Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11981199120012011202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alone4335

quote:

Orijinalden alıntı: lifeblood6

Yaa sabıır

şuan muhalefet yapmak için konuşuyorsun.

kadro kötü

teknik direktör kötü

yönetim istifa

stat uzak

riva yapılmadı

para harcanmıyor

madem öyle tutma kardeşim bu takımı insanın asabını bozmaya gerek yok, adam gelip şampiyon yaparken iyi sonra kötü... daha mı çok biliyorsun hamzadan? daha mı iyi oynuyorsun sabriden?

çağımızın hastalığı bu fütursuzca eleştirmek. sen nesin sen kimsin ki sürekli burun kıvırıyorsun. bu sektördeki bir toz zerresinden ibaretsin fazlası değilsin. sen kombine almasan, maça gelmesen, forma almasan, elbet bir alan bir gelen olacak. çünkü biz seviyoruz bu takımı, seviyoruz bu renkleri..

Hocam işey sorucam akp li misiniz acaba yanlış anlamayın daha iyisini istemeyi yanlış bulan bu görüş bana akpyi anımsatıyo sadece yollar yaptılar diyerek yönetimden memnun olmak bi Galatasaraylıya göre değildir neden Amerika olmak varken Türkiye olalım neden Barça olmak varken sadece lig hedefleyen avrupada geleceği olmayan bi takım olalım nedir bu aza kanaat bence siz Galatasarayı sevmeyen taraftarsınız burda siz tutmayın bu takımı başarıya aç taraftar her zaman en iyi taraftardır

senin basarıya aç olman neyi degistirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuştuğu isme bakın iyi olmuş gittiği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydeathhhone

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lifeblood6

Yaa sabıır

şuan muhalefet yapmak için konuşuyorsun.

kadro kötü

teknik direktör kötü

yönetim istifa

stat uzak

riva yapılmadı

para harcanmıyor

madem öyle tutma kardeşim bu takımı insanın asabını bozmaya gerek yok, adam gelip şampiyon yaparken iyi sonra kötü... daha mı çok biliyorsun hamzadan? daha mı iyi oynuyorsun sabriden?

çağımızın hastalığı bu fütursuzca eleştirmek. sen nesin sen kimsin ki sürekli burun kıvırıyorsun. bu sektördeki bir toz zerresinden ibaretsin fazlası değilsin. sen kombine almasan, maça gelmesen, forma almasan, elbet bir alan bir gelen olacak. çünkü biz seviyoruz bu takımı, seviyoruz bu renkleri..

Hocam işey sorucam akp li misiniz acaba yanlış anlamayın daha iyisini istemeyi yanlış bulan bu görüş bana akpyi anımsatıyo sadece yollar yaptılar diyerek yönetimden memnun olmak bi Galatasaraylıya göre değildir neden Amerika olmak varken Türkiye olalım neden Barça olmak varken sadece lig hedefleyen avrupada geleceği olmayan bi takım olalım nedir bu aza kanaat bence siz Galatasarayı sevmeyen taraftarsınız burda siz tutmayın bu takımı başarıya aç taraftar her zaman en iyi taraftardır

senin basarıya aç olman neyi degistirdi

Benim değil ama taraftarın çoğunluğunun başarıya aç olması yönetimi değiştirir yönetimin başarıya aç olması çok şey değiştirir Real-Barça çekişmesi örneğinde olduğu gibi yıllardır transfer dönemlerinde birbirlerinden aşşa kalmazlar milyonlar harcarlar ve milyonlar kazanırlar eğer böyle olmassa taraftar başkan falan tanımaz ama tabi bizim ülke insanı işte çokda önemsemiyorum artık Nasanın bulduğu yeni dünya tek umudum

• Yabancı sınırını kaldırın dediniz biz yıllarca istedik olmadı siz istediniz 2 sene sonra kaldırdılar

2 transfer yaptık ortalık karıştı
  • FreeShah kullanıcısına yanıt
    Baş edemezler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Yabancı sınırını kaldırın dediniz biz yıllarca istedik olmadı siz istediniz 2 sene sonra kaldırdılar

Sizin cezanızın bitmesi için beklediler 2 yıl önce Ünal başkan varken kaldırmış olsalardı şuan aldığınız transferler bizim yedek klubesinde oturuyo olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellidokuz

Ali Naci Küçük: "Melo adım adım Inter'e gidiyor. Avusturya'dan İstanbul'a dönüş uçağında olmaz Melo"

Birde bu boş mevzu çıktı başımıza.Gidecekse gitsin kalacaksa kalsın.İşin yoksa dos transferi yap birde daha forveti bitiremediler.

