Şimdi Ara

Galactus elçi team vs Justice League V2 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
0
Favori
3.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen tyrantın galaktusla olan savaşına bakıp yorum yapıyorsun.Galaktusu yenemiyor

Ben sundip supermna in (hemde kısa bir süre) imperiex prime ile olan savaşına bakıyorum.Superman kazanıyor.

Hem imperiex prime>galaktus.Aynı zamanda tyrant kaybederken superman kazanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadeyan kullanıcısına yanıt
    1 saat sundipp süpermani kal kentden bile üstün tutular hocam neyse açıklama için teşekkür ediyorum.

Konuya gelirsek ben elçilerin alacağını düşünüyorum 4-5 isim sayesin de tabi çok zorlu bir maç olucaktır orası kesin
  • Yav bu ekip fazla güçlü olmuş.Sololayacak karakterler var jlde.

• Be4die kullanıcısına yanıt
    Tek başına alacak karakter olduğunu sanmıyorum. elçiler de tyrant var orta tok galactusdan yarım tık filan düşük olan bence o baya iş görür tabi herkezin kendi fikri saygı duyuyorum
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    hadeyanın yorumunu okuyabilirsiniz çünkü artık böyle saçma yorumlara yorumsuz kalıcam
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Sundipp supes,Fernus,Cap.Atom,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be4die -- 30 Eylül 2018; 1:3:41 >
    sundipp supes tyrant seviyesin de değil. fernus da değil. cap atom dediğim gibi pek bilmiyorum multi galaxy filansa olabilir.
  • İyi ki sundip süresini az vermiş. Verseydi 24 saat sundip mazallah ne yapacaktı galactusun elçileri ?

TOAA ya dua etmekten başka çareleri kalmazdı.

Sundipp supes tyrant seviyesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

1 saat sundipp'e universal azmış galactus bir eli ile 5 saat sundipp süpermani yine tokatlar ( ama elinde cosmic güç olucak )
    Ben bu kadar komik bir yorum görmedim.)))))

1 saat sundiip süpes multi galaxy yoktur hocam :D
  • Özger kullanıcısına yanıt
    sebeb ?
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Toaa diyor galactusa söylemeleri yeter
  • Tyrant da yoktur.

Orta tokluk galan ile kapıştığı nerde yazıyor bir site felan var mı ? Ya aç ise galan ?

• Sen öyle bil

çr de kapışmalarında galaksiler yok oldu diyor sen neye dayanarak yoktu diyorsun anlamadım yani :D

Site var ayrıca aç galaktus multi galaxy değil
    Sana açıklıyorum bak şimdi hak vereceksin sen de.

Supesin güç kaynağı ne?

-Gunes

Sundipp ne oluyor? Çekirdekten adeta şarj çekiyor supes.Soyle düşün bir telefonu güç tasarrufunda bir de tam güç çalışırken düşün.Supes böyle oluyor iste.Ayrıca sundipp iken birçok featini atarım sana ama dediğim gibi halen mobil verideyim.

galactusun gücünü bilmiyorsun napayım. gelirken iki gezegen mideye indirse ne elçi kalır ne jl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 30 Eylül 2018; 1:11:43 >
    Allah allah ben mi anlatamıyorum acaba yoksa sende mi bir sıkıntı var.Neyse feati bidaha atayım görmedin herhalde.

Galactus elçi team vs Justice League V2

"Superman her sorununa gidip güneş banyosu yapıp gelir ve sorunu çözer o zaman'' çok sığ bir cevap.O zaman thor da bi god blast atsın tüm rakiplerini yensin.Yada ww en ufak bir durumda god mode açsın, mm fernusa dönüşsün yada tony stark hep godkiller zırhihla gezsin veyahutta da superman monitorlerin de yardımiyla ultraman ile birleşip cosmic armor superman olsun

Yazarlar bize sundip superman göstermiyorsa bunun bir nedeni vardır diye düşünüyorum.Belki zehirlenecektir allstar supermande olduğu gibi.

Nitekim benim bildiğim gercek manada sundip yapmış superman in hikayesi imperiex prime la vs sinde olan.Ben başka okumadım yani varsa aksi featleriniz bekliyorum.Burdaki featleriyle rahatlıkla universal+ olduğunu söyleyebiliyoruz.

• 2 gezegen miğdeye indirse haklısın.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.