Şimdi Ara

galaksy a23 engel kaldırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar telofonda hiçbirşey yapılmıyor . telofonu resetlim dedim boot ekranından yaptım ama internetteki gibi boot ekranı çıkmadı çince falan garip şeçenekler çıktı. ses tuşlarıyla aşiğı yukarı oynatmayı denedim ama ekranın parlaklığını açıyor sadece. nasıl sıfırlarım yada bu engeli kaldırırım. telofon galaksy a23. dowlanding diye birşey çıkıyor anlamadım .boot ekranı da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylmzhuseyin -- 26 Nisan 2023; 16:41:47 >

• ylmzhuseyin Y kullanıcısına yanıt
    Amacına uygun kullanın.
  • efyavas kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum
  • türk milleti işte. kafa anca şeye çalışıyor... neyse...

• senin gibiler için telefona kısıtlama konmuş ama hala bunu idrak edememişsin. şeker beynini de yemiş senin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

senin gibiler için telefona kısıtlama konmuş ama hala bunu idrak edememişsin. şeker beynini de yemiş senin.

olağan durumları bilmeden konuşma . benim kendi telefonda nfc yok .nfc ile ölçüm yapıyor . gittiğim her yere 2 telefon götüremem.

• Nasıl resetlediniz odinlemi?
    Tekrar odinle yazılım atmayı deneyin veya smart switchle. Olmazsa ekrandaki yönergeleri yapmayı deneyin.
    Hiçbiri olmazsa bir şekilde bataryayı söküp açmayı deneyin. Bazı samsunglarda odinle yazılım atınca pil sök tak gerekiyordu.

Ama en doğrusunu google dan bulursunuz veya direk flrum xda ya konu açın

Üstteki kişileri de sallayın. Teknoloji forumunda modifikasyona laf atıyorlar
  • Diktatör58 kullanıcısına yanıt
    Şahsa cihaz sosyal hizmetler tarafından şeker ölçümü ve takibi yapılsın diye verilmiş.
  • efyavas kullanıcısına yanıt

Iyi olmuş hocam o zaman. Konuyu editlemiş ben göremedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.