Şimdi Ara

Galactus elçi team vs Justice League V2 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
0
Favori
3.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam süpesi sevenlen ve tartışdığım en iyi kişilerden birisiniz.

Hocam ne kadar güç kaynağı güneş olsada 1 saat ile multi galaxy olacağını sanmıyorum ayrıca tyrant'ın cosmic gücü çok üst seviyede çektiği güneş miktarını emebilir.
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    galactus için gezegen yemek zor değilki ? elma yemek gibi bir şey
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Şuan tek bir argümanın var tyrant galaktusla eşit gitti.Allah bilir bu feat de bi 50 yıl önce falan dır.Superman in gezegenleri zincirle bağlayıp taşıdıgi zamanlar.Sana karşı sunulan feati de kabul etmiyorsun.Kafanda koymuşsun bir yere karakter iaksini anlatmak imkansız.Seni ikna edebilmek için ne yapmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 saat Sundip yaparsa midesindeki gezegenleri geri çıkartır yalnız.

• Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    2 gün yapsın yine sıkıntı olmaz bu seferde galactus 4 gezegen hüpletir.

Sundipp ile eternity olunmuyor beyler...
    Multi Galaxy olarak düşünme boşver orasını.Tyrant da Multi Galaxy değil zaten.

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Tyrant ss'in ve bir kaç kişinin bulunduğu takımı da alabiliyor ama tyrant tek full power olduğu zaman galactus ile kapıştığı zaman zaten az feati var.

Yaptığın yorumlar çok saçma onları düzeltip biraz da objektif olursan beni rahat ikna edersin
  • Be4die kullanıcısına yanıt
    Hocam tyrant'ın full power halı multi galaxy oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Tyrant ss'in ve bir kaç kişinin bulunduğu takımı da alabiliyor ama tyrant tek full power olduğu zaman galactus ile kapıştığı zaman zaten az feati var.

Yaptığın yorumlar çok saçma onları düzeltip biraz da objektif olursan beni rahat ikna edersin
    Hocam hangi yorumun saçma.1 tane şey söyledim sundip superman in seviyesi ile ilgili ve onu da feat ile destekledim.Senin aksi bir featin varsa bekliyorum

aynı zamanda şuan şu konuyu çözmek için argüman arıyorum o yüzden saçma yorumlarınızı bulup linkini atamıyacağım ama normal süpermani bile galactus ile karşılaştırmanız veya sundipp ile eternity seviyesinden bile güçlü hale getirmeniz saçmalık akıyor. Güneşi Ig den güçlü yaptını nerdeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 30 Eylül 2018; 1:23:35 >
    Kendi iddiana şüpheli yaklaşımın ve bunun yansıması olarak "ama" ile bağlaman. Sana somut verilerle cevap veriliyor, sen hala daha soyut iddialar ve kişisel teorilerinle karşıt fikir geliştirmeye çalışıyorsun. Maksadın süpermeni küçümsemek ama bunu yaparken ki halet-i ruhiyen dikkatli gözlerden kaçmıyor ve sonuç olarak komik olarak ele alınıyorsun.)))) Bir iddiada bulunurken argümanların olmalı, yok eğer bunu başaramıyorsan konuya sürekli olarak üçüncü bir kişiyi davet edersen ve onun onayını almak için çaba sarfeder ve yine de istediğini elde edemezsen keza yine komik olarak ele alınırsın.)))) Yani lafın özü kanıt istiyoruz.

Normal superman ve galaktus konusunu açıkladiğımı düşünüyorum fakat bir kez daha açıklarım gerekirse.Bu konuda ise yeterince açık ve net olduğumu düşünüyorum

• Özger kullanıcısına yanıt
    galactusu bilmiyorlarsa reddit gibi sitelere bakabilirsiniz full fed halinde eternity ile eşit oluyorki eternity Ig thanos ile vs atmıştı ( Yenildi orası başka )
    sundipp olayını bir kez çok ama çok abarttınız. galactus gibi kişiler 100 güneşi yine yer ama siz süpermani güneşin 1 saatlik enerjisi ile eternityden öte seviye yaptınız. Ayrıca attığınız featlere yanlış demiyorum ama öyle düşünürsek süperman sf ds'nin de içinden geçiyordu bu durumda süperman sourceden filan da güçlü olur. yani biraz daha featleri mantık ile tartmak gerekiyor
  • Beyler Sundip Superman'i güçlendiriyor ama sadece sınırlarına kadar. Superman'in hücrelerinin alabileceği kadar. Daha ilerisine gidemez.

Superman'i universal'da yapmıyor, yeni güçlerde kazandırmıyor. Onu sadece maksimum limitine ulaştırıyor. Yani bir batarya nasıl tamamen şarj olduktan sonra daha fazla güç almıyorsa oda öyle.

Hatta All-Star Superman'i herkes biliyor. Orada hücreleri aşırı enerji depoladıgı için patlayıp ölmeye başladılar. Böyle düşünün.
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Aksini ispatlayan featler mevcut birini de yukarıya attım.

Sadece içinden geçiyor.Bu önemli bir feat değil ki.Zarar verme durumu yok ortada.

Biz her zaman sundipped superman görmüyoruz.Hatta allstar superman de böyle bir durumda öleceğini gösterdiler.Fakat daha eski çizgi romanlarda bir örneği mevcut sundipped superman in ve açıkçası bunu örnek almamız gerektigini düşünüyorum.

O çr'de ne olduguna bakmak lazım. Tam olarak yeniyorsa bile PIS olabilir.. Kaldıki ben imperiex'in ciddi oldugu bir vs'de yenileceğini sanmıyorum.

Bide böyle tek örneğe bakarsak dedigim gibi pis olabilir. Sentry'de Molecule Man'i yeniyor yani universal+ mı ?
    Ben sadece içinden geçme olayını örnek olarak gösterdim. bunun gibi bir çok şey var sadece süperman için de değil. Bazıları thorun galactusa zarar vermesi, thorun ss'i yenmesi, süpermanin wallye yetişmesi vs vs ama bu featleri ele alırken tartmak lazım yani mantık süzgecinden geçirmek lazım.

Bir kez süperman sundipp yaptıktan sonra universal oldu diyelim galactus multi galaxy halinde süperman içindeki tüm güneş enerjisini sömürür yine alır yani ciddi anlamda universal olmak o kadar kolay değil. Ben her söylediğim feati mantık süzgeçinden geçirip söylüyorum tyrant galactus ile başa baş dövüştü diye jl + elçileride alır demiyorum sadece multi galaxy olduğunu söylüyorum o da çr de belirtilmiş zaten. Kısacası feat söylemeden o feat için mantıklı bir açıklama bulmak gerekiyor. Eğer böyle featler sunarsanız ikna olmamam için bir sebeb yok :D

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.