Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.245
Cevap
150
Favori
1.217.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buraya gelip bu konuya böyle yazıyorsan sana herkes 5 yaşında der bilader. Git kendi forumuna. Bende senin gibilere tav oluyorum. Ama gidip fener forumuna senin gibi yapmıyorum. Az adam olda forumuna dön. Özür dilersin biter bu mesele forumun icine ettin be.
  • edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Yok yok o kadar geriye gitme bak ondan sonra biz kaç çeyrek final gördük kaç kere şl ye direk katıldık...BAŞARI diyorum birader....Siz de olmayan..Bizim eski başarılarımızı boşver...BAŞARI diyorum canım kardeşim sizde olmayan...inşallah muvaffak olursunuz...
  • Kalktım ve Cüneyt Tanman ' ın postalandığını gördüm ve çok mutlu oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hozeis. kullanıcısına yanıt
    Sistem ve tercihlerime girdiğinde üstte oyun platformlarının altında takım var oradan seçebilirsin hocam
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    İstediğini paylaş ben ona bişey demiyorum ama laf attığın taraftar buraya gelince de neden geldiniz diye isyan etmicen.

Aynen dediğin gibi anladığı dilden konusacaksın.
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Sen tüm sene fenerbahçe hatta bjk konularında idin hayırdır

• mrkb kullanıcısına yanıt
    Kafanızdan bi'şeyler uydurup uydurup yazmayın.Bne mükemmelim,siz kötüsünüz ya da paylaşmanızla ilgili bir şey yazmadım.

Peki,Sen kendini ne sanıyosunda benim nereye yazacağıma karar veriyosun?

Ulan ya
  • yanlış bölüme transfer başlığına girdim sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Özentilikte çığır açtı adamlar.İyi ki bir çay içirdik adama.

cennet mahallesine koy oynasın bruno alvesle beraber
  • Bune ya galatasaray basligimi fb basligimi belli degil. Topigin yuzde 60 i fenerli. Kendi konulari yokmu bunlarin

• Cüneyt te gittiğine göre dengeler bozuldu artık transfer gelir herhalde
  • bloklayın konuya yazan ergenleri ben öle yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Umut Bulut'un antremanda kaçırdığı golü gören var mı?

İşte o çoban geçen sene 1750 dakika oynamış ligde yani 19-20 tam maç yapar ve 11 gol atmış.

Sizin geçen seneki en iyi forvetiniz Sow ise 2480 dakika oynamış ligde yani 27-28 tam maç yapar ve 14 gol atmış.

Abowwww o nası bi kombinasyondur abi. umut bulut la Sow u kıyaslamak vatana ihanettir yahu. Burak Yılmaz senelerdir Türkiye liginin en fazla gol atan muhtemelen de en fazla gol pozisyonuna giren futbolcusudur ama siz GS li arkadaşlarımda dahil hiç kimse takımda görmek istemez. Burak çok iyi bi profesyonel yetenekleri son derece sınırlı ama inanılmaz çalışan bi futbolcu. Fizik olarak hep iyi bakmıştır kendine ama milli takımda burak ve umut ikilisi ile işimiz hiç mi hiç kolay değil. O kadar acaib hatalar yapıyolar ki bazen saç baş yolduruyolar. Yani bence futbolun en önemli unsuru oyun bilgisi ve zekası 0 a yakın ikisininde. Bunu bi fenerbahçeli olarak değil tarafsız gözle söylüyorum. Sow ise belki bir yığın gol kaçırmıştır ama her defasında Sow nası kacırır bunu dedirtiyo çünkü adamı izlerken anlıyosunuz bu adamın hamuru iyi yani o kadar bariz belli ki dışardan hiç tanımayan biri bile bu farkı anlayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Alıntı yapmışsın belirt bari

Nereden alıntı yapmışım hocam tablolar dışında yazı bana ait?

• StrangerLovely kullanıcısına yanıt
    Sözlük vs. geçiyordu yazıda, sözlüğe de sen yazdiysan k.kalma kardeş günahını aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine çocuk parkına çevirdiler konuyu...Darkness aldı Fb'li üye

Sizi 2. takımımız olarak satın alırdık diyebiliyor ve çizilmiyor forumun hali içler acısı

Ben birkaç kere girdim Fb bölümüme hemen 7 gün verdiler...Tahrik edici mesajdan

Çifte standartsız birgün yok...Transfer konusu diye giriyoruz trollere laf yetiştiriyoruz.

Bölüm yasağı gelmesi şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Sözlük vs. geçiyordu yazıda, sözlüğe de sen yazdiysan k.kalma kardeş günahını aldım

Sözlüğe de ben yazmıştım da orada çok görünmeyince buraya yazayım dedim

• 2015-2016 Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu 1. Hafta programı açıklandı.

TFF’den yapılan açıklamaya göre, son şampiyon Galatasaray sezona Sivasspor ile Sivas 4 Eylül Stadı'nda 15 Ağustos 2015 Cumartesi günü saat 21:45’de yapacağı karşılaşma ile başlayacak.
  • Cüneyt tanman haberleri nedir arkadaşlar göremedim haber sitelerinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 ağustosta lig başlayacak bizimkiler 1 ağustosta transfere hız vereceğiz diyor. Allah akıl fikir versin bu yönetime.

• 
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.