Şimdi Ara

Gainer önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xtreme Nutrition pro mass gainer ile dymatize mass gainer arasında kaldım

Hangisini önerirsiniz? Ya da başka önerisi olan?
    Promassgainerin şeker oranı çok düşük gibi ama hakkında yorum bulamadım pek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up
  • Bende gainer araştırması içindeyim.Muscletech premium mass yada dymatize super mass arasında kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

Bende gainer araştırması içindeyim.Muscletech premium mass yada dymatize super mass arasında kaldım.
    Xtreme Nutrition pro mass gainer sipariş verdim 150 lira havale ile macoda
    dymatize kullanmıştım eskiden başka gainer ile karşılaştıramadığım için iyi/kötü yorumu yapamadım.
    Ürün gelince konuyu editler tavsiyemi belirtirim
  • Dostum oldukça fazla gainer kullandım. Sana sadece şunu söylebilirim ; aşağı yukarı hepsinin etkisi aynıdır. Tek farkı tatları.
    Optimum Serious Mass veya Multipower gainer almanı tavsiye ederim.
    Hardline ve Bigjoy marka olan gainerleri tavsiye etmiyorum. İçerken rahatsız edici derece şeker tadını hissediyorsun ve aromaları çok kötü. Ama etki olarak yukarda dediğim 2 üründen çok farklı değildir. Asıl olay beslenme. Mesela sen 3500 kalori almak istiyorsan bunun en fazla 1000 kalorisini gainerden al. Fazlasını alma. Çünkü gainer bulk dönemi hilesidir. Boyutu küçük ve kalorisi yüksek bir üründür. Bunu her zaman kullanamazsın. İdeal kilona ulaşınca tamamen kes derim. Bu aşamaya gelene kadar mide hacmini genişletmeye çalış ki gaineri bırakınca kalori açığını normal beslenmeyle kapatabilecek kadar yemeyi öğren. Gainerı bıraktıktan sonra çoğu insanın kilo vermesinin temel sebebi budur. Çünkü birkaç fondipte vücuduna +100 gr karbonhidrat alıyorsun. Bunu dakikalarca pirinç yiyerek almak yerine saniyeler içinde yapıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Dostum oldukça fazla gainer kullandım. Sana sadece şunu söylebilirim ; aşağı yukarı hepsinin etkisi aynıdır. Tek farkı tatları.
    Optimum Serious Mass veya Multipower gainer almanı tavsiye ederim.
    Hardline ve Bigjoy marka olan gainerleri tavsiye etmiyorum. İçerken rahatsız edici derece şeker tadını hissediyorsun ve aromaları çok kötü. Ama etki olarak yukarda dediğim 2 üründen çok farklı değildir. Asıl olay beslenme. Mesela sen 3500 kalori almak istiyorsan bunun en fazla 1000 kalorisini gainerden al. Fazlasını alma. Çünkü gainer bulk dönemi hilesidir. Boyutu küçük ve kalorisi yüksek bir üründür. Bunu her zaman kullanamazsın. İdeal kilona ulaşınca tamamen kes derim. Bu aşamaya gelene kadar mide hacmini genişletmeye çalış ki gaineri bırakınca kalori açığını normal beslenmeyle kapatabilecek kadar yemeyi öğren. Gainerı bıraktıktan sonra çoğu insanın kilo vermesinin temel sebebi budur. Çünkü birkaç fondipte vücuduna +100 gr karbonhidrat alıyorsun. Bunu dakikalarca pirinç yiyerek almak yerine saniyeler içinde yapıyorsun.
    kardeşım bende dun spora yenı başladım ılk defa spora başladım yani bu gainer ne işe yarıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.