Şimdi Ara

Galactus elçi team vs Justice League V2 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
0
Favori
3.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam sadece sundipp ile spom olmadı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Hocam sadece sundipp ile spom olmadı :D
    Sadece sundip ile oldu. Yüzüğü sonradan aldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    (Source Wall) duvarını filan aşıyorhttp://kahramanbaykus.com/en-guclu-12-superman-versiyonu-2-kisim/ burda açıklamışlar
  • quote:

(Source Wall) duvarını filan aşıyorhttp://kahramanbaykus.com/en-guclu-12-superman-versiyonu-2-kisim/ burda açıklamışlar
    SourceWall duvarını hangi güçle aşıyor ?

One Million serisinde çıkıyordu ilk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

One Million serisinde çıkıyordu ilk.
    Teşekkürler :)

source walll duvarını aşacak güç spomda var mı zannediyorsun ? attığım linkte anlatmış ama ben de söyleyim. o duvardan geçmesine presence veya Michael Demiurgos izin vermiş zaten izinsiz girenleri Michael Demiurgos çarpıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 30 Eylül 2018; 12:49:24 >
  • quote:

source walll duvarını aşacak güç spomda var mı zannediyorsun ? attığım linkte anlatmış ama ben de söyleyim. o duvardan geçmesine presence veya Michael Demiurgos izin vermiş zaten izinsiz girenleri Michael Demiurgos çarpıyor :D
    Yuva khan source Wall duvarını aşıp geri dönüyordu yanlış hatırlamıyosam :D

Önemli degil.
    demekki ona da izin vermişler :D Ben bu açıklamaya kb den okudum kafadan sallamıyorum hocam :D
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Cennetin kapısını kırmış başbuğum :D

Yani source wall ı kendi aşmış. İçeri gireni Michael çarpıyor hocam :D

Ama demek ki çarpmamış.

Onu hadeyana soracan hocam o kadar bilgim yok. Sadece açıklamada geçeni söyledim

Sadece mıcheal da değil pax Dei adlı savaşçı melek orduları geliyomuş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 30 Eylül 2018; 12:58:22 >
  • quote:

Onu hadeyana soracan hocam o kadar bilgim yok. Sadece açıklamada geçeni söyledim

Sadece mıcheal da değil pax Dei adlı savaşçı melek orduları geliyomuş :D
    Aynen içeri girince öyle oluyormus :D

• Hadeyan kullanıcısına yanıt
    Uçak örneğini anladım fakat benim attığım featte durum senin örneğinden ziyade benim dediğim gibi duruyor.Tabi önceden ve ingilizce okumuştum bu çizgi romanı.Detaylı biliyorsan özet gecersen sevinirim.

All star supermani örnek olarak verdim.Her durumda sundipped yapmamasinın bir sebebi olabilir diye.Zaten bu sundip konseptine en yakın şeyi new52 de güneş tanrısi apollonun supermana saldırında görmüştük.Ufakk bir güclendirme ile superman enerjisini atıp normal halre gelmek icin bile dünyanun etrafinda 500 kez dönüyor ve hala eski haline gelemiyordu.Bu tarz bir sebep de olabilir sundip yapmamasinın.Dediğin gibi tahmin içeriyor sadece bu yorumlarım.

Sığ bakış açısı derken kendimi yeterince açık ifade ettğimi düşünüyorum.Sen dersen ki ''o zaman superman her tehtitte sundip yapsın rakibi yensin" ben derim ki neden thor yenemeyecegi güçlü tehtitlere güçlü bir god blast atmıyor veyahut da ww neden surekli god mod açık dolaşmıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• c
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Thor karşılaştığı hemen hemen her büyük ve güçlü tehdite god blast atıyor ancak bunun seviyeleri farklı oluyor.

Wonder Woman'ın God Mode'u ise akıl sağlığı için çok sağlıklı değil ve kendisini kontrol edemiyor .Superman'in güneşin negatif bir yan etkisi canon olarak yok o örnekler iyi kıyaslamalar değil.

All-Star Superman ile olan kısmı sizi kastederek söylemedim zaten.

• ahshuqahnassushah

Galactus elçi team vs Justice League V2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 14 Mayıs 2019; 4:10:4 >

• Good old days

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.