya da Muhammet Yeşilyurt'u oynatmak bi kadar zor mu anlamıyorum.

• fener bölümünde attım buraya da atıyorum kardeşimlerim benim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Herr Adler

Tıpkı Galatasaray gibi bu konu da ölmüş. İyi gün taraftarlığı yapıyorsunuz dediğimizde karşı çıkıyordunuz bir de. Sizin Galatasaraylığınız kupa kaybedene kadar.

Zekani ayakta alkisliyorum. Takim Avrupa'dan gelir - gider dengesi diye men edilmis... Millet ne yapsin transfer konusunda

Eeeee ceza da yedigimize gore, artik 5 nokta transfer yapmali yonetim. Batti balik yan gider mi diyecegiz.

Millet eldekileri gonderme derdinde, Burak gitti bayram yaptik. Transfer konusu bosmus.
    Taraftari bu yonetimin yaptigi transferden korusun tanri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

quote:

Orijinalden alıntı: Herr Adler

Tıpkı Galatasaray gibi bu konu da ölmüş. İyi gün taraftarlığı yapıyorsunuz dediğimizde karşı çıkıyordunuz bir de. Sizin Galatasaraylığınız kupa kaybedene kadar.

Zekani ayakta alkisliyorum. Takim Avrupa'dan gelir - gider dengesi diye men edilmis... Millet ne yapsin transfer konusunda

Eeeee ceza da yedigimize gore, artik 5 nokta transfer yapmali yonetim. Batti balik yan gider mi diyecegiz.

Millet eldekileri gonderme derdinde, Burak gitti bayram yaptik. Transfer konusu bosmus.
    Taraftari bu yonetimin yaptigi transferden korusun tanri.

Hoca ben sizi bir yerden tanıyor gibiyim yada karıştırıyorum.Total War ile ilginiz var mı ?

• Arenada Sneijderrrrrr
  • Derbi maçına denayeri izlemek için geleceklermiş

• GÜVENİYORUZ!

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Gyllenhaal

GÜVENİYORUZ!

inşAllah

• 
Sayfa: önceki 24592460246124622463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.