• En büyük transfer bombası patladı.
    Özbek açıklama yasağı getirince sanırım Tanman dayanamadı ve görevi bırakmış.
    Gerçekten şuan transfer yapılmışçasına sevindim
    Abdürrahim Albayrak göreve getirilse mükemmel olur ama gelebilir mi bilmiyorum.

• quote:

Yabancı sınırını kaldırın dediniz biz yıllarca istedik olmadı siz istediniz 2 sene sonra kaldırdılar

Ünal Aysal yabancı sınırını kaldırın dediğinde öyle bir tırstılar ki önce 6+0+4 sonra da 5+3 getirdiler.

Bir de kalkmış yüzsüz yüzsüz bu yorumu yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Closer

quote:

Orijinalden alıntı: realitych

Baskan galatasarayi aile sirketi yapmis galiba

Fenerli lütfen capsi koyabilirmi şuraya birisi

Kendini
    Haddini
    Rütbeni
    Bilecen!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Andrea Pirlo

En büyük transfer bombası patladı.
    Özbek açıklama yasağı getirince sanırım Tanman dayanamadı ve görevi bırakmış.
    Gerçekten şuan transfer yapılmışçasına sevindim
    Abdürrahim Albayrak göreve getirilse mükemmel olur ama gelebilir mi bilmiyorum.

bu da kaynak hocam hadi hayırlısı olsun http://www.sporx.com/galatasarayda-flas-ayrilik-SXHBQ478733SXQ

abdürrahim albayrak gelirse bir sağ bek, bir stoper ,bir forvetle (isimler önemli değil) başarı kaçınılmaz olur. tadından yenmez takım

• Dursun Galatasaray'ı iyice aile şirketine çevirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

quote:

Sizin cezanızın bitmesi için beklediler 2 yıl önce Ünal başkan varken kaldırmış olsalardı şuan aldığınız transferler bizim yedek klubesinde oturuyo olurdu

2007 de biz istediğimiz zaman kaldırsalardı sizi şu anda 2.takımımız olarak satın almıştık

Şike sürecinde neden kaldırıyorlar?Fırsatı bulunca adamlar dara düştü bir darbede buradan vuralım diye mi?

Herkes eşit durumdayken kalktı.Hatta sizin şampiyon olduğunuz senede kalktı.Siz avantajlıyken durum ortada

Siz o örtülü ödenek desteğiyle bile satın alamazsınız bizi, biz bi riva satsak sizden 3 tane kurarız rahatlıkla.Milleti tahrik edip durma boş mesajlarınla, 2 yıldız gördüler kendilerini nimet sanmaya başladılar.Akıllı durun, sene sonu üzülürsünüz yine 3 yıldızlılar sizi.

Koç+Ülker+Şahenk anladın sen

3 yıldızlı mı tarihin 1959 dan mı başlıyor senin Metin Oktay döneminde kupa kaldırmaktan kolumuz yorulmuş onlara say 1 fazla tenekeyi

• Çapsız vizyonsuzun biri gitti sıra diğer ikisinde.
  • Gervinho nokta atışı olur gelirse.
  • Acilen iş bitirici vizyon sahibi bir sportif direktör getirilmeli ama dursun'da o çap nerde gider akrabalarından birini getirtir oturur oraya süs olarak.
  • Cnyt tanmanın yerine acilen haldun üstünel göreve gelmeli
  • alone4335 kullanıcısına yanıt
    Aynen RvP anca Burak'a yedek olur.Nani desen Yasin'in esmeri ve daha kötüsü.Kjaer desen Semih ile kıyaslanmaz bile

• quote:

quote:

ayyyyynen oyle kardesim...

• faydasiz 3'lunun Cuneyt Tanman ayagi gitmis bakalim hayirlisi..Darısı oncelikle otelciye sonrada hamzaya
  • 
Sayfa: önceki 11981199120012011202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